Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
9. dec 2009

lussy23 myslim ze to nieje prava Zuzanina dcera.Mozno sa milim.majina.b aj mne by sa pacil Boris k Luckam.Mohli by ich tad do kopy.A Ivanu by tiez mohli spojit z Michalom ked si tak rozumia.No ale koho by sme tak ku Kubkovi dali?Zeby Niku? 😀

mamartinka
9. dec 2009

Nie majina.b chcela som napisat lussy23.Ty si pisala o Borisovi.

majina.b
9. dec 2009

martinka / a čo tak Jakub + Alica??

mne lucia a boris nepasuju, vizorovo je lucia pre neho stara, a nepáči sa mi ako sa rozprava z malou luckou, dosť neprirodzene na jej vek. a ešte ani nejedla ani d. ulohy nepísala pri stole, vždy pokoleniačky

lotris
9. dec 2009

Cauko, my s manzelom sledujeme tento serial od zaciatku. Na zaciatku sa nam to moc pacilo ale cim dalej nas akosi prechadza to nadsenie. Uz je to prehnane ako sa niektore postavy vyvijaju. Bajza pretahuje vsetko co sa pohne, Zuzana je trapna, Engie sa sprava ako soplave decko a sa netlaca Kordianovi,... Najlepsi su pan Emil a Imro. 😀

Neviete do kedy pred Vianocami budu vysielat?

labelo
9. dec 2009

majina.b

aj ja som ti to vsimla a nepaci sa mi,ze mala Lucka nesedi pri jedle normalne u stola,ale chuda klaci na vankusi,neviem asi nema Lucia kuchynu, stol a stolicky

vodnarky
9. dec 2009

ahojte..tiez sledujeme tento serial skoro od sameho zaciatku..no mozem povedat,ze je to super serial a aj co sa tyka hercou..vela sa zasmejeme a uz sa nemozme dockat na dalsi vecer..a najlepsi je Kubko,ked si buchne do stola.. 😀 😀 😀

honey023
9. dec 2009

Lussy23: Nie Ester je táto - http://www.cas.sk/galeria/128266 , vlastne ona kvôli Ester aj odchádza z Paneláka, aby sa jej mohla viac venovať, lebo už nestíhala Panelák a aj malú Ester.

A Boris bol v pondelok aj v KBK, tak bol veľký podnikateľ a dostal na držku od Kubíčka (Luknára). 🙂

vodnarky
9. dec 2009

veru ozaj!!!ona tam asi fakt nema tu kuchynu..hmmmm...a taka prachacka... 😒 😒

mamartinka
9. dec 2009

lotris do 21.12 sa panelak vysiela.Pozri si tak jednu,dve strany dozadu.Tam som aj pisala co bude v poslednej casti.A bude este potom aj silvestrovsky panelak.

mamartinka
9. dec 2009

No Imrisko z darcekom pre Angelicku nemal chybu.No Martinku uz zavreli.A inak sa vam nezda ze uz panelak akosi skracuju?A ide to uz len v takych urivkoch.Uz to akosi zacinaju odbijat ku koncu 4 serie.

vodnarky
10. dec 2009

asi uz maju toho dost..nevedia sa dockat dovolenky.. 😀 myslim,ze uz o takomto case si ju uz aj uzivaju.. 😎som ale zvedava ako to dopadne s tym Michalom a Zuzanou.. u ktoreho z rodicou nakoniec mala Miska bude byvat.. 😨 😨

lucia78lucia
10. dec 2009

Skracujú? Podľa mňa má stále toľko minút, koľko mal okolo 45, či? Časti I., II., III. série mali okolo 35 min.

eva7780
10. dec 2009

som zvedavá ako to dopadne s Martinkou 😝

miska002
10. dec 2009

zdenka aka zaskocena.....nechcete si u mna cvrknut.... 😝 😀 😀 😀 a to myslela ze ako lahko ho okasle ...

trinitka87
10. dec 2009

co mala Zdenka v tej obalke? nestihla som 😝

jonatanka
10. dec 2009

trinitka mala tam tehotensky test

trinitka87
10. dec 2009

aha, dobre to ma premyslene...ved aj tak dobre

honey023
10. dec 2009

Hááá, tak Zdenka toto nečakala 😀 ...Martinka možno prestúpi do Odsúdených 😀 , ak pôjde do basy.

majina.b
10. dec 2009

.Martinka možno prestúpi do Odsúdených 100 bodov v druhej serii

labelo
11. dec 2009

no super nech uz ide do tej Ordinacie,lebo sa na nu nedalo v Panelaku pozerat a Ordinaciu nastastie nesledujem 🙂
a stou Martinkou nehovorte 2x,lebo by ma piclo keby ju supli do Odsudenych ,to je moj oblubeny serial ,ale ona je moja neoblubena herecka

majina.b
11. dec 2009

ohľadom henriety, možno očakavala večšiu popularitu, a ta až taka nebola.

prišli iné serialy, iné herečky, no možno seniorky od ordinacie ju pretlačia

martinka v odsudených bude druha grofka, a 2 kohúty na jednom smetisku spraví svoje 😀 😀 😀

lucia78lucia
11. dec 2009

Tak ukázali nám odsúdenú Martinku 😀

mamartinka
11. dec 2009

No dobra bola dnes Zdena z Barcou.Ale dostala Barca poriadnu.Som necakala ze az tak to urobi.A Dusan ju dobre dostal Zdenku.Dnes boli dobre aj Ivana,Alica,Julka.

labelo
12. dec 2009

no ta facka riadne Barci sadla 😀
citala som,ze ak odide Bajzova uz nebudu hrat ani vajcaci a ze Miska sa tam objavi uz len velmi malo a ma sa vratit karol a dost vyrazne zamiesat osudmi viacerych postav....

mamartinka
12. dec 2009

Silvestrovsky Panelak-31.12 o 20.15 Susedske vztahy v panelaku naberaju na intenzite.Pripravy na spolocnu silvestrovsku oslavu,vsak nedopadnu podla predstav kazdeho obyvatela...