Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lussy23
4. feb 2010

Ahojte. Včera som sa musela učiť, a nevidela som veľký kus. Čo chcela Zuzana od Michala:?

mamartinka
4. feb 2010

lussy23 Zuzana priniesla Michalovi svadobne oznamko a povedala mu ze Misku si moze bravat cez vikend a aj cez tyzden ak bude chciet.Tusim to tak neako bolo.

honey023
4. feb 2010

Včera to bolo dobré 😀 , o chvíľu začíname...

eva7780
4. feb 2010

Denisa je riadna žiarlivka 😕 dúfam,že teraz nezačne "útočiť" na Luciu ohladom Lucky

mamartinka
4. feb 2010

Dnes boli Ivana,Julka,Alica dobre.Ale utocia na sefa.Hlavne Julka bola dobra. 😀

hasleerka
4. feb 2010

no idem sa k vám opäť pridať ... už sledujem od pondelka ...

hasleerka
4. feb 2010

pridávam sa k tým komu sa Denisa nepáči ... mne sa ani nepáči, že Lucia chce byť lesba a chce vychovávať malú Lucku .. a tiež nechápem prečo z Niky urobili takú mrchu??? 😠

majina.b
4. feb 2010

nika- zoberte to z druhej strany, robí to iste čo robí ivana s jakubom, len využíva situaciu.
jakub pkial bude panelak panelákom bude trulko

denisa - 😝 , lucia za jeden týždeň na dovolenke z denisou sa preorientuje, niekto sa stým narodí....

mamartinka
4. feb 2010

No Imrisko jednoznacne dobry dnes.A neviem preco ale si myslim ci Agatu nedaju dokopy z Karolom. 😔

egyptanka
4. feb 2010

Mne sa nepaci ako psychologicky utocia na sefa ... keby si robili svedomito svoju robotu, nekvakali a neohovarali ako stare babky na trhovisku tak by nemali problemy ...

miska002
4. feb 2010

este to tam prisiel aj karolko zamotat ....... 😝 .........

bubadlo27
4. feb 2010

ahojte,
aj ja znova pozeram, akurat som si pozerala na nete obsahy az do 12.2, vyzera to zaujimavo 😉 najlepsia kombinacia Karol a Martinka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

veronkaj
5. feb 2010

mamartinka - no to mi ušlo a už to tam aj hovorila,???
lebo aj v novom čase bolo že nietkorá je len sa typovalo

edita84
5. feb 2010

ahojte môžem sa pridať?

edita84
5. feb 2010

mne sa strašne nelúbi vzťah Lucie s Denisou je strašne nesympatická
Agáta je teraz sprostá že si tam nechá otca
Nika tá sa mi nezdala od začiatku tichá voda brehy myje 🙂
o Jakubovi len toľko že je papuča a Ivana diktátorka ktorá sa nestará o Terezku 😠

hasleerka
5. feb 2010

lucia bola s denisou na dovolenke??? a kde teraz vlastne býva nika a zdenka, povedali???? a prečo býva u agáty otec, kde poslala nanuka???

magdusska
5. feb 2010

aj tak su najlepsi Emil s Jankou 😎 ...a preco sa vlastne dala Lucia dokopy s Denisou? Lucia mi nepripada ako lesba. Tam to bude kvoli Lucke mam taky pocit 😖

edita84
5. feb 2010

áno boli na dovolenke a tam sa dali dokopy podľa mňa.
zdena býva na internáte,nika má podnájom
agáta posala domov nanuka kvôli otcovi

veronkaj
5. feb 2010

a prečo vôbec neukazujú malú terezku, nejako to nedomysleli, Ivanka si chodí z práce s kamoškami ako jej hovoril Jakub a prečo ich neukazujú spolu, nikde nemajú ani len hračku položenú

magdusska
5. feb 2010

no ved terezka stale spi 😒 Ivanka je hrozna sekera

miluska.h
5. feb 2010

ahojte 🙂
no mna neskutocne rozculuje Ivana 😠 necha rocnu dcerku, ide do prace, potom este aj s kolegynami vecer von a aby toho nebolo dost, na vikend v tatrach chce ist bez Terezky, lebo panicka si neoddychne 😠
co je to za matku? 😝

edita84
5. feb 2010

nie ona je v tých jasliach a ked je doma tak spí Ivanka je hrozná a najlepší je Imriško popletko 😀

mamartinka
5. feb 2010

veronkaj nehovorila tam este nic.A Vcera ste si vsimli ako bola Agata u Jancovcov?Dusan ako napodoboval Agatu ked odisla. 😀 A pani Janka riadne zasoby porobila.

mirka099
5. feb 2010

ahojte, pripajam sa ku skupine anti Ivana 😅
zo zaciatku som scenky s Imrom a Blicharovcami vynechavala..Teraz patria medzi moje naj 🙂

a co hovorite na to ze tam maju viac toho "nemocnicneho" ?? nieco na styl ordinacie, nie? 😕

mamartinka
5. feb 2010

No dnes mame Agatky.Som zvedava ci to aj do panelaka zamotaju a bude sa Agatke gratulovat 😅

edita84
5. feb 2010

mne sa zdá že to už veľmi kombinujú s tou nemocnicou asi nevedia inak posúvať už dej 😒

magdusska
5. feb 2010

no a co hovorite na Angelikinu mamu?

depecko
5. feb 2010

ahojte,tak pridávam sa do klubu.Od pondelka som riadna Paneláčka,aj keď doteraz som seriál sledovala len občas./bližsia mi je ovrz/ 🙂 keďže tá začína až tento utorok,sledujem Panelák aj manžela som už namotala. 😀 Nepáči sa mi tam ten "lesbický" vzťah,nie som puritánka,ale príde mi to tam také nasilu 😒 naj naj je pán Blichár s Jankou,a pani Jarmilka to sa smejeme na plné kolo 🙂 páčia sa mi tam niektoré vtipné scénky, 🙂