Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

majina.b
18. feb 2010

mne sa Boris ako hraje páči, ale nesedi mi ku Lucii, to skôr ta denisa 😀

mamartinka
18. feb 2010

Mne sa dnes pacil Imro ako vysvetloval Lucii co sa stalo v bare.A ako si k tomu pridaval co nebola ani pravda.A Karol,Agata a stary Fodrasz bomba.Ako u nich Karol jedol.Sa mi to pacilo ako Fodrasz nanho pozeral.

salonka77
19. feb 2010

Mne tam Denisa vobec ale vobec nesedi, Boris ano. Ta mala Viviien je akasi rozmaznana ako jej podarena matka 😖 Bajza mi uz celkom sadol, Milan sa mi zhnusil, Alica s Julkou faaajn.

rusalkablack
19. feb 2010

mne je len divne, ze ti Svehlovci su tam stale sami, akoby to dieta ani nemali, ranajkuju, dieta nikde, veceraju, dieta zas nikde, to akoze ho maju stale v postielke v spalni?Scenaristi by sa mali nad tym zamysliet, aspon ho tam posadit k stolu do detskej sedacky

majina.b
19. feb 2010

keď scenaristi nemaju vlastné deti, tak ani nevedia čo a ako by to malo byť 😀

desszi
19. feb 2010

rusal presne tak - mala terezka furt len spi alebo je s opatrovatelkou - svehla robi, svehlova robi - sbehla v bazene, svehlova v kaviarni alebo na spanielcine a mala ? aj ja by som chcela take samostatne dieta 😀

majina.b
19. feb 2010

samostatnosť treba dieťaťu vštiepovať ešte na pôrodnej sale- vid. Terezka švehlová 😀 😀 😀

mamartinka
19. feb 2010
lussy23
19. feb 2010

Ahojte.
Majina b- Mne na Alici vadí ten jej hlasný smiech. Ale keby som si mala vybrať z tých troch, čo som tam napísala, tak určite Alicu 🙂
Lucka dobre vystihla Denisu na obrázk ua Imro to pekne vysvetlil.

majinaf
19. feb 2010

ahojte, a videli ste ponozky malej Lucky,ake mala cierne na spodku.

mamartinka
19. feb 2010

majinaf veru mala pekne ciste ponozky mala Lucia.Asi neperu a dlazku nevitieraju.Ved by jej doma aspon papucky mohli dat nech nosi.

majina.b
19. feb 2010

Marko Igonda- mudr. Fabry sa nám rozhovoril, konečne mu dali priestor

mamartinka
19. feb 2010

Ta navsteva u Kordiaka nemala chybu.Daniela len zvala po Vivien a ta sa ani chovat nevie.Vivien.A Angie nam prsten dostala a Karol sa nam spojil z Martinkou.A som zvedava co zisti Jakub o Nike.To oni chcu akoze z Barcou Jakubka obrat o peniaze?Inak Lucia bude chciet aby Imrisko v bare pracoval len poobede.Len ci sa to bude Angelicke pacit.

monkula
19. feb 2010

majina, Fabry je Igonda? A nemal on náhodou dlhé vlasy? 😲 😲

majina.b
19. feb 2010
monkula
19. feb 2010

no, on hral aj v nemocnici na okraji mesta po neviem koľkých rokoch, a tam hral manžela Danice Jurčovej, takého násilného hajzlíka... a ešte niekde hral hajzlíka... 😝

majina.b
19. feb 2010

veru, veru danicu tlkol....

nehral aj v bathoryčke?

honey023
19. feb 2010

Ojojój, nakoľko vecí nás navňadili a teraz čakať do pondelka...

mamartinka
19. feb 2010

Este hral aj ako som prezil.Kubko co tam bol teraz s kyticou vzadu ked losovali po panelaku ten zajazd?

majina.b
19. feb 2010

a to kedy sa pomerili denisa a boris, niečo mi ušlo???? dnes spolu hrali karty

mamartinka
19. feb 2010

To bolo dobre tiez u tych kariet.Sedeli a zahliadali po sebe Denisa a Boris a ked Lucia vosla ako zacali rychlo hrat.Mi to tak pripadlo ako keby Denisa chcela zacat Borisa balit.Ked povedal ze uz asi by mal ist a ona ze ostan.

labelo
20. feb 2010

to s tymi kartami bolo tak,ze tam sedeli vedla seba a nebavili sa a ked prisla Lucia,tak akoze hrali,ze su kamarati,aby nebola Lucia nestastna,ze ani ona dvaja sa nemaju radi,ked uz Denisu nema rada ani mala Lucka

lussy23
21. feb 2010

No tá návšteva u Kordiaka dopadla trápne. Chudák Angie. ☹ Nato, že je Maslák mafián, si tu Vivien dosť rozmazluje.
Začína sa mi páčiť Alica. kto ju hrá?
Som zvedavá, ako dopadne to Dušanovo priznanie.

lucia78lucia
22. feb 2010

Teším sa na večer... v piatok to všetko skončilo zaujímavo.