Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

matullienka
14. sep 2012

to čo tam robil ten Milan na konci? som zvedavá ako sa ho teraz zbavia

lenocka23
14. sep 2012

@radkatalajkova jaaaj, vesaj, vesaj... pridem sa zasmiat... 😉 🙂 takeho chlapa by som aj ja preplieskala...

a inak to co bol dnes za koniec? Milanko s Marcelkom... 😕

lenja123
14. sep 2012

Ja neviem, mala som pocit, že to nie je Milan - myslím že to bol nejaký iný herec - ale teda žehlím, nesledujem pozorne 😝

tibinka22
14. sep 2012

čaute čaute, aj mne skoro dych vyrazil ten Milanko na konci, som zvedavá, čo z toho urobia..... ( a bol to on- teda herec
@lenja123 )
a možno to ako keby sa Maslákovi zdalo, alebo také dačo.... 😕 😕 😕

januarova
14. sep 2012

ale nie,bol to Milan. Ja som zvedava co sa z toho vykluje. ze vraj to bude mat na svedomi Maslak 😠

radkatalajkova
15. sep 2012

@tibinka22 ale aj podľa mňa to tak vyzeralo, ako keby sa mu to zdalo 🙂

alenka600
15. sep 2012

vcera som nevidela do konca - Ivana vymakla Zdenka a Jakuba v bare? Nastvala sa?

tibinka22
15. sep 2012

@alenka600 iba tam prišla a pozdravila sa tuším "dobrý večer" takým ironickým tónom a viac neukázali 🙂

lussy23
15. sep 2012

@tibinka22
@radkatalajkova ja si myslím to isté, že sa mu to len zdalo.

lolitka25
15. sep 2012

podla mna to tam len narychlo toho Milana dali,lebo na zaciatku nedali ako v casti predtym ukazovali Brzobohateho,ze prisiel za Jakubom Svehlom, ze je jeho otec... Tak tam narychlo dali Milana,ze sa akoze Maslakovi zdal... Ved na buduci tyzden sa v programe nic o tom nepise a az o dva tyzdne - 24.9. vraj zavola Angie,ale spojenie sa prerusi...

mamartinka
15. sep 2012

@lolitka25 presne tak o Angie.Milan jej bude volat no hovor sa prerusi.Maslak vypatra ze to od neakej zeny volal.

