Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

simka9122008
2. sep 2009

Že rozdať na hrádzi, to bolo dzivééééééééééééé, hihihi

trinitka87
2. sep 2009

to co je za moderatora...

milliigoret
2. sep 2009

ne taku super hru majú Blichárovci 😀 😀 😀 a Janka to pekne povedala ,že štetka 😀 😀 😀

trinitka87
2. sep 2009

dobre si to vymysleli...

luciarisko
2. sep 2009

baby nejako mi to uslo, kordiak sa vyspal s tou zdenou?ale ved mamicka vyzera ok, a tiez si myslim ze agata je trapna.

milliigoret
2. sep 2009

no pravdepodobne spolu spali 😀 😀 😀 agata no comment 🙄

trinitka87
2. sep 2009

ano, hned na zaciatku k nemu prisla a zazvonila a na drzovku to na neho vybalila

laurinkadanielka
2. sep 2009

baby neska to bolo dobre 😀 😀 🙂

milliigoret
2. sep 2009

Mamička mi dnes pripadala ako v prvej sérii,lietadielka ,devenko a tak.... 😀

hasleerka
2. sep 2009

no som aj ja zase kukala .... Miška bola v zábere, bože prečo ju zase krmila????

o čom debatil bajza so švehlovou som nevidela?

adoracion
3. sep 2009

vcera som sa nasmiala dobre bolo 🙂 ktovie ci jakub podlahne?

adoracion
3. sep 2009

a neviete kto original spieva tu pesnicku co bola v uputavkach keby bolo keby ...je pekna

zuzitka
3. sep 2009

tá nová rodinka, čo býva u bajzovcov .... neni ten ich otec nejaký trapko? 😕 😕 😕
som kukala 1.časť na nete .... žena mu urobila rohlík na desiatu, on ho šmaril do koša...... 😕 😕 😕

lussy23
3. sep 2009

Adoracion, myslím, že Zuzka Smatanová.

minkak
3. sep 2009

zuzitka je a desny.....s tou rodinou im to tam vobec nevyslo 😖

claudinka
3. sep 2009

veru, ten jeho otec je neznesitelny 😒 😒 jak s nim mozu vyzdrzat, tie jeho sproste keci..

juuj a ta stetka no tak to bude este zaujimave..

a ten moderator fuuu uplneze konecnaa

eva7780
3. sep 2009

tá Agáta mi lezie na nervy 😠 sa tam idú v tom obchode obe pretrhnúť 😝 😝

lila794
3. sep 2009

Agata je HROZNA!!!!

hasleerka
3. sep 2009

idem vás počítať čo sa dialo, bo som nepozerala

hasleerka
3. sep 2009

no asi budem musieť kuk zajtra na nete

vladkaz1
3. sep 2009

baby co sa dnes dialo som nepozerala ☹ ? idem kuknut na net ci to tam uz bude .. ale asi este nie.. 😝
inak ta rodina namiesto Bajzovcou je desna 😝 on mi pripomina tu staru generaciu , sak nonstop niekoho buzeruje by som mu ten rohlik co zahodil pleskla do huby 😝 idiot 😅
Mne leze na nervy Svehlova do teraz som ju mala rada ale uz mi pripada trapna ako stale mudruje a Jakub to je trtko prvej triedy ..
Zas ta stetka 😅 ako ju nazvala Claudinka 😉 mne sa osobne tam hodi aspon tam rozprudi krv v zilach a Milanovi konecne niekto zotre ego ..
Agata no nic moc ,asi uz by jej tam mali dat nejakoho chlpa aby ju poriadne fukol.. 🤐 lebo len sa stazuju jedna druhe so segru 😒 jaaaaaj som sa rozpisala 😅











😝

mukky
3. sep 2009

ahojte,baby ako si pozriem prvu cast?asi nijak ked nie je v archive ani na antiku nie?ci? 😝 ja asi zle hladam alebo co no prva cast isla 31.8.nie?

mirela
3. sep 2009

podla mna je ta Agatina sestra horsia ako sama Agata 😖, Emilko s Jankou maju uzasne dialogy, najmä ked je p. Janka dama 🙂, Kubo hra velmi dobre takeho tutka, Zdena tam robi vietor, celkom tam zapadli tie podnajomnicky Angie

minkak
3. sep 2009

mukky a je aj tu http://www.panelak.sk/
tak neviem preco Ti to neslo 😖
snad Ti to pojde 🙂

vladkaz1
3. sep 2009

ide to ja pozeram prave teraz

mukky
3. sep 2009

baby dik,idem kuknut ..urobila som si kaviclku a idem na to 😎

mukky
3. sep 2009

toto kreslene je dobre 😀 len ako tam mam zapnut prvu cast? 😀
idem skusit inde

mukky
3. sep 2009

mink tak dik,uz to mam,neviem preco mne to nechcelo ukazat...

minkak
3. sep 2009

mukky nemas za co 🙂
no musis si na tom stole prehodit na tom kalendari datum 😉
potom chytis to DVD a sup s nim dnu a uz to ide 😉
musis pobehova po vsetkom -ono na to prides-v sufliku byvali aj nejake tie nepodarene zle kusky nahrate....a vselico treba to tam pokuk
ja som sa tam uz davno nepozerala,tak neviem....skusaj,skusaj 😉

no a cez joj.sk-neviem preco Ti to neslo ,ale prehodila si si mesiac na august?asi blaba otazka....no len rozmyslam....lebo ak si tukala v archive do 31-tky a bola si v septembri -(lebo tam ukazuje este aj august psoledne dni-len tak to nejde 😉 tak Ti to asi neslo-treba sup na august tuk do 31-tky a ide to 😉

snad som to zrozumitelne vysvetlila ako to myslim 😀
hlavne,ze ti to uz ide 😉 🙂