Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

laurinkadanielka
2. apr 2010

no baby a všimli ste si aky mala alica doma bordel dušan jej hovoril že volaj policiu že ta vykradli už sa tešim na utorok mne tieš už vadi to cmukanie

maryah
2. apr 2010

laurinka, tak na tom som sa zasmiala 😀 😀 😀

vodnarky
2. apr 2010

noooo..to som si vsimla,ked dosli k tej Alici..tiez som sa na to dobre pobavila.. 😀 😀 😀 😀

dadulka19
2. apr 2010

aj mne sa toto páčilo 😀 😀 😀 😀 😀 ...do včera som si myslela,že väčší bordel ako moje deti,nikto nespraví 😀 😀 😀 .Obrovitánsky omyl 😝 😀 😀 😀 😀 😀

majina.b
2. apr 2010
majina.b
2. apr 2010
siouxsie
3. apr 2010

baby viem, ze je toho cmuckovania Martiny a Maslaka asi fakt moc, ale ved si uprimne zaspominajme - neboli sme rovnake, ked sme s tymi nasimi chlapmi zacinali chodit? 😉
inak som vcelku rada, ze panelak ma par dni pauzu. konecne stihnem popozerat aj nieco ine. filmy sa mi tu uz kopia a neni kedy ich vdaka panelaku skusnut ☹

lussy23
3. apr 2010

Tak, včera som kukala ešte časť z minulej stredy - 24.marca, ktorú som nevidela a všimla so msi tam jednu blbosť.
Jarmilka vystupovala z výťahu na prvom poschodí, kde sa stretla s Emilou a rozprávali sa. potom ho Janka zavolala domov a Jarmilka išla zase hore výťahom 😀 😲 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirela
3. apr 2010

lussy23 - kedze Emil nema rad telenovely a mydlove opery predpokladam, ze to nie je jeho zaner, takze je blbost, ze by cital co ho nebavi 😖

siouxsie
4. apr 2010

Lussy23, mirela - ja typujem, ze Emil tam mal celkom inu knihu, najskor nejaku odbornu literaturu a ten vrchny prebal knihy si tam dal taky, aky bol len cisto zo zistnych dovodov koli Janke 😀

labelo
5. apr 2010

baby existuje nejaky dokaz,ze Janko Kolenik je gay?lebo ja ked ho vidim s tou Matinou mam pocit,ze by ju chcel zozrat 😀 a uz vobec si neviem predstavit co ste pisali,ze je s Kostelnym 😒

laurinkadanielka
5. apr 2010

v jednom časopise som čitala že chodi s Fialovou

mamartinka
5. apr 2010

Alica bude chciet ist na umele oplodnenie 😉

mamartinka
6. apr 2010

Panelak dnes 6.04(Zlodej)Jana ziada Emila,aby zakrocil voci zlodejovi Kordiakovom byte.Maria urobi posledny pokus zbalit Michala.Podari sa jej to? Streda 7.04(Kluc)Angie zacina mat strach o seba a Lukaska.Ake nebezpecenstvo jej hrozi?Vrchna sestra Kocankova asistuje pri porode. Stvrtok 8.04(Zivel)Angelika ziada Imra,aby s vykladani vagonov skoncoval.Janka rozvija svoje konspiracne teorie o krize u Svehlovcov. Piatok 9.04(Utek)Jakub polozi Egonovi Rosenthalovi priamu otazku.Je Ivaninym milencom?Jarmila chce zalovat svoju nevestu za unos dietata.

mamartinka
6. apr 2010

Inak dnes 13.10 opakuju zo stvrtka panelak.

vodnarky
6. apr 2010

no uz sa neviem dockat,co to ta Svehlova zas s tym Michalom.. 😅

honey023
6. apr 2010

labelo: rozoberalo sa to vo fóre o KEBY BOLO KEBY a tiež tam písali, že chodí s Kostelným a niektoré baby písali, že to majú potvrdené od nejakých ľudí z komunity... ale tak či je to pravda alebo nie, vedia len oni sami a my sa to dozvieme len vtedy, ak sa s tým budú chcieť priznať... je to však ich osobná vec.

vodnarky
6. apr 2010

coooo?kolenik je gay? 😅 tak to ho veru skoda... 😀 😀 😀

egyptanka
6. apr 2010

vodnarky, hej ej ..

vodnarky
6. apr 2010

ja len srandujem... 😉 😉 😉

vodnarky
6. apr 2010

ja mam doma toho dokonaleho... 😀 😀 😀

maryah
6. apr 2010

no aj ja som veľmi zvedavá... vyzeralo to trocha, že ju išiel odstrčiť...

maryah
6. apr 2010

no janka už zase stresuje... bože, lezie mi na nervy 😀