mamartinka
15. sep 2012

Pondelok 17.09(Inkognito) Pán Emil poradí Imrovi, aby špehoval svoju manželku inkognito, keď ju podozrieva z nevery. Imro na vlastné oči vidí, ako Angelika prichádza do baru v Sološnici v spoločnosti neznámeho muža. Patrik sa objavil u rodičov so zbaleným kufrom. Zuzka sa s ním rozišla a on ju galantne nechal bývať vo vlastnom byte. Duško mu vynadá do debilov. Cinege na druhý pokus požiadal Ajku o ruku a tentoraz aj s prsteňom. Tá je z neho úplne hotová a povie áno. Čuduj sa svete, Fedorovi sa jeho prvá profesionalna kerka vydarila a Luky je nadmieru spokojny.Sona,Monca a Iveta si spravia carodejnicky zlet v bare a Iveta prezradi,ze Lili je Dusanova dcera.Za Maslakom prichadza Jurij a chvali ho,ako elegantne sa zbavil Milana.Michal zasa prichadza za Jakubom,aby mu povedal,ze uz vie,co je s Harrym.Zrazilo ho auto. Utorok 18.09(Angie na dne) Angie je pred zrútením z nadmerného stresu a odpadne Maslákovi v náručí. Ani po návrate z Innsbrucku netuší, kam zmizol jej manžel Milan, a aby toho nebolo málo, Karol natáral zvyšku rodiny samé bludy. Jurij gratuluje Maslákovi, že upratal Milana, ale tomu sa nepáči, odkiaľ má Jurij takéto podozrivé informácie. Ajuška zavrhne Cinegeho plán typickej dedinskej svadby a chce sa vydávať v Las Vegas. Imro prichytí Angeliku s „frajerom“ v krčme v Sološnici, ale tá mu namiesto milenca predstavi Ing.Kovaca,ktory vyraba pergoly.Cely bar sa vsak zhodne,ze je to vrcholne podozrive.Ubohy pes Harry to uz ma za sebou a Jakub navrhuje kupit noveho chlpaca.Michal je proti-uz ziadne psy.Monca klebeti najnovsie pikosky o Duskovi a Ivete a uteka k Blicharovcom,aby sa s pani Janou poradila o praci domovej dovernicky. Stvrtok 20.09(Kerka na pleci) Dušan si dal na rameno vytetovať Sonino meno. Tetovanie na tele starého človeka však Soni pripadá perverzné. Dominika si v Maslákovom byte balí svoje posledné veci a spýta sa Nataly, aké to je - žiť s vrahom... Cinege je šokovaný z Ajkinho návrhu, aby sa vzali v Las Vegas. Radšej by chcel klasickú a romantickú svadbu doma na Slovensku a dokonca pozval Ajkinu mamu na pytačky. Miška si želá na narodeniny jediný darček - aby na oslavu prišli Terezka a Ivanka. Na klinike majú vazny pripad krvacajucej mamicky.Ujme sa ho doktorka Hoffstadtterova,a kedze verejne a nahlas obvini otecka z ohrozenia z nedbanlivosti,dostane od Betky pokarhanie.Betka zuri,lebo na klinike dostala horsi flek nez Nataly. Piatok 21.09(Pytacky)Svojrazna Ajkina mamicka ziada Cinegeho,aby poziadal o ruku jej dcery pekne podla tradicie,a taktiez chce,aby mali tradicnu dedinsku svadbu.Citovo rozruseny Patrik sa opil a dovliekol domov nezname dievca.Miska zatlaci na Ivanine city a ziada,aby Ivana s Michalom ostali po oslave jej narodenin s nou doma ako jedna rodina.Dominika sa snazi vystrasit Nataly historkami o mafianskych praktikach,ktore Marcel s oblubou pouziva.

mamartinka
15. sep 2012

Pondelok 24.09(Telefonat) Milan zatelefonuje Angie, ale prv, než stihne čokoľvek povedať, spojenie sa preruší. Angie je zúfalá a Maslák zisťuje, komu patrí číslo, z ktorého zavolal Milan. Číslo patrí žene, ktorú vôbec nepozná. Za Imrom do baru prichádza suseda od Vújtkú, aby mu vynadala, že ju bonzol Angelike, no Denisa sa jej priamo spýta, či ho chce zbaliť. Pani Jana karhá manžela, že sa stále viac zamotáva do debát s robotníkmi, ktorí jej len špinia sedačku. Pani Janka prezradí zvedavej Monči, že domový dovernik zarobi za mesiac dych berucu sumu 12eu.Silvinka dava Jakubovi ultimatum pre kupu domu.Karol si chce udobrit Danicu a popri tom vyrobi novy skandal na klinike,ked Pani doktorku Hoffstadtterovu nazve kravou. Utorok 25.09(Zachod) Ivana poprosí robotníka Gejzu, aby jej opravil tečúci záchod. Keď jej dôjde, že to nebol dobrý nápad, je už neskoro... Milan sa neúspešne pokúšal dovolať Angie z čísla, ktoré patrí neznámej žene. Maslák je znepokojený, že mu čosi z Milanovej minulosti ušlo a jeho osud nemá pod kontrolou. Mama dá Angie chrobáka do hlavy, či za Milanovým zmiznutím nestojí práve Maslák. Angie sa ho rovno na to opýta. Za Inči prichádza družba z Oravy. Strapatá Inči v teplákoch skoro zamdlie, keď zistí, aky je to fesak. Stvrtok 27.09(Marcel na ihlách)Z Milanovho účtu ktosi vybral všetky peniaze. Angie podozrieva Masláka, ale ten všetko zapiera a tvrdí, že na to nie je odkázaný a peňazí má dosť, ale potom sa preriekne. Viktória požiada Masláka, aby pre ňu vykonal „špinavú“ prácičku a pokarhá Imra, že jej nespravil pergolu. Gejza a Imre dnes nemajú svoj deň. U Ivany nedostali raňajky, pani Jana ich vyhnala z balkóna bez kávičky a nekonala sa ani ranná cigaretka s Nataly. Našťastie ich zachráni Duško, ktorý im ochotne ponukne vsetko,co inde nedostali.Betka ukaze Michalovi dcerku az potom,ako sa k nej verejne prizna.Silvinka oznami Jakubovi,ze kupila dom.Zda sa,ze Betka si nasla za Michala nahradu,je to doktor Matus. Piatok 28.09(Rozchod) Silvinka oznami Jakubovi,ze sa s nim rozchadza,pretoze sa nechcel prestahovat do domu,ktory kupila.Jakub ma aspon dobry dovod,aby sa s Michalom opil v bare.Pani Janka nechtiac prezradi Miske,ze pes Harry je v nebicku.Miska ziada Ivanu o vysvetlenie.Maslak ma nervy na prasknutie.Snazi sa vsetkych presvedcit,ze Milana nedal odstranit,no nikto mu neveri.Sona ma novinku.Iveta a Artur sa dali znova dokopy a Artur si chce osvojit Dusanovo dieta.Zuzka,ktora dala Patovi kopacky,prichadza vratit kluce od bytu a zvysok dlhu.Angie si zbalila kufre a odchadza k mame.Janulka sa urazi,ked ju Egon poziada,aby potesila Jakuba,a vrazi sefovi facku.

