Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lussy23
15. máj 2011

@mamartinka - presne tak s tou Fifovou mamou. Inak, keď už je reč o tých obrúčkach... Agáta vravela, že Soňa a Dudko sú jediní, ktorí sú zosobášení a čo Blichárovci?

mamartinka
15. máj 2011

@lussy23 dovcie ci su.Ale snad ano.Blicharovci myslim.

molli123456
15. máj 2011

Velmi dobry serial clovek sa aj zasmeje konecne nieco normalne v telke 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mamartinka
16. máj 2011
lussy23
16. máj 2011

@mamartinka no teda, zaujímavé. isto v tom bude mať prsty jeho mamička

zuzkat1
16. máj 2011

baby co bolo v piatok? ja som nevidela ani opakovanie...bolo nieco podstatne?

monline
16. máj 2011

@zuzkat1 Milanove výsledky z neurologického vyšetrenia nie sú dobré. Maslák zabudne na Norovu svadbu priniesť obrúčky.

Fábry (MARKO IGONDA) šokuje Kláriku (LUCIA LUŽINSKÁ) návrhom, aby sa k nemu nasťahovala. Zmätená Klárika má z toho obavy a radšej by uvítala nejakú opatrovateľku. Silvia (KRISTÍNA TURJANOVÁ) sa dozvedá od Milana (ALEX BÁRTA), že jeho návraty do minulosti sa pravidelne opakujú, a preto mu vybaví návštevu u neurochirurga. Značne podgurážená úderka Maslák (JÁN KOLENÍK), Karol (ROBO JAKAB) a Noro (MILAN ONDRÍK) sa rozhodne pokračovať v dobre rozbehnutej oslave formou „gárden párty“ na Norovej záhrade. Agátu (VIKI RÁKOVÁ) tak čaká rušné ráno.

Ivana (DIANA MÓROVÁ) sa rozhodne rázne zakročiť voči plánom Jakubovej mamičky (HANA GREGOROVÁ). Ona je to posledné, čo jej doma chýba, a tak ju svojským spôsobom vypoklonkuje z bytu. U Blichárovcov sa znova otvára problém so svadobným darom. Navyše, pani Janka (BOŽIDARA TURZONOVOVÁ) túži po výlete do Benátok a zároveň dáva Emilovi (JURAJ SLEZÁČEK) ultimátum, že červy musia preč z domu. Imro (BRAŇO BYSTRIANSKY) pripravuje bar na veľkú oslavu, Angie (MIRKA PARTLOVÁ) oznamuje Denise (ANDREA KARNASOVÁ), že na Agátinu svadbu nemá náladu, tak si radšej berie voľno.

U Jakuba (VLADO KOBIELSKY) a Oxany (MILENA MINICHOVÁ) je mierne dusno, lebo Jakub chce ísť na svadbu bez nej. Urazená Oxana to nakoniec vzdáva, no Jakub tuší, že si to odskáče. Pred kostolom sa začínajú zhromažďovať svadobčania. Na poslednú chvíľu sa podarí doraziť aj Maslákovi, u ktorého si Noro odložil obrúčky. Nakoniec musia aj tak improvizovať s prstienkami Dušana (ROMAN LUKNÁR) a Soni (ZUZANA HAASOVÁ), lebo ich vlastné Maslák zabudol doma. Napriek všetkým problémom sa však kostolom ozve dvojité ÁNO“ a mladomanželia prijímajú gratulácie. Silvia sa večer vracia do nemocnice po výsledky Milanových testov, doktor však nemá dobré správy.

lussy23
18. máj 2011

Všimli ste si, že na klinike, ako je tá recepcia je taký telebvízor a stále tam nejaký film beží??? Ale načo to tam je...

