Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

katy2
20. nov 2012

Dobre to uz zamotavaju.... Akoby bol ten Panelak jedine miesto na byvanie v Blave... Miso Hudak hra zapadnara 🙂
http://topstar.noviny.sk/article/v-panelaku-sa-...

mamartinka
20. nov 2012
luna22
20. nov 2012

a kedy sa Bajza vyspal s Hofou?
http://www.cas.sk/clanok/236636/najvacsi-serial... lebo tu dole je pisané, že bola jeho milenka, či mi dačo uniklo?

mamartinka
20. nov 2012

@luna22 To som ani ja nevedela ale pisali tu baby ze sa vyspal.A myslim ze to bolo tak na druhy raz co tam ona nastupila na kliniku.

luna22
20. nov 2012

@mamartinka važne? Stále dumám kedy, veď ona bola nepristupná.

mamartinka
20. nov 2012

Baby kto moze bit toto ANNA SAKMÁROVÁ.Nikde to neviem najst a bude hrat v Panelaku Anicku.Maslakovu nevlastnu sestru.

mamartinka
20. nov 2012

@luna22 a myslim ze to bolo aj v ambulancii u Bajzu na koze 😀

luna22
20. nov 2012

@mamartinka že ja to prepásla, mohlo to byť dobré 😀 😀 😀

mamartinka
20. nov 2012

@luna22 ale sa mi zda ze to tam neukazali.Alebo som to ja prehliadla.

luna22
20. nov 2012

@mamartinka tak mali, lebo takéto scény treba ukázať 😀 Nie len Masláka a Nataly

zuzkatko
20. nov 2012

@mamartinka
@luna22 baby bolo to vtedy ked sa jej pokazil ten bežiaci pás a ona ho zavolala aby jej ho opravil a ked sa otočil ona ho zo zadu zdrapla za zadok a povedala mu že dufam že sa nebudete brániť a tam na seba skočili dávali to aj v ukážkach

luna22
20. nov 2012

@zuzkatko aha, už viem že ho drapla za zadok 🙂

slavka034
20. nov 2012

ale rozdali si to na ženských wc-kach 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nadherna
20. nov 2012

ahojte ja sledujem ale zvyknem farmu nepozeravate?

nadherna
20. nov 2012

poradte ako si mam sem dat svoju foto?nejak mi to nejde

mamartinka
20. nov 2012

@nadherna Farmu nepozeram ale tema je tu aj nato ak chces nieco o farme vediet popisat.

trdielko149
20. nov 2012

baby moje nesledujem uz kazdu jednu cast uz chodim po materskej do prace ... v uputavkach som videla Hofu ako vravi Jakubovi vaznym hlasom "musim ti nieco povedat" co sa stalo? 😉 dakujem!

meloa
21. nov 2012

no ale včera ma neskutočne pobavil Jakub a Michal a najmä tá veta " o šťastie treba bojovať" 😀 😀 😀
a inak, tá Ivana to už akože fakt preháňa - je síce detská psychologička 😕 😕 😕 a nevie ako sa má správať????
som zvedavá ako zareaguje na fakt, že Jula je so Zděnkom a Michal má dcéru Betkou

luna22
21. nov 2012

@meloa kde bola tá veta o šťastie treba bojovať? Ja som sa tiež riadne zasmiala 😀

slagy
21. nov 2012

@meloa na tu epizodu sa nenormalne tesim . 😀

Ozaj, a co ten vystrel vcera? Bude to bez nasledkov?

nataliac
21. nov 2012

@meloa veru, ivana si asi zacina uvedomovat, ze uz nie je ta, ktoru chcu vsetci chlapi...citala som, ze bude nahnevana na julu, pricom nema dovod, kedze ona s urbanom nic nemala, akoze ju neznasam viac a viac 😀 a paci sa mi, ze hofa jej vie odporovat...akoze fialovu stale nemusim, ale jej postava ma smrnc 😉 a inac co hovorite na navrat nataly k maslakovi? povazovala som ju za rozumnu zenu, ale teraz patri do kategorie zien typu angie...maslak piskne a ona je spat po tom vsetkom ako sa k nej spraval a este aj teraz to posobi tak, ze ju ma uplne na haku, ma ju len aby mal s kym spavat.

zuzky1104
21. nov 2012

Baby , a dozvie sa vlastne Ivana o Betke a jej dcere teda spolocnej dcere s Michalom? Lebo to je inak dobre KO pre Ivanu, ked dobre hovorim, ze v case , ked Michal nechcel s Ivanou dieta a rozisli sa, vlastne splodil "nahodou" dieta s inou zenou, nie?

zuzky1104
22. nov 2012

@meloa v dnesnom dieli to praskne? ze Michal ma dceru s Betkou?

zuzky1104
22. nov 2012

@mamartinka @trdielko149
baby moje nesledujem uz kazdu jednu cast uz chodim po materskej do prace ... v uputavkach som videla Hofu ako vravi Jakubovi vaznym hlasom "musim ti nieco povedat" co sa stalo? dakujem!

mamartinka
22. nov 2012

@zuzky1104 Preco myslis ze dnes to praskne ze Mizu ma dceru z Betkou.A co chcela Hoffa Kubkovi povedat to neviem.Utorky a stvrtky nepozeram.

mamartinka
22. nov 2012
zuzky1104
22. nov 2012

@mamartinka neviem, ja sa pytam, ze kedy o praskne a ci? Dnes v uputavkach hovori Ivama Michalovi, ze Ty si ale hajzel....cico 😝 tak ja len hutam...

meloa
22. nov 2012

@zuzky1104 neviem kedy to praskne, ale písala som, že na tú časť sa fakt teším 😀 ako mne bola Ivana zo začiatku sympaťáčka, ale teraz v poslednej dobe to dosť preháňa či už ku Kubovi, k tomu Zdenkovi, atď....ako keby nad ňu neni. A tá Hofa sa aj mne ráta, ako ju dokáže odpálkovať 😀