radkatalajkova
16. sep 2012

@mamartinka No veru tieto 2 týždne vyzerajú veľmi zaujímavo 🙂 sa už teším, ale aj tak ma najviac zaujíma , ako sa odstal Milan k Maslákovi a čo bude s ním ďalej 🙂

alenka600
16. sep 2012

Joj ta Angie by si vazne mohla zbalit kufre a vypadnut do nenavratna :(

lenka3007
16. sep 2012

ježis zeny, v piatok ten panelak tak strasne skoncil, ze ja som ako na ihlach, co bude zajtra. Mne sa dokonca aj snivalo o tom 😀 😀 😀 Inak ja by som bola za, aby sa Milan este vratil ked aj po novom roku, ale mohol by. Len dufam, ze to neuzavru s tym, ze volal od neznamej zeny a tym to hasne a nam nezostane nic ine, len si domysliet, co sa asi stalo... Mohli by tu zenu najst (ved cislo sa da vypatrat)..

luk25
16. sep 2012

"dojdem, nacapam a vypleskam" ja z toho Imra nemožem 😀

sari24
17. sep 2012

a možno to nebol Marcelov prízrak, ale možno sa mu to snívalo 😝

Inak ak je v scénke Imro s Imrem a Gejzom, tak mi príde aspoň kus inteligentný pri nich 😀

mamartinka
17. sep 2012
zuzkatko
17. sep 2012

ja si myslím že to sa Maslákovy len snívalo s Milanom že tam nebol naozaj uvidíme dnes čo a ako to bolo 🙂

mamartinka
17. sep 2012

Kubko a Urban do prudu 😀 😀 Terezka ako sa rychlo naranajkovala.Inak Ivana odisla a balkon otvoreny necha?To si tam moze kto chce prist?

lenka3007
17. sep 2012

Baby ja som sa az teraz dostala k tv. Co to bolo s tym milankom? Zdalo sa to maslakovi?

tibinka22
17. sep 2012

@lenka3007 hej zadriemal a sa mu to zasnívalo 🙂

tibinka22
17. sep 2012

@mamartinka no niektoré veci nedomyslia 🙂 🙂 🙂

lenka3007
17. sep 2012

@tibinka22 dakujem 🙂 zajtra pozrem reprizu, len toto by som do rana nespala, ze co to bolo. No aj som tipovala, ze ma haluz 🙂

erni
17. sep 2012

ta neznama zena od ktorej bude Milan volat som ja 😀 ozaj a Angie nie je tehotna? vsak raz tam Milanovi naznacovala,ze sa mozno zadarilo