Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

nelicefo
26. dec 2011

@monline tak na to som aj ja veľmi zvedavá...ale pokiaľ sa nemýlim tak Betka je aj v skutočnosti tehotná,nie? 😕 😅

monline
26. dec 2011

@nelicefo hej, je tehotná, tak to zakomponovali..no ale prečo práve z bajzu spravili otecka..on je tam ako alfa samec..oplodní všetko naokolo, skoro ako mladý patrik

nelicefo
26. dec 2011

@monline že alfa samec 😀 ale tak pravda 😉

monline
26. dec 2011

@nelicefo ale o deti sa nestará, akurát platí...asi nepasujú do scenára, ale tak ak už má také zlé otcovské renomé, načo mu dajú nové dieťa?

lubenka131
27. dec 2011

@weiya a kde je to adoptovane dieťa?už tam zas nebude?či?som nejak mimo obraz 😀

@monline niekde som čítala že michal sa z ďalšieho decká teší takže ktovie čo ďalej ale podľa mňa to bude takto ďalej oficiálne z ivanou a z betku bokom

weiya
27. dec 2011

@lubenka131 on ju doniesol len na vianoce ,ale niekde bol rozhovor s krausom,niekto tu daval link, ze ta mala sa este mozno v seriali objavi

lubenka131
27. dec 2011

@weiya aha no dik za info 😎

majina.b
27. dec 2011

@monline to bude sranda keď sa stretnu Ivana a Batka s nahrdelnikom na krku 😉 snaď im to zapalí

monline
27. dec 2011

@majina.b tiež si myslím, že im to docvakne až si tie náhrdelníky uvidia
@lubenka131 no od neho to vystane..zahýbať a tváriť sa spokojne vo vzťahu s ivanou

nicolettka2126
27. dec 2011

27.12.-Kordiak a Maslák kujú plán, ako oklamať dievčatá. Pani Janka sa zasekne v masážnom kresle. Emil zháňa pomoc, aby ju z kresla vytiahol. Betka je tehotná, otcom je Michal.
28.12.-Jakub má depresie, vyhovára sa na sviatočný čas. Milan vysvetľuje, prečo Angie nedostala odmenu. Aj Soňa má depresiu, Fedorovci to stále riešia. Malý Lukáško Mázik asi zjedol vianočnú ozdobu.... Ivana sa opije
29.12.-Dominika odhalí Maslákov plán. Pani Janka obhajuje Tutokyho návštevu na Silvestra. Angie vyjednáva s Kordiakom. Imrov otec zaspal počas ohňostroja. Michal sa z dietaťa teší. Fedor sa bojí Masláka
2.1.-Angie vyčíta Milanovi, že celú lyžovačku strávil s Maslákom v bare a jej nechal na krku Dominiku s malým Lukym. Maslák sa naopak sťažuje Dominike, že ho nechala na krku Milanovi a po takejto dovolenke je zrelý na protialkoholické liečenie. Dominike sa to však páčilo, a preto by s Angie a Milanom rada strávila aj letnú dovolenku. Ivana, Alica a Julka sa už pripravujú na akciu na Troch kráľov. Pani Janka musí bezodkladne vyriešiť kopiace sa smeti pod Panelákom, pretože sa cíti ako na Luníku IX. Michal sa vyžaluje Betke, že nechce dovolenkovať s Ivanou, no nedokáže jej to povedať priamo. Ivana sa dozvie, že Kubo spal s Alicou. Dušan sa potrebuje čo najrýchlejšie zbaviť Fedora s Monikou, tí však nechcú odísť. Tvrdia, že majú veľa vecí a potrebujú ďalší kufor..
3.1.-Fedor vykopol vchodové dvere do bytu, namiesto nich visí plachta. Michal si nestihol vybaviť dovolenku a nemôže ísť s Ivanou a deťmi do Tatier na lyžovačku. Jakub sa ponúkne, že Michala nahradí. Maslák podvádza Dominiku s Nataly. Pani Janka organizuje sobotnú brigádu na odpratanie smetí z okolia paneláka. Verí, že svojím šarmom zabezpečí vysokú účasť obyvateľov na akcii.
4.1.-Ako sa podarilo pani Janke donútiť Masláka, aby zorganizoval panelákovú brigádu namiesto nej? Emil ju obdivuje, ale nechápe, ako to dokázala. Jakub navrhne Ivane, že s ňou pôjde na zimnú dovolenku s deťmi namiesto Michala. Prijme Ivana Jakubovu ponuku? Veď malá Miška tak veľmi chce ísť na lyžovačku... Maslák jemne flirtuje s Angie. Monika sa s Fedorom nudí. Cinege skladá kuchynského robota a pokazí romantický večer s vrchnou. Denisa bojuje proti kŕčovým žilám. Michal prekvapí sklamanú a nahnevanú Ivanu. Monika s Fedorom si zabuchnú nové dvere za 700 eur. Noro sa rozvádza. Jana bojuje proti znečisťovaniu životného prostredia.
5.1.-Soňa si odmieta adoptovať dieťa z domova. Kutil Cinege poskladal robota, ale ten vyhadzuje poistky. Pani Janku vzrušuje predstava gigantického kontajnera na smeti. Aj Imrovi sa sypú nápady a predsavzatia jedna radosť, nič ho nezastaví. Aby prispel k oslavám sviatkov, zárubne vchodových dvier bytov popíše iniciálami mien Troch kráľov. Nie kriedou, ale večnou farbou, ktorú nejde odstrániť. Asi mu doplietol mozog pán Emil, keď sa mu neúspešne snažil vysvetliť zložitý biblický príbeh o Troch kráľoch, príliš komplikovaný, než aby ho Imro pochopil. Janku znervózňuje, že obyvatelia predčasne vyhadzujú nepotrebné haraburdy aj bez pristaveného kontajnera. Cinege chystá Ajuške prekvapko. Ivana sa snaží zmieriť Mišku s Michalom. Maslák podvádza manželku s Nataly, Michal podvádza Ivanu s Betkou. Maslák s Nataly po sexe relaxujú, keď zaštrkocú kľúče a domov sa nečakane vracia Dominika zo služobnej cesty..

