Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
26. nov 2009

Nieco na precitanie aj ked to sem nepatri-http://www.aktuality.sk/clanok/151040/kutyil-da...

marianka1122
27. nov 2009

mne sa nepaci uz pomaly panelak.je to uz cudne.Milanovi sibe,nevie co chce a pletie Angie hlavu a ta sa potom nestara o syna.Martinka je nejaka mafianka...Michal sa mi uplne zhnusil,klame apodvadza.Imro je strasni popleta.inac vsetko v pohode.no som zvedava jak sa to vyvinie.

honey023
27. nov 2009

Ževraj Maslák pôjde s Milanom na nejakú "dovolenku" do Álp... romantika 😀

lussy23
27. nov 2009

Ahojte. Vidím, že scenáristi zabúdajú, o čom píšu 🙂 Milan včera hovoril, že sa Lucia opilakvôli nemu a on ju mal doma. A Prito msa opila kvôli malej Lucke. 😲 Kraus bude písať ďaľší komedialny serial? Tak to som si myslela. No prieteľstvo je priteľstvo 🙂

mamartinka
27. nov 2009

honey023 ano Maslak s Kordiakom pojdu na dovolenku do Rakuska.

dada1212
27. nov 2009

Dúfam, že sa nebude hnevať, ale napíšem svoj názor, ktorí nie je práve pozitívny.
Kedysi bol podľa mňa Panelák super, ale teraz mi to už príde nezáživné a už tam nemôžu nič nové vymyslieť, tak len všetko naťahujú, dávajú tam scény, kde sa absolútne nič neudeje a niekoľkokrát dávajú dokopy staré lásky, napríklad ako Milan a Angie.
Už mi to príde ako telenovela, úplne nudné, podľa mňa by bolo najlepšie, keby to už ukončili, prípadne vymenili väčšinu postáv a nahradili ich novými.Ale to by museli skoro všetko kompletne vymeniť, lebo tých postáv, ktoré sa už nemajú ako dalej rozvíjať je tam strašne veľa.

egyptanka
27. nov 2009

Baby ako sa vola herecka,ktora hra Martinku?

majina.b
27. nov 2009

martinka / Zuzana Skopálová

trinitka87
27. nov 2009

a niesom si na 100% martinka/ Zuzana Skopalova, tak jej muz je zase doktor z Odsudeny Stefan Kožka. je tak? ci mylim sa?

lucia78lucia
27. nov 2009

Trinitka87: hej, hej Katar z Odsúdených je jej manžel. Bol s ním aj rozhovor tuším v Plus 1 deň a tam to hovoril.

lucia78lucia
27. nov 2009

O tej dovolenke bolo písané v NČ, len neviem nájsť ten článok.

vladkaz1
27. nov 2009

Lussy 23 ale opila sa preto, ze jej Kordiak nechcel pomoct s Luckou, vtedy ho ohladom Lucky o nieco prosila.
Tak mozno to bolo myslene tym smerom 😉

majina.b
27. nov 2009

Z.skopálova a Š. Kožka sú manželia
http://www.pluska.sk/magazin/2009/09/z-princezn...

honey023
27. nov 2009

A teraz je rozhovor aj s Julkou (Zuzanou Vačkovou), že keď štartoval Panelák, tak sa vraj uchádzala o Švehlovú 🙂

majina.b
27. nov 2009

JUlka - Zuzana Maurery
Alica - zuzana Vačkova

trinitka87
27. nov 2009

ano, presne ten clanok som myslela aj to tu bolo pisane, preto som si na to zmyslela

honey023
27. nov 2009

jáááj, sorry... píšem blbosti. Jasné, že Alica je Zuzana Vačková.

trinitka87
27. nov 2009

inak uz by som si nevedela predstavit inu Svehlovu ako D. Morovu... 😉

majina.b
27. nov 2009

http://www.pluska.sk/superstar/2009/11/zuzana-v...

podľa mňa su to podobné herečky, Zuza je viac znama ako kucharka

mamartinka
28. nov 2009

http://panelak.blogspot.com/2009/11/panelak-aj-... A tesit sa mozeme aj na silvestrovsky panelak 🙂

mamartinka
28. nov 2009

30.11(Vlacik) Dusan sa zdoveruje Milanovi.Konecne povie o dovode odchodu z Kosic pravdu.Sona vyhodi Zdenku z bytu. 1.12(Egoista) U Bajzovcov je hlavnou temou rozhovorov Ales...Imro dostava od Angeliky tabletky na chudnutie.Ako zareaguje? 2.12(Diler) Zuzana povie Ivane na rovinu,co si o nej mysli...Michal sa dozvie o incidente.Milan Kordiak pripravil pre Martinku prekvapenie. 3.12(Silny Super) Dusan sa obava otazok svojho syna...Medzi Zuzanou a Didianou prislo k pracovnemu sporu.Milan pozhanal Jakubovi dodavku... 4.12(Pohrebak) Imro sa snazi udobrit s Angelikou.Alica sa nahodne stretava s Jakubom,upozornuje ho na ich manzelsku krizu..

lucia78lucia
30. nov 2009

Podľa mňa na JOJ Plus mohli dať kľudne reprízy od 1. série, určite by si mnoho ľudí rado pripomenulo začiatky seriálu (asi ich nedali preto, lebo prvú a druhú sériu už reprízovali) a Esmeralda je asi jediná telenovela s Rosalindou čo boli normálne telenovely 😉 (to je reakcia na ten článok, čo uverejnila mamartinka, aby ste si nemysleli, že čo tu trepem o JOJ Plus a Esmeralde 😀 )

salonka77
30. nov 2009

Super, ze panelak na joj plus. Ihned zapinam a kukam!!!! 😅

marianka1122
30. nov 2009

no tie prve casti boli dobre.som zvedava,co zuza povie svehlovej,ked sa stretnu.

honey023
30. nov 2009

Tá Zdena 😝 , ale dobre to hrá, takú mrcha malá 😉 ...a nechápem prečo je Michal teraz nahnevaný, sám si to posral. Však pekne mu to povedala Zuzana, že lepšie sa cíti v spoločnosti kolegu ako v Michalovej spoločnosti, vôbec o ňu nebojoval.

mamartinka
30. nov 2009

No dnes boli najlepsie aspon u mna Ivana,Alica,Julka.Angie no koment.Inak uz by ju mohli aj zrusit otial.Uz mi tam prestava pasovat.

lucia78lucia
1. dec 2009

http://televizia.joj.sk/press/1-12-2009/clanok/... - komu sa nechce čítať 🙂 v skratke: Panelák druhá najvyššia sledovanosť (Keby bolo keby - lídrom na trhu, Kutyil - lídrom na trhu).