Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

tinika
6. okt 2011

@claudica no aj ona ho balila ale myslim ze to sa len zabavala ale ta jak jej meno boze, taka dlhovlasa aj spolu chodili s karolom, jak sa len volala, hih nika, (kristina svarinska som vygooglila)

nicky655
6. okt 2011

@labelo presne,mas pravdu o tych dvojickach.ale je tam proste vela takych nezmyslov.nieco vymyslia, donesu tam postavy, apotom nevedia co snimi tak to zahraju tak do neurcita 😒

adelaida33
7. okt 2011

@tinika tá nebalila jakuba?

tinika
7. okt 2011

@adelaida33 jakuba balila zdenka

adelaida33
7. okt 2011

@tinika to hej, ale aj tá "svarinská kristína", uz neviem, ako sa volala v paneláku, ved ona robila jakubovi účtovníctvo či čo... ona balila jakuba, nie michala... hm...

adelaida33
7. okt 2011

hej a nakoniec chodila s karolom ... jóoooj 😀

tinika
7. okt 2011

@adelaida33 no hej aj jeho ale ja nevravim michala ale ja vravim ze karola

adelaida33
7. okt 2011

@tinika veď hej 😀 už som domotaná...

tinika
7. okt 2011

@adelaida33 😀 😀 😀

eva7780
7. okt 2011

Michal to dobre pobabral,teraz ked aj Miška si už zvykla na Ivanu a má ju rada..... . Imro bol dobrý na pohrebe 😀 ako mafian,Jurij ho bude asi sledovať 😀

nicky655
7. okt 2011

inak,co hovorite na tu saru? mne to pride taka neurcita postava 😒

nicky655
7. okt 2011

jaaaj,sulam sa ,ten karol je ale truhlik 😀 😀 😀 😀 😀 ze cakal si dominiku? 😀 😀 😀 😀

tinika
7. okt 2011

@nicky655 som včera chcela pisat este k nej ze nechapem zenske čo to to urobia, ako z lutosti.... ked on chce inu ....

adelaida33
7. okt 2011

ja zas nemôôôžem z egonových "vlasov" 😀 😀 😀

lussy23
7. okt 2011

zaujal ma obsah na pondelok. časť sa volá prepočítavanie hlasov.- pani Janka chce prepočítať hlasy. nechápem, veď Imro ich predsa spálil 😖

ma77
7. okt 2011

@eva7780 Jaj Imro dobry bol na pohrebe a tu basničku či čo povedal mam dost 😀 😀 😀 a to asi bola Oxanina mama čo tam tak plakala hm alebo nejaka blizka rodina 😉

mamartinka
7. okt 2011

No a Kubko sa vyspi so Sarou.
@adelaida33 a spala aj z Dudkom Iveta ci nie?Imrisko bol dobry vcera s tym citatom na pohrebe a tie okuliare.Pravy mafian 😀 Inak Sonicka nemusi na neake aj prehliadky chodit,kontroly?A ani jej akosi brucho nerastie.

moonlightka
7. okt 2011

Jej pozeram ze ste tu panelakove maniacky. Mozem sa pripojit? Teda ja som tiez, hlavne tieto dve nove serie co bezia su podla mna uz celkom fajn, zo zaciatku sa mi to zdalo take vselijake 😀 Moja jednotka je Egon...ten mi vzdy doda tolko energie, podla mna by jeho postavu mohli aj viac rozbehnut...a Dudko to ani nevravim...vyborne zvoleny herec k postave...strasne sa mi v tomto charaktere rata 😉 a Kubkovi a Sare normalne tajne drzim palce nech im to vyjde a Ivana ma nervy 😉 Je to sice taky jednoduchsi serial, ale na to co sa dnes dava v televizii...teda sama kriminalka, zabijanie a spravy plne strachu, je to celkom fajn oddychovka.

