Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lucia78lucia
8. apr 2010

Tak to ma teší, že Paneláku sa darí... my doma už tiež nepozeráme Ordináciu a radšej Panelák a Odsúdené 😉

maryah
8. apr 2010

😲 😲 😲 noooooooooo, začína napätie 😒

maryah
8. apr 2010

ja fičím aj na ordinácii, ale v telke dávam prednosť paneláku a odsúdeným a ordináciu kuknem cez net ...

mamartinka
8. apr 2010

Tak ako to prebieha?Nikto nepise?Opiste mi prosim ako to pokracuje.Dakujem.

honey023
8. apr 2010

Kubóóó 😲 😲 😲

januarova
8. apr 2010

ta Ivana je riadna furia 😠 chudak kubko
mamartinka, Kubko sa hada s Ivanou, ze nech sa radsej rozvedu akoby mu mala stale nadavat a nebyt doma. Maslak prisiel na to, ze za vlamanim bude asi Martinka. a Dusky s Alickou stale tutu-mutu

majina.b
8. apr 2010

no kuba akoby vymenili 😲, som zvedavá ako to dopadne, či fakt rozvodom

dr. fabry, no 😝

filip a mária, 😀

mamartinka
8. apr 2010

januarova dakujem 😉 Ved Kubko bude chciet poziadat o rozvod.A Dusku a Alicku to nerechadza?A ta sestricka sa vyspala s tym Fabrym?

mamartinka
8. apr 2010

neprechadza som chcela napisat.

majina.b
8. apr 2010

dominika sa vyspala s fábrym

lucia78lucia
8. apr 2010

Dnes dobrá časť a viacerí mali bojovú náladu 😀

majina.b
8. apr 2010

betka nebude mať nejaku vážnu chorobu? nespácha samovraždu, ak nabuduce bude pohreb???

ivana prekvapila odchodom

maryah
8. apr 2010

pohreb bude asi súviesiť s tými troma... zdena, nika a barča... niečo také písali v článku, ktorý sem dala mamartinka

mamartinka
8. apr 2010

Ja si myslim ci ty 3 niekoho nezrazia alebo niektora z nich zomrie.No snad sa to coskoro dozvieme.Ivana kam odisla?Aj s Terezkou?

mamartinka
8. apr 2010

u Barce,Niky a Zdeny pride k nestastiu.Tak myslim ci niektora z nich nezomrie.

majina.b
8. apr 2010

ivana išla k alici

mamartinka
8. apr 2010

A 22.04 bude v panelaku Angie ranajkovat u Dusana Janca.

egyptanka
8. apr 2010

len aby tie tri nevencili Dunca a ten nezomrel ...
a myslim si ze Fabry hral chrumkaveho len aby Dominiku nasral a ona z trucu a hnevu zabudla na svoje psychicke problemy a konecne normalne ordinovala ...

siouxsie
9. apr 2010

Ivana je teda poriadna harpia 😒 Uz aj moj muz zacal na nu po vcerajsom diely poriadne zurit.
S Kocankovou bude mat Fabry asi velke problemy. Som zvedava, ako sa to bude dalej vyvyjat.
Angie je zrazu aka nestastna. Ale co si myslela, ked isla do vztahu s mafianom? Cosi podobne mohla len ocakavat.
Alici zacalo totalne preskakovat z toho robenia poriadku, uz aj Duskovi to zacina pekne prekazat. ☹
Sa mi pacil Michal, ako oddychoval v ordinacii na koze. 😀
Maria a Filip to chceli naostro rozbalit na pracovisku. Michal sa zachoval ako ozajstny kamarat, ked im dal kluce od svojho bytu.
Zeby Egon mal na hlave predsa len svoje vlastne vlasy?
Podla Imrovej teorie bude o par rokov v poriadnom baliku. 😀
Noro mi pride, ze iba potreboval niekde sklonit hlavu. Aka namotavka, ze vraj MAKANO AG. 😝

janette4
9. apr 2010

siouxsie,ďakujem za zhrnutie 😀 zas som sa nedostala k televízoru 😝

monkula
9. apr 2010

Egon - Matej Landl má pleš, viem to, bol to môj sused 😀

honey023
9. apr 2010

egyptanka: "len aby tie tri nevencili Dunca a ten nezomrel" ... 😀 chudák havo.

siouxsie: veľmi dobre zhrnutá včerajšia epizóda 😉 ... iba doplním, že Betka išla na krvné testy a dnes sa dozvieme výsledky a Janka s Emilom rozoberali otvárenie dverí na čip, niekoho to v paneláku netrápi, ale dôchodcovia sa radi pobavia aj o tomto 😀 a Ivana prišla k Alici s malou Terezkou.

lila794
9. apr 2010

Kubko konecne zakrocil, ved ta Ivana mu dava poriadne zabrat.

Kocankova co cakala, ze sa Fabry rozvedie kvoli nej? 😀 😝

Tiez mam pocit, ze im uz dochadzaju napady na scenar, lebo stale dookola to iste. Ivana a Kubo - bolo dobre, znova hadky, Michal znova chrape so Silvinkou, ta je taka sprosta, co z toho ma? 😒

monky1
9. apr 2010

co? niekto ma zomriet???

mamartinka
9. apr 2010

monky1 ano.V stredu bude cast panelaka pohreb.U Barce,Niky a Zdeny pride k neakemu nestastiu. 😉

lussy23
9. apr 2010

Waw, myslím, že dnes obetujem Minitalent, lebo Panelák bude dnes zaujímavý. je betka Tehotná? Prichýli Alica Ivanku?
Ja som tiež zvedavá, kto zomrie. Ale myslím, že Nika, Zdenka a Barča to nebudú, lebo hne´d na druh ýdeň je obsah, že Dušan žiadá Patríka, aby jeho kamarátky opustili byt.
A čo to Engino staré priezvisko - Mária Máziková? Vám to nie je povedomé? Mne je to strašne známe.

mamartinka
9. apr 2010

No ja dnes zasa panelak nekuk bo dali na markize miss.Takze budem rada ak niektora popisete co bolo 😉

siouxsie
9. apr 2010

monkula - jasne, ze herec Landl ma v reale ples... moja poznamka bola k serialovej postave Egona... ved Alicka mu v praci ometala z pliec lupiny a tie holohlavi chlapi predsa nemaju 😉
Betka sa zdoverila Michalovi so svojou obavou, ze otcom dietata zrejme nebude jej partner... po tejto informacii mu (Michalovi) za jeho mlcanlivost bude musiet byt veeelmi zaviazana a ako jeho priama nadriadena bude tym padom v peknej nevyhode - Michal to moze vyuzit vo svoj prospech... a co ked nakoniec tehotna nebude? vystrasena je ale teda poriadne 😕