Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

zuzitka
30. máj 2008

jakubovi to len hralo do karat ze tam richard nie je... imro sa da ukecat na vsetko 😀

a svehlova povedala ze ked preda tych 400 balickov /lebo ked zbadala plne zadne sedadla v skodovke..../
tak ze si jakub moze zelat co len chce.... tak nateseny ze vecer bude nieco.... lenze ivanka nanho vybafla nech si teda radsej zavola na eroticku linku!!! a bolo po parade 😀

minkak
30. máj 2008

nooo to bolo dobre to uz som videla 😀

zuzitka
30. máj 2008

a to bolo vcera ako sa engie pochvalila agate ze je tehu s karolom a ze si to chce nechat? agata prekvapena ze aka rychlost.... 🙂

minkak
30. máj 2008

to som nevidela ☹

bibianna
31. máj 2008

ďakujem za zaujímavé info.

janka1874
31. máj 2008

zabudli ste jeden detail Svehlova aj volala na tu eroticku linku a v ukazke bolo ze prisla na to ze tam robi Bajzova

maca793
31. máj 2008

caute, čo je nové v Paneláku? otec mi zobral zosilovač takže nemám signál, udialo sa niečo nové? 😉

zuzitka
1. jún 2008

maca ... a co nove by malo byt? 😕

zuzitka
2. jún 2008

samko je chory... takze stiham reprizu 😎

bibianna
2. jún 2008

tak čo poviete? S tou cicou micou sa to dnes poriadne roztočilo, ešte z toho bude haló, keď tam zavolá Blichar a nebodaj ho pri tom pristihne pani Janka.

janka1874
2. jún 2008

no to asi bude, ináč to nechápem čo je na tom také zlé keby to nerobila cez telefón ale normálne to by bolo horšie tak v tom nič nenormálne nevidím

leva
2. jún 2008

Michal nemal chybu"Co je to lesbicka?Vraj lesna babicka 😀 😀 😀

sestri
2. jún 2008

tak dnes som nevidela,ale pozriem si na nete

janka1874
2. jún 2008

o nič vážne si neprišla

sestri
2. jún 2008

tak to som rada...pozeráme to aj s manželom

dadulka19
2. jún 2008

hej,tá lesbička bola dnes super 🙂 ,len akú odpoveď by mal Michal na dnešnú otázku mojej dcéry...čo je to striptíz??

minkak
2. jún 2008

no ani ja som dnes nestihla,prave som to dopozerala na nete 🙂

sestri
2. jún 2008

dnes to už pozerať nebudem,ale zajtra som zvedavá

zuzitka
3. jún 2008

dnes nikto nepozeral? 😕

mamartinka
3. jún 2008

ahoj zuzi.no ja ze sa dnes akosi nechce.kdeze ste.tak ako sa pacilo dnes?mne sa tak zda ze ivanke sa karol zapacil.stale ho volala do nutra.a jarmilka uz aj j vysila na svetrik.a ani sa neoptala devenky ake meno tam chce na svetriku.

zuzitka
3. jún 2008

☹ ja som dnes nekukala..... 😖

dadulka19
3. jún 2008

no,Ivana dnes perlila 😀

monkula
3. jún 2008

Som sa dnes smiala, ako Ivanka uzemnila mamičku s tými cvičkami... 😀 😀 😀

mamartinka
3. jún 2008

akimi cvickami nechapem monkul.

zuzitka
3. jún 2008

a ako pokracovala zuzana s tym sexom po telefone? neprestala s tym?

engie s karolom co maju nove? 🙂

monkula
3. jún 2008

maťka, mamička chce dať dievčatku meno jarmila, žea je dedičné aIvanak jej povedala ,ež nebude dávať d.ebilné meno len kvôli tradícii, mamička sa urazila ,že meno jarmila má v češtine krásny význam, že či jej niečo pekné meno Jarmila nepripomenie a Ivanak ju schladila že hej, staré hnusné komunistické cvičky....
A nech si ide doštrikovať sveter s Jéčkom, že si ho bude s jakubom požičiavať...

mamartinka
3. jún 2008

pan emil bol za ivankou a ona mu dala cislo na cicu micu.on tam aj zavolal ale viac neukazali.a milan zasa v bare omdlel.

abetka
4. jún 2008

ako to vcera skoncilo? Som to nevidela

bibianna
4. jún 2008

zuzitka, Karol poistil u Jakuba svoje ešte nenarodené dieťa, a ď nevedel, čo to bude, tek urobili dve zmluvy . aj chlapcovi aj dievčaťu. Mesačne 700. sk. Engie zúrila.

zuzitka
4. jún 2008

bibi ... vdaka 😉 dnes som kukala reprizu... som sa smiala 😀 😀