Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

monaart
6. jún 2010

baby nemôžem odolať, vy máte hlášky...ja to sledujem-nesledujem ale ked som "vás"objavila veru sa viac zasmejem akoby som to videla...a kto to chodí s nejakým kvetom po nemocnici? vy si to stíhate všímať? ja som rada že aspoň niečo počujem...moji 2roční chalani behajú po byte a okrem zvučky počujem prd...tak pťšte nech mám prehľad
čaute,čaute 😀

mamartinka
6. jún 2010

Panelak 07.06 Pondelok(Zufalec)Egon ponúkne Julke prácu vo firme. Ivana oznamuje Jakubovi, že sa chystá na dovolenku, ktorá bude dámskou jazdou. Panelak 08.06 Utorok(Katastrofa)Odmietne Michal Betku? Jakub chce ísť na dovolenku do Francúzska spolu s Dušanom. Imrovi je za Janet smutno. Panelak 09.06 Streda(Chudera)Jarmila žiarli na recepčnú. Silvia nečakane navštívi Ivanu. Filip ide k Fábrymu pre stratený prsteň. Panelak 10.06. Stvrtok(Vrchol)Filipova mama chce zabrániť zásnubám. Jarmila je z rozchodu s Bubom nešťastná. Jakub nečakane navštívi Julku a Alicu. Panelak 11.06 Piatok(Stripterky) Alica je zo svojho tehotenstva mimoriadne nadšená. Jakub oznamuje Michalovi, že ho už v živote nechce vidieť. Boris chce začať podnikať.

mamartinka
6. jún 2010

Panelak 14.06 Pondelok(Psychopatka)Emil sa chystá na sledovanie majstrovstiev vo futbale. Julka sa stretáva so susedovou mamou. Jakub sa chystá zbiť Fodrásza. Panelak 15.06 Utorok(Vyhrazky) Jana ťahá z Jakuba informácie o vzťahoch v rodine. Angelika sa chystá na fotenie aktov. Sestričky chcú, aby Betka ostala vo svojej funkcii. Panelak 16.06 Streda(Truba)Nika chce, aby jej Karol prejavoval viac citov. Čo urobí Karol? Jakub začína pochybovať o tom, že Terezka je jeho dcéra. Panelak 17.06 Stvrtok(Voda)Doktor Tibor Fábry pozýva Ivanu na večeru. Imro začína byť nervózny pred fotením aktov svojej manželky. Lucia sa prizná Borisovi so svojím tajomstvom. Panelak 18.06 Piatok(Nevesta) Bude naďalej doktor Bajza odolávať Betkiným zvodom? Angie navštívi policajt v civile. Čo mu prezradí?

aknaj
6. jún 2010

@lussy23 - ale aj to bolo až potom ako to Ivana povedala Nike, a inak to nikto nerozoberal a myslím, že sa to ani odnikiaľ nemali ako dozvedieť
a nerozumie sa nielen do gynekológie, ale aj to toho, že v takej nemocnici musí byť aj pediater a zatiaľ som tam žiadneho nevidela, veď kto sa stará o bábatká

miska002
6. jún 2010

tak bude zaujimavy tyzden....... ako vzdy...... 😝

salma22
7. jún 2010

ivana s tou zmluvou urobila asi naschval aby nika neprijala ponuku,ale nato ze ho podvadzala sa sprava dost odvazne-vyskakuje, noro a karol maju dve ekonomky a po rozhovore s nimi nemaju ani jednu 😀

sharlotta
7. jún 2010

To musia mat ti Blicharovci pekne dochodky, ked sa chystaju na dovolenku. 😕 Moja babka ledva zvlada platit byt.

mamartinka
7. jún 2010

Ze Bajza ake ma vlasy 😀 Hrozny az strasny vyzera.Dufam ze si zasa z Betkou nezacne prasit 😀

mamartinka
7. jún 2010

Dusky ze ake pizamo ako vezen 😀 😀 Dobry je.

eva7780
7. jún 2010

ach ten Kubo ostane navždy Kubom 🤐 veru neviem,keby že ja podvediem mm,či by som si dovolila tak sa chovať ako Ivana 😨 asi by to u nás nebolo také hladké 😲

eva7780
7. jún 2010

aké "romantické" požiadanie o ruku 😀 😀
a neviem čo stále rieši Angelika ,však nech nechajú Davidka svokre a idú sami,ked už to má byť svadobná cesta 🙂

mamartinka
7. jún 2010

No Betka zasa z Bajzu.Tusim naozaj zasa tu bude prasit?Sodoma komora uz.A ten Filip,Maria poziadanie o ruku a Cenyger dobre. 😀

dadulka19
7. jún 2010

už to trošku preháňajú,že aj Betka ide po Bajzovi 😝 a hlavne ten Bajza vyzerá v poslednej dobe jak po výbuchu 😀 😀 😀 😀

mamartinka
8. jún 2010

@dadulka19 pravdu mas v tomto.Co vsetci na Bajzovi Spajzovi vidia neviem.Joj Imrisko bude aky smutny bez Jannet na dovolenke.Ved mu aj chybat bude v ktorejsi casti.

dadka212
8. jún 2010

@sharlotta Blichárovcom posiela peniaze syn Janíčko takže majú dôchodky plus tie prachy od neho...

mamartinka
8. jún 2010

Panelak 21.06 Pondelok Finale Jarnej Serie(Petang) Jarmila sa nečakane postaví na stranu svojej nevesty. Do baru nastupuje nová čašníčka. Mária s doktorom Filipom Malým sa sťahujú do nového bytu.

lussy23
8. jún 2010

@aknaj - aha. Inak, dobrý postreh. Tiež sa čudujem, že to nik v Paneláku nerozoberal. Hlavne ak je tam osoba, ako pani Janka.

A v Paneláku sa stal zázrak! V upútavke bola Agáta!

salma22
8. jún 2010

ivana-vyhodila so sprostymi recami niku a chce ist sama s babamy na dovolenku vypnut -ta iba vypina a nestara sa o rodinu (asi jej chyba nevera) 😠 dusana-zavru??? blichar- si kupil vodnu pistol na dovolenku to je sef 😀

monkula
8. jún 2010

Už by mali celú Ivanu vypnúť... Ja keby so msa tak starala o dieťa, domácnosť a ešte aj podvádzala kade by som chodila, tak som nebohá 😅 😅 😅

lenka3007
8. jún 2010

myslím že by naozaj scenáristi mali prehodnotiť Ivaninu postavu, lebo vela divákov aj mojich známich čo doslova fičali na Paneláku, to prestalo sledovať práve kôli Ivane, lebo je to trápne. Ja poznám taký pár, kde bola žena dlhodobo neverná a jej muž je presne ako Jakub, naivný dobráčisko, odpustil jej ale takto vyskakovať si nedovolovala. Pán Kraus asi ešte nič podobné nezažil, tak to berie trochu nadnesene 😕 😕 😕

monkula
8. jún 2010

@lenka3007 alebo na to ešte neprišiel... 😀 😀 😀

eva7780
8. jún 2010

Noro s Karolom by sa mali dohodnúť koho berú do kšeftu 😉

egyptanka
8. jún 2010

do pipiny ta Ivanina "laska" k dietatu mi lezie na city ...

lila794
8. jún 2010

Fuuuuuj, uz ma to kvoli tej Ivane nebavi, resp. je mi z nej zle, to vazne moze byt niekto skutocne taky arogantný??? 😠

sendyhubka
8. jún 2010

moze ☹ Nielenze takto vyskakuje, ale zase aj podvadza. ☹ Strasne arogantna......