dajna11
18. máj 2011

@lussy23 aby recepčná mohla čumieť,ved sa tam musí nudiť ako hovä.....ked tam nikoho nikdy nieje 😀

atinka22
18. máj 2011

Oxanka včera pekne penila. 😀

danka275
18. máj 2011

ja som zas nepochopila ako michal može zastupit dominiku v nemocnici ved ona je detska lekarka pediatrička a on gynekolog? 😢

atinka22
18. máj 2011

danka275 - vidíš, to mi nenapadlo.
Ináč tá Dominika mi riadne liezla na nervy ako kritizovala Agátinu svadbu - že dedinská veselica, či tak nejako. Tak som zvedavá na tú jej, sprostaňa, aby nebola potom prekvapená, že sa na jej svadbe strieľa alebo niečo podobné, keď si berie mafiána. 😠

weiya
18. máj 2011

@danka275
@atinka22 a mne sa volaco mari,ze dominika je zas gynekologicka ,na tej detskej pediatrii ju to nebavilo,a aj klarika potom zas bola fabryho sestricka...

lussy23
18. máj 2011

to teda neviem, kedy spomínali, s tou Dominikou..... Ale na to detské šli len kvôli tej nemožnej vrchnej, neviem už meno, čo kázala Silvinke nosiť pukačky 😀 Keďže tam už nie je, asi sa vrátila späť. 🙂

@atinka22 - presne tak. veď mu vraj prestane byť srdce

atinka22
19. máj 2011

lussy23 - to ako Maslákovi? Neviem, ja si tu nečítam, čo sa stane dopredu, chcem sa dať radšej prekvapiť, tak si ma zaskočila. To dostane akože infarkt alebo čo? No dúfam, že nebude v kóme, to by už fakt trochu prehnali. Najprv bola v kóme Angie potom Milan... už to nie je originálne.

danka275
19. máj 2011

@weiya jaj dik za vysvetlenie to mi nejak ušlo nepozam to každy den takže je to možne, no už je to dobre prekombinovane mna to už nejak nebavi ved aj z tej dominiky čo spravili najprv to bola taka putka čo ani nespala s vlastnym manželom a teraz s nej robia mafianku a paničku, mala som ju rada ako postavu ale teraz sa nato neda pozerat bola taka obyčajna

danka275
19. máj 2011

@atinka22 presne akurat som pisala že už je to dobre prekombinovane a mna to už moc nebavi, ja som mala tiež dominiku rada ako postavu, to čo z nej spravili najprv bola taka putka čo nespavala ani s vlastnym manželom a teraz je mafianku a panička, bola ta obyčajna a teraz presne drahe vino, drahe obručky,hotel a neviem čo akože sa mi to moc nepačilo ved nie každy ma na drahu svadbu aj my sme nemali nič nobel podla mna s maslakom nezoberu niečo sa asi stane ako pri angie a milanovi, inak ten dej sa tak stale opakuje, švehlova michal, potom švehlova jakub, potom zase michal, potom že maslak nebude obchodvat s vavrom a zs obchoduje už im asi dochadzaju napady,

lussy23
19. máj 2011

@atinka22 - Je to Maslák. neviem však prečo sa to stane. Myslím ale že to bude práca jeho mamičky alebo tých čo toho Vavra sledujú.

zuzkat1
19. máj 2011

baby aj vam ide ta miska tak neuveritelne na nervy?? 🙄

nicky655
19. máj 2011

@zuzkat1 neskutocne 🙂 ale vseobecne aj ta mala herecka co ju hrala predtym bola taka podarenejsia 😉
a ako sa vcera ivana tesila,ze deti idu prec-to maju dobre vymyslene 🙂

@atinka22 veru,ta dominika ma riadne prekvapila s tym komentovanim: ze dedinska veselica ä agatina svadba).a ona ako taka dedinska babka,co vsetko komentuje 🙂

zuzkat1
19. máj 2011

@nicky655 presne to bolo take zlate dieta - ta povodna miska - tato mi pride ze tu rozmaznanu potvoru ani nemusi moc hrat 😅 ja ani oxanu moc nemusim,ale teda dobre urobila ze jej dala na zadok....
a agatina svadba bola nahodou fajn ved sa bavili vsetci a nie kazdy je snob co musi mat holuby a 5 poschodovu tortu a orchester... 😀 dominika sa tvari akoby si taku svadbu mohla dovolit aj keby si nie maslaka brala... z obycajnech chudery co si berie bohateho sa stala dobra malomestianka...