Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
16. dec 2010

Joj stranka uz nejde od Pondelka.Robia asi neaku udrzbu.Inak tu su zatial postavy co v panelaku koncia. http://panelak.blogspot.com/2010/12/prve-mena-k...

yennn
16. dec 2010

@mamartinka ten clanok o zuzane haasovej je trosku blud - postavu "legendarnej bambulky" stvarnila jej sestra monika, ako vsetci vieme 😉

lussy23
16. dec 2010

@zuzkaprofant - mne jojka tiež nejde ☹

lussy23
16. dec 2010

@mamartinka - kto je tá Marta?

mamartinka
16. dec 2010

@lussy23 aka Marta?

lussy23
16. dec 2010

Tá čo odchádza z Paneláku. Marta Paulovičová, či ako-.

mamartinka
16. dec 2010

@lussy23 Uz viem.Ide o Natalku co obsluhuje v bare.Marta Potancokova.Ta odide z Panelaka a namiesto nej ma prist neaky novy fesak barman.Kdesi som citala ze to ma byt Mario.Svehlovej milenec.

perla200
17. dec 2010

baby ale ten noro mi lezie na nervy maximalne ako sa chová s agate, podla mna agata nepôjde do nitry a zostane s milanom to by sa mi páčilo....nie?

atinka22
17. dec 2010

Perla - presne o tom som včera rozmýšľala - že Noro si to u Agáty asi pokazí (fakt sa včera správal ako debil) a ona sa vráti k Milanovi. Ten je chudák taký osudom doráňaný, že u Agáty vyvolá materinský cit.

majina.b
17. dec 2010

no mne sa rozum pozastavuje nad Ivanou a sťahovaním späť Jakuba..... ta Ivana totálne trepe bludy, veď nie su ani rozvedený a on už nemá nanič pravo vo vlastnom???? riadny blud...

claudica
17. dec 2010

@majina.b presne. Takéto "nacvičovačky" by jej asi netoleroval žiadny normálny chlap... No možno iba Jakub, tak si to Ivana značne užíva. Trochu je to mimo reality... 😅

mamartinka
17. dec 2010

Agata z Milanom nezostane.Uz sa to pisalo ze Agata tam hrat uz nema ale obcas ju ukazu z Nitry kde budu byvat z Norom,Sofiou a Norovou sestrou.

mamartinka
17. dec 2010

Mamicka nam konci.A vcera uz sa aj Natalka rozlucila. http://www.pluska.sk/soubiznis/zo-sveta-zabavy/...

mamartinka
17. dec 2010

Tak a 7 seria zacne az vo Februari.Dlho budeme cakat.

mamartinka
17. dec 2010

Dnesny diel(Benjamin)Maslák urobil pre Milana poslednú vec, ktorou ich kamarátstvo ukončil. Jakub je rozhodnutý - Oxana dnešným dňom vo firme končí. Panelak Pondelok 20.12(Nervy)Ďusi má snahu skamarátiť sa s Milanom. Ako zareaguje Kordiak? Lucka s dcérou vychovávajú Benjamína... Filip je nešťastný. Panelak Utorok 21.12(Barman)Jarmila sa pred panelákom stretáva s Ivanou, je rozhodnutá počkať na svojho syna. V bare je nový fešák barman. Panelak Streda 22.12(Sviecky)Noro a Milan sa pustia do bitky. Čo je dôvodom? Psychologičky sa rozhodli pre podnikanie, rozdelili si funkcie. Panelak Stvrtok 23.12(Divadlo)Dušan si všimol, že Patrikovi sa Svetlana páči. Varuje svojho syna? Ďusi sa dozvedá, že mama ostáva u neho aj počas sviatkov. Panelak Vianocny Piatok 24.12 Cas 18.45(Stastne a Vesele)Študentka Slováková doniesla Emilovi darček. Karol by chcel prespať u rodičov Angie. Podarí sa mu zrealizovať plán? Na svet prichádza dieťa.


mamartinka
17. dec 2010

Panelak Piatok 31.12 Silvestrovska cast.O 20.00 Dušan Jančo nebude na Silvestra s manželkou Soňou. Milan Kordiak spoznáva novú lásku. V bare sa stretáva Ivana Švehlová s doktorom Michalom Bajzom. Aj tento rok kúpil Emil Blichár svoju milovanú pyrotechniku, bez ktorej si nedokáže predstaviť silvestrovské oslavy.

lussy23
17. dec 2010

@mamartinka - Ty by už malo byť 5 psotáv. Takže Filip, mamička, Natálka, Agáte s Norom.

mamartinka
17. dec 2010

@lussy23 Este Nika.Ale to nepasuje.Mamicka ale vlastne ze zatial nekonci.Este sa tam obcas objavi.Agata tam hrat nebude len ju obcas ukazu z bytu v Nitre.

weiya
17. dec 2010

.....a mamicka sa nam zas vratila na vianoce 😀

mamartinka
19. dec 2010