Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
27. aug 2011
lussy23
27. aug 2011

@ssllaavvkkaa - dobrý postreh! úplne som aj ja na neho zabudla, ale meno si pamätám - volal sa Mário a bol to tanečník z The pastels.

mamartinka
27. aug 2011

Panelak Pondelok-29.08(Diskreditácia) Mirka zvažuje ponuku na bývanie. Emil sa dozvie, že je zdiskreditovaný. Milan Kordiak nechce Oxanu. Michal Bajza rýchlo odchádza na kliniku. Soňa chce vedieť, prečo Iveta plakala. Utorok-30.08(Návrat deratizéra) Milan a Angie sú tesne pred bozkom. Ivana chce kúpiť agentúru. Deratizér Jahelka sa vracia! Michal Bajza vyhovára Ivane firmu. Milan pripravuje Angie na príchod novej čašníčky. Streda-31.08(Ivetino priznanie) Soňa začína vyšetrovanie. Iveta to nevydrží a prizná sa. Rázus chce, aby Líška zbavil Michala Bajzu primariátu. Mia sa zastane Michala. Kordiak sa nechce baviť o Angie. Stvrtok -01.09(Rezignacia) Noro prezradil Karola a Mirku. Michal sám odstúpi z pozície primára. Kordiak a Maslák brífujú Oxanu. Emil dráždi Janku dostihmi. Marcela sa cíti trápne kvôli veľkým prsiam. Líška prijme Michalovu rezignáciu.

anelehka
31. aug 2011

cauko baby kde ste??Co hovorite na panelak,ako sa to tam vyvija?Mne sa vcera velmi pacili ako dvojica Klarika a Fabry,teda on sa mi paci aj tak,je to podla mna s Maslakom najkrajsi chlap z panelaku,nechapem,co tam akoze baby vidia na Spajzovi... 😉

mamartinka
31. aug 2011

@anelehka Neblazni Fabry.No premna otrasny chlap uz len tymi vlasmi.

anelehka
31. aug 2011

@mamartinka mne sa paci,podla mna je to fesak 😀

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lubikan
1. sep 2011

@silvia1983 preco som si doteraz myslela,ze je gay...

ale ak by ten fesak 😎 moc chcel...tak by som na jeho dieta pristala... 😀 😀

lubikan
1. sep 2011

@majdzy666 ..aaale ty kokso ..normalne som musela googlit...........toto ked poviem muzovi.... 😀 😀 😀 😀 😀 🤐 😨 😕 😝 😲 😲 😲 😎 😀 😀 😀 😀

nicky655
1. sep 2011

@majdzy666 ale figu. 😕 to ako vazne?to kde si citala?

anelehka
1. sep 2011

ahoj,baby,tak je ten Maslak gay,alebo nie?nerozumiem tomu.... 😒

labelo
1. sep 2011

lubikan
myslím,že by nás bolo viacej 😀

katushka16
2. sep 2011

@anelehka je gay

anelehka
2. sep 2011

@katushka16 tak to je sila,to by ma nenapadlo.... ☹

jasminet
2. sep 2011

@nicky655 tiez som to o nom a kostelnom pocula, uz hadam aj minuly rok niekedy... 😉 ci je to pravda, netusim, ale rozprava sa to...

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamartinka
3. sep 2011

Obsah na tyzden.Pondelok-05.09(Iveta chce Dudka) Iveta chce jednu noc s Dušanom. Je presvedčená, že si to obaja zaslúžia. Líškova dcéra Mia vysvetľuje Michalovi stav vecí. Mama vynadá Angie. Ivana si nevie s Miškou rady. Utorok-06.09(Novy Primar) Líška oznámil, koho vybral na pozíciu primára. Soňa zistila, že Dušanovi volala Iveta. Angie je šťastná, že sa s Milanom posunuli. Dušan vysvetľuje Soni, ako je to medzi ním a Ivetou. Streda-07.09(Domový dôverník) Jana rieši, ako budú voliť domového dôverníka. Iveta opäť prišla. Angie nechce od Milana pýtať peniaze. Milan nepustí Oxanu dnu. Líška vysvetľuje, prečo Filip a nie Fábry. Stvrtok-08.09(Kordiakove peniaze) Karol zistí, že Angie už dostala peniaze od Kordiaka. Michal vysvetľuje, prečo Ivane zatajuje informácie. Patrik sa zachová ako chlap. Karol je nahnevaný kvôli peniazom od Kordiaka. Ivana vyhodí Michala.

labelo
6. sep 2011

Oxanaka aká je milá,celkom jej to s Imrom pasuje 🙂
včera som kukala na Mórovú ked sa rozprávala s Miškou,akási je celá škaredá do tváre 😒

katushka16
6. sep 2011

@labelo veru,aj mne sa zdá,že nejako ošpatnela.a Oxana je fakt aká milá,ale myslím,že dlho nebude...