nicky655
7. okt 2011

@mamartinka hej spal s nou-a ze aky vzorny manzel-a v pohode bez mihnutia oka sa tvari pred sonou ako stelesnena nevinnost 😠 by si riadnu zasluzil-a este aj syna to uci 😠

@moonlightka vitaj medzi nami 😀 a tak jednoduchsi serial,ale zasa relativne zo zivota. nie ako telenovely-to uz celkom mimo

adelaida33
7. okt 2011

@mamartinka tak s tym soničkiným tehu im to nejako nejde. kym nebola tehu, tak to furt riešili... a teraz, odkedy je tak nič. najprv to pivo furt, potom nevrlosť k dudkovi, a fakt, ako pišeš, ani kontroly ani bruško nerastie 😒 . s ivetou sa nakoniec vyspali, hoci sa dudko "dlho zdráhal" (asi dve časti 😀 ) podviesť manželku-soničku so ženou,ktorú naozaj miluje - ivetou, ale potom sa dohodli, ze to tajne spravia a ona odíde daleko, do zahraničia, ze neostane v Ba, aby on neopustil soňu,kedže je tehu. Tak sa po večeri v reštike, myslím, šupli do nejakého hotela a finito... 😝 .
a imro bol fakt, fakt super na tom pohrebe 😀 , sa z neho tajný inteligent vykľúva - tým citátom 😀 , ozaj ako mafík v tých brilkách 😎 , @eva7780 má pravdu, ze ho ešte jurij bude sledovať 😀

mamartinka
7. okt 2011

@nicky655 Dakujem. 😉

anelehka
7. okt 2011

ahoj,mne sa pacila vcera Sara,jaka iniciativna.... 😀 a nechapem preco su vsetky baby na klinike paf z toho noveho dr,mne sa tak nepaci 😝 a imro bol zlaty,aky pohlad vrhol na Juriho,taky nebezpecny 🙂 a Emilko akoze nevolil Janku?????Sak mala len jeden hlas od seba 😀

dadka212
7. okt 2011

Mne je ten Matúš sympatický 😵

lussy23
7. okt 2011

Mne sa tiež ten matúš vôbec nepáči, ale má dobrý hlas.

moonlightka
7. okt 2011

@anelehka aj mne sa pacila Sara, dufam ze sa to s Kubkom uz konecne rozbehne lebo on je ako v lete na saniach stale 😀 😀 😀
@lussy23 hej akurat hlas ma dobry, ale toho herca vobec nepoznam...ale zasa to je dobre je neokukany a hlavne nehra vseligde inde ine postavy takto ma viac zaujme...predstavme si ze by ho hral Kramar, alebo Vajda...ved ti su skoro v kazdom seriali 😀 😀 😀

moonlightka
7. okt 2011

cha cha ze vseligde som napisala 😀 😀 😀 😀

moonlightka
7. okt 2011

inak fakt som rada ze som nasla tuto temu...lebo s mojim mm toto tu nemozem preberat...asi by mi ukazal ze mi sibe 😀 😀 😀 😀

nicky655
7. okt 2011

@moonlightka vsak ten jakub uz taky prispaty ako karol.akurat ze s karolom je vacsia sranda 😀
@moonlightka no,verfu akj toho mojho uz chytaju infarkty,ze uz rok nevidel v tv nic poriadne-vyber seherezada alebo panelka-infarkt ma z toho 😀

moonlightka
7. okt 2011

@nicky655 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vidim ze mas doma podobneho chudacika ako ja...len aby sa nam nezacali podobat na Jakuba alebo Karola, lebo to uz by bola ina sranda 😀 😀 😀 😀

moonlightka
7. okt 2011

@moonlightka teda s Karolom by som asi nevydrzala ani den...a Jakuba by som asi musela trosku dlhsie spracovavat, aby mi vyhovoval 😀 😀 😀 😀 😀 ale musim uznat ze obaja su super tresknuti 😀 😀 😀