Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

adelaida33
11. okt 2011

@nicky655 aha, dík 😉 . na teba ako ten nový dr. pôsobí? vyzerá to tak, že plní akúsi misiu, nie? 😎

nicky655
11. okt 2011

@adelaida33 zatial tak vselijak,neurcito.neviem,uvidime co sa z neho vykluje.su postavy,ktore zapadnu hned,a potom su taketo postavy

majina.b
11. okt 2011

mne mudr Matuš do serialu nepasuje, a z tou šatkou ako mäsiar na bitúnku. určite bude niečo riešiť s dominikou a masľakom

nadhera
11. okt 2011

uz ste chvalili ivaninine saty minuly tyzden - sive s kvetinkami, hoci ju nemusim, v satach vyzerala perfektne, sadli jej 😉
u matusa mi nereze jeho hlas 😒

adelaida33
11. okt 2011

@majina.b že "masľakom" 😀 😀 😀

adelaida33
11. okt 2011

@nadhera nechválili, hoci, naozaj boli pekné a pristali jej 🙂 . "chválili" sme tie jej "slúžtičkovské" 😀 😀 😀

majina.b
12. okt 2011

adelaida33, ??? nemá taku prezývku? určite mafianske praktiky,

andrea.m
12. okt 2011

@majina.b má ale bez mäkčeňa na L 🙂
idem si kuk včerajší diel kedže som po nočnej

majina.b
12. okt 2011

@andrea.m my z východu všetko zmäkčíme, / až teraz mi to došlo 😉 /

nicky655
12. okt 2011

ha,ta ivana ako sa snazi 😀 😀 😀 si mysli ze to ako s jakubom 😀 ze kyvne,a michal padne na zadok-a ten to ma na haku-aby ziarlili-to skor opacne 😀

eva7780
12. okt 2011

som zvedava ako to nakoniec dopadne s kordiakom,hadam uz dnes povieda kto to urobil 😕

adelaida33
12. okt 2011

@nicky655 hej 😀 a chudák filip, ten nový dr. bol k nemu fakt drzý 😝

moonlightka
12. okt 2011

caute ja som taka zvedava co Kubko a Sara. Inac Dudko sa riadne vyfarbil s tymi autami 😀 😀 😀 a ide sa ucit venove diagramy 😀 😀 😀 Koceny aj my sa to naucme vsak take male deti vedia veci, o ktorych my fakt nemame ani sajnu 😀 😀 😀

adelaida33
12. okt 2011

😀 😀 teta jana aká "nad vecou", že sa teraz nechá prosiť 😀 a ujo emil aký spojenec s imriškom 😉 😉 😉 😎

andrea.m
12. okt 2011

no kubko fakt nemá chybu. 😠
angie ani matelka nepozná. sme mi take staré alebo ona take decko 😕

andrea.m
12. okt 2011

jula bohovska

lubikan
12. okt 2011

kurnik,ja kebyze vysolim za masaz 40 € a to na 2 x..to mam aj cele telo pomasirovane a mozno by si aj maser uzil 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🤐

moonlightka
12. okt 2011

@lubikan 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lubikan
12. okt 2011

@majina.b ja neznasam hentake nosenie satiek...nemozem sa na nho ani divat..a to je na extra klinike... 😠 😠 😠

claudica
12. okt 2011

U mňa najviac boduje Dušan a Emilko... Títo dvaja keby neboli... nebolo by to ončo...
A Angie tie ksichty čo hádže...juuuuj. A Ivana mi tiež vadí, aká je vtieravá a hlúpa - vynucuje si aby na ňu žiarlil, mne to je nechutné 😉

andrea.m
12. okt 2011

@claudica to vieš jakuba mala pod palcom,zobkal jej z ruky a ešte stále svojím spôsobom zobe tak je v šoku z toho že michal je proste iný

claudica
12. okt 2011

@andrea.m Presne... A preto sa mi páči, že Michal nie je z nej potentovaný... a myslím si, že jej bude aj neverný, Ivana mu začína vadiť si myslím... To je len môj dojem 😉 Betka spraví ešte jeden nájazd a už ho bude mať...

lubikan
12. okt 2011

a potom ten novy doktor prejde vsetky sestricky a aj tu doktorku...a na konci serie uz zaase bude kazdy s kazdym 😀 😀

andrea.m
12. okt 2011

no ivana michalovi vadí lebo sa s ním snaží manipulovať a pri zuzane na to nebol zvyknutý

lussy23
12. okt 2011

@lubikan aj mne to strašne vadí
čo sú to venové diagramy? Pomoc, , 6ročne dieťa to vie a ja ani netuším čo to je 😖 😀
Innak je normálne aby sa niečo takéto učilo v prvej triede? je ale na výške, nie na základnej... dosť neraôlne a divné.

majina.b
12. okt 2011

mala Miška ma IQ140, chcem vedieť ake IQ ma scenarista keď ešte stále tvori postavu Angi 😠

labelo
12. okt 2011

kdesi som čítala,že budeme prekvapený kto zrazil Oxanu,že niekto na koho by sme ani nepomysleli 🙂 tak som zvedavá

nicky655
12. okt 2011

@majina.b
@lussy23 ale tak este je lenm oktober a uz vie aj pisat a citat?cudne,ie?aj ekd ma 140 iq

tinika
12. okt 2011

@labelo kordiak? hihi

tinika
12. okt 2011

@lussy23 to len tka nazvali komplikovane, myslim ze to su obyč. mnoziny čo sme sa aj mi učili, sak ved to vraveli ze čo je aj čokolada aj obdlznik to my sme mali obrazky a nakreslit dve mnoziny tak aby to čo je spoločne bolo v prieniku ne?