Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

minkak
7. máj 2008

ahojte a viete,ze agata tam uz dlho nebude?
bude hrat v kutilovi.sk- 🙂 volne pokracavnie susedeov 🙂

z.g.
8. máj 2008

som zvedavá, čo vymyslia, aký odchod zo seriálu, že kam pocestuje alebo čo
ináč komediálna rola jej ide lepšie

janina77
8. máj 2008

inak mna vcera dorazili s tym znasilnenim engie (alebo ako sa to pise). To bola podla mna sila dat to tam, ked to ide o osmej a opakuju to podvecer. Normalne som nevedela vecer zaspat - asi to moc zerem 😖

z.g.
8. máj 2008

fakt?, ja som nevidela posledný diel, a sledujú to aj deti v našej rodine!!! tak to im zakážeme

vanila
8. máj 2008

Ahojte! tak sa pridavam do klubu divakou panelaka. 😉 Celkom sa mi to paci. inak to sa cudujem ze chitilo to aj mojho draheho lebo on radsej preferuje len filmi a to nejake krvaky co vobec nemaju zmysel alebo akcne no to je skoro to iste a este scifi. 😒
janina....aj mna to dost sokovalo to znasilnenie inak neviem preco sa snim engie vobec v minulosti zahadzovala. Je taky vysinuty ja byt nou by som mu ani minutu svojho casu nevenovala 😝 Mne sa pacia Blicharovci teraz ako sa biju o pocitac su obaja od neho zavisli. Ale aj Jaskub Svehla je fajn ,taky tutko. 😉

janka1874
8. máj 2008

no Blicharovci su fakt pecka par..Svehlovci su fajn len tiez nehcapen ci fakt este existuju taky "tutkovia" chlapi no a to znasilnenie tak pardon to si fakt mohli odpustit

mimochodm vadi mi jedna vec ze niekedy zavadzaju ludi myslim tym ze darovat byt nie je take jednoduche a hlavne o tom musi vediet aj obdarovany inac sa to neda tak to sa tiez trosku poplietli

vanila
8. máj 2008

janka...ja mam takeho susedu. my sa s mojim drahym stale smejeme ze ten jakub je ako nas sused milan tutko,ale jakub je aspon sikula ze vie robit s pocitacom,no ten nas sused nevie ani klinec do steny pribit 😅

janka1874
8. máj 2008

to fakt taky ludia existuju ako moze v terajsej dobe fungovat a tiez byva s mamickou?

vanila
8. máj 2008

Ano byva! Zienka zaveli a bezi: ☹ 😉

janka1874
8. máj 2008

tak to musite mat dobru zabavu

vanila
8. máj 2008

To veru mame. 😀 Sice by sa nemalo no nepomozeme si. On je este niekedy horsi ako jakub. 😀

vanila
8. máj 2008

Mne sa paci Kordiak je taky simpos. 😉 Podla mojho nazoru agata sa k nemu ani nehodi ale ked inu nenasli tak co uz. 😕

janka1874
8. máj 2008

no v zivote to je niekedy aj takto nehodia sa k sebe ale snazia sa

vanila
8. máj 2008

To je pravda. 😉 Inak dnes budem pozerat ako dalej to napreduje a ako to bude s engie.

janka1874
8. máj 2008

no na to som aj ja zvedava o co im tym islo bolo to dost brutal este aj moj drahy kukal ze ci uz nemaju co vymysliet

vanila
8. máj 2008

Dost to poserkali. ☹ Ked davali uputavku že to daju na skorsiu hodinu najma koli detskym divakom co si myslim ze to to bol blaf,tak to teraz maju taky brutal pozerat? Pre mna je to dost krute a to som uz dospely clovek a co pre to dieta. skratka neuvazuju len aby mohli zarobit. dnes ti uz verejne predaju vsetko. ☹

janka1874
8. máj 2008

ved my sa stale len rozculujeme ze cez vikend uz od 9.00 rano davaju same nasilne filmy alebo nejake kriminalky zakazane do 12 rokov tak neviem ci rodc ma uz rano deti niekam vykopnut lebo nemaju co pozerat pamatam ako my ked sme boli deti sme zraly ranne rozpravky no na to uz asi budem musiet zabudnut

zuzitka
8. máj 2008

co sa stalo engie? 😲 zase som to nekukala 😒
my doma dost ficime na TV Prima... ako som uz spominala, v utorok a v stvrtok idu o 20h Velmi krehke vztahy a teraz ma asi vysmejete, ze som serialovy maniak 😅 ale v pondelok a v stredu ide o 20h Osklivka Katka, cumime aj to ..... teda moji chlapi 😝

ked siel panelak o 21.15h, tak sme to super stihali, ale teraz kukam len reprizu a niekedy ani tu nestihnem 😒

asi to budem musiet kukat na webe 😀

janka1874
8. máj 2008

znasilnil ju ten jej expriatel ten novy ksicht

mamartinka
8. máj 2008

janka ako engie?ja ked som to vcera vydela dnes som to zrovna nekukala.nasralo ma to.

jerryjanka
8. máj 2008

zuzitka da sa to pozrieť v archive na joj.sk - musiš si stiahnuť ten ich prehravač a môžeš kukať 😉

vyzera to tak že ten hajzlik v dalšom diele zasa bude robiť Angie problemy... zasa tam s nim bude sama 😖

nellie_
8. máj 2008

No veru chuda Angie, to tam nemuseli dat to znasilnenie...a dufam ze nabuduce ju neznasilni znova.... 😖
Mna to vcera tiez dost dostalo a normalne som pri tom hučala... 😅

liliandax
8. máj 2008

no vcera bol ten koniec brutal ☹ .. a dnes sa tam akosi dost vela pilo.. 😠

jerryjanka
8. máj 2008

je to strašne ble a ešte taky nechuťak

ale dobre jej tak mala to oznamiť ked je sprosta
ved by išiel sedieť - ved za to bol aj v base

zuzitka
8. máj 2008

... ved bola oslava, nie? 😀
a tie 3 devenky ostali spolu vo vytahu? este budu z nich naj-kamosky 😝

liliandax
8. máj 2008

jerry - caff 🙂

no taky je scenar, nie?? ved o com by to bolo potom, ak by znova sedel.. ziadne vzruso na dalsie casti, nie?

jerryjanka
8. máj 2008

lili ved hej sa smejem len
no a tie tri napite devy boli najlepšie 😀 😀 😀

dadulka19
8. máj 2008

no,dnes tam pili tuším všetci 😠

...ale tie tri grácie,boli dobré 😉

lucinda7
8. máj 2008

ešte z nich budú najlepšie kamošky 😝

liliandax
8. máj 2008

.. no vyzera to tak, ze sa este aj skamosia 🙂

.. a v uputavke na dalsiu cas ma zarazila znova ta tehotna sestricka 😕 .. takze sa to bude zamotavat dalej 😅