nadhera
27. dec 2011

@nelicefo betka je v skutocnosti uz v 6om mesiaci a pribrala 6kil. nedavno som kdesi citala. 🙂

nelicefo
27. dec 2011

@nadhera hej? To som ani nevedela 😅

mamartinka
28. dec 2011

Pondelok 09.01(Výnimočná situácia) Keď pani Janke vlezie do bytu nahá susedova milenka, zvyčajne prudérna domová dôverníčka sa nespráva až tak pohoršene, je totiž susedovi zaviazaná. A čo sa vlastne stalo? Keď sa Maslákova manželka Dominika nečakane vrátila domov, Nataly sa podarilo len tak-tak ujsť pred ňou k susedom cez balkón. Horšie dopadne pán Emil, ktorý zháňa šaty pre nahú krásku. V bare si pokazí dobrú povesť, keď žiada požičať dámsku bielizeň a ošatenie, čo si vysvetlia ako prejav stareckej úchylky. Ivana pri nákupoch s Miškou stratí nervy a poseká sa s Michalom. Janka to preženie s alkoholom a chce na dom inštalovať bezpečnostný kamerový systém. Utorok 10.01( Bezpečnostná kamera )Pani Janka chce dať na panelák inštalovať bezpečnostný kamerový systém a študovať videozáznamy z pohodlia svojej sedačky ako operačného strediska. Spojenca nájde v nešťastnom Jakubovi. Emil jej to vyhovára a vysvetľuje, že monitoring okolia paneláka by mal jednoznačne zhubný vplyv na súkromný život jeho obyvateľov. Východniari Monika a Fedor sa chcú zabývať v Bratislave. Jakub si dohodne rande so Silvinkou, ale v bare sa s Michalom opije skôr, než k stretnutiu dôjde. Ivana sa na Michala definitívne nahnevá a začne konať. Streda 11.01(Laura) Milan si domov prinesie bábätko - svoju dcéru Lauru. Prežije ťažkú noc a pochopí, že varovať batoľa je horšie než absolvovať brutálny žúr. Kto to slastne vzdychá v Dušanovej spálni? Soňa si užíva masáž z rúk nového barmana Zlatka. Aj Dušan chce masáž, ale to nebude možné pre zábrany maséra. Monča si hľadá prácu v Bratislave a učí sa názvy ulíc. Janka rieši preplnený kontajner. Prečo tam ľudia sypú smeti, aj keď už padajú von? Egon má nový úžasný projekt. Chce prerábať ubytovne na malometrážne byty a osloví Dušana. Ako si porozumejú? Jakub prinesie pani Janke bezpečnostnú kameru. Urazená a ponížená Ivana odchádza s kuframi zo svojho bytu a nechá tam Michala s dcérou Miškou napospas osudu - osamotených.

eva7780
28. dec 2011

@mamartinka zaujímavé,chudak Emil,ten vždy musi robit,co si Janka zapraje.Nechapem,preco chce Ivana odist z vlastneho byt?

medyna
28. dec 2011

to aka reklama na Ramu teraz? No, hrozne ......

lydia22
28. dec 2011

@medyna fakt strasne akurat sme sa tu bavili s manzelom ze trapošina hrozna to uz nevedia ako reklamu robit.

mamartinka
28. dec 2011

Dnes bolo to kreslo dobre.A Kubko vedla Alicky v posteli 😀

monline
28. dec 2011

@mamartinka ktovie kam odíde ivana..žeby k jakubovi do domu?

nicky655
28. dec 2011

inak ten michal uz fakt nema asi chrbtovu kost co stvara!! 😠
a ze noro sa rozvadza-juuj,dalsi par-hroza.

a inak,teraz od veci-videli ste rekalmu-ze vraj bude novy serial andyho krausa-tak som zvedava,co zasa vynyslel.

nicky655
28. dec 2011

@monline ja ivanu teda nejako nemam rada,ale to co dovadza michal uz je moc.tak ona sa mu stara doma o dieta a on si lieta ktovie kde.vsak ten chlap musi len na vyzivne pre decka zarabat.riadne ho... z neho urobili.

eva7780
29. dec 2011

@nicky655 na ten serial som zvedava aj ja,podla ukazok to nebude taky zaner ako robil doteraz

zabka88
29. dec 2011

baby, viete čo ma včera maximalne vytočilo? ta okata reklama na ramu, že nedaš mi nejaku chutnu a zdravu večeru? od milanka.. fuuuuj, teda som to chccela vypnúť normálne, však majú cez panelák milion reklam a keď chdu nech hadžu nejake nanapdko zabery na pivo zlaty bažant či čo a jogurty, ale toto bolo fakt na grc už 😖

zabka88
29. dec 2011

jaj, pozerám že nie len ja som sa nad tym pozastavila 😉
@medyna
@lydia22