Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
26. feb 2010

Kubko ma odkial fotku z Ivankou a Bajzom?Od Zdeny?No uz nato prichadza?Som zvedava ako to dopadne u Svehlovcov.

kamilecka
26. feb 2010

Imro je naj z celeho panelaku ...... 😀 😀 😀

Je fakt ze dost detailov tam nemaju dotiahnutych...ako ta Terezkina postielka alebo jej Hami mlieko 2 🙂 pre vyse rocne dieta ....takze keby este toto dotiahli a nepretahovali niektore zapletky ako s Martinkou ..... tak by to bolo ono 🙂

mamartinka
26. feb 2010

Angelika aka zmenena.Kontaktne sosovky si dala urobit.Imro je dobry.A Kubko nechaty.Agata teraz dobre robi z otcom.Kubko,Kubko.Angie chce dieta s Kordiakom.Aby ta nakoniec nebola nam tehu.

mamartinka
26. feb 2010

Ja s toho Imra nemozem 😀 Aj pan Emil je dobry.Imra mala dat uz Angelicka ostrihat 😀 David este ani mesiac nema a ona uz sa skrasluje.A dieta nam este ani neukazali.Snad az bude mat rok ako Terezka ci Lukasko.Inak kolkeho panelak zacal?David uz bude mat mesiac prveho ci druheho?

pia22
26. feb 2010

Kocky mne sa ta Haasova nezda tehotna.

mamartinka
26. feb 2010

Ja teraz tu Angie tipujem.Ked povedala Kordiakovi ze by mohli mat este spolocne dieta.A teraz som pozrela panelak blog a Imriskov David bude mat mesiac v pondelok.

mihanka
26. feb 2010

ahojte...
mna minule dostalo, ked Angie na Imrovu otazku, ci kojila, povedala uplne samozrejme, ze "ano, pol roka"... 😕 ved bola v kome najmenej mesiac po porode 😕 😝 😀

tromboska
26. feb 2010

no a dneska zase tie prazdne pohariky na kavu 😀 😀 😀

egyptanka
26. feb 2010

Alica, ake potne machule pod pazuchami 😀 😝

kamilecka
26. feb 2010

To Agata ma aky uces ....vyzera otrasne .... Angie ma tiez pobavila ....ako sa dostala ku kojeniu ....ved to po mesiaci v kome a rychlom nastupe do prace 🙂 no parada...to su niejake superzeny tam

A vsimli ste si ze Michal a Milan mali rovnake saly este aj uviazane okolo krku 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mamartinka
26. feb 2010

kamilecka akurat idem pisat ze ma Agata akisi novy uces.Kubo aky zlaty s Terinkou.A Bajzu uz to akosi preslo odvcera.Uz zasa z Ivanou.A Maria co prisla k nemu Bajzovi?Ufam aby ju pretiahol ako jej povedal 😀 Aj Miska je zlatunka.

mamartinka
26. feb 2010

Baby vy ste ine detailistky a sledovacky.Si riadne vsetko vsimate.To ja jednym okom tu jednym tam. 😀

zuziiicek17
26. feb 2010

Ja som celkom zvedava ako to dusan povie ,ze pretiahol zdenku ... 😒 to bude este zaujimave...Ja som tak rozmyslala nad tym naco je tej angelike opatrovatelka...ja som tiez na to sama a zijem ...a to mam dieta co vobec cez den nespi...a dokonca sa stihnem aj nalicit 😀

majina.b
26. feb 2010

zuz17 ona žije v BA a ty na druhom konci SVK, tam je iný život 😀

Agata s tým nemožným učesom 😝

mamartinka
26. feb 2010

A inak.Ako Lucia povie Imrovi nemusel by byt stale v bare.Cele dne.Do obeda by mohol byt z malym a Angelika si co to moze porobit.A po obede do vecera moze ist do baru.Ja by som to aj tak brala.A nemusia mat ani Anglicku aupair.A mohol by ist Imrisko aj z Davidkom na prechadzku aby sme aspon kocik videli.Ked nam Davidka ukazat nechcu.Keby aspon obcas zaplakal ako Luky ci Terezka.Aspon dal vediet ze ho maju.Ci h tam vobec maju?

kamilecka
26. feb 2010

Angelika je niejaka divna sama o sebe....taka neschopna mi pride....

mamartinka
26. feb 2010

Uz ma Agata asi narostnute vlasy a mala to cerstvo vyfukane. 😖

zuziiicek17
26. feb 2010

mamartinka ,myslim si ,ze aj keby imro cele dni ostaval doma ,tak aj tak by chcela aupair 😀 jake uz ma panske usta 😀 a inac dawidko raz zaplakal...ked prisli z porodnice,ale to bolo prvy a posledny krat.Dajake to tam maju nedomyslene ci co

kamilecka
26. feb 2010

Chcelo by to trochu akcie ...... Nech sa Kubo konecne rozhybe a spravi poriadok s Ivanou, Imro nech trochu umudry s Angelikou, Michal nech uz necha Ivanu,nech jej povie ze jej nechce, Agata nech vyhodi otca .....uz mi to pride take montonne ..... stale tie iste problemy a trapenia....Chce to ZmEnU

majina.b
26. feb 2010

mne je tak ľuto jakuba, už ten imro je šťastnejší....no na konci to riadne zaklincovala návštevou mária

zuziiicek17
26. feb 2010

ttak tak,treba tam nejaku akciu 🙂 a mozno nejaku postawu s novou zapletkou

deniskajakubko
26. feb 2010

videli ste Alicu ako dvihla ruky riadna mokrá machuľa pod pazuchou, trocha nechutné to bolo 😝

majina.b
26. feb 2010

ja si myslím že nakoniec ostane michal s mariou aj v bežnom živote je to tak že si najdu k sebe rozdielni ľudia,

deniskajakubko
26. feb 2010

mamartinka - Miška je zlatunká, ale keďže bude mať už 5 rokov, tak by mohla aj rozprávať normálnejšie a nie ako 1,5 ročné dieťa

tromboska
26. feb 2010

Asi by sa to riadne domotalo, keby bola tehotna Martinka, co? 😅

deniskajakubko
26. feb 2010

egyptanka - tak si ma predbehla s tou Alicou nečítala som len rovno písala 🙂 😉 😀

emjee
26. feb 2010

podla mna sice nakrucaju dopredu, ale niektore veci dokrucaju tesne pred, lebo zvyknu komentovat aktualne udalosti (napriklad zlato na oh a pod.)

zuzkalenka
26. feb 2010

neviem či ste si všimli u Švehlovcou je to taká hlúposť ale keďže malá Terezka má už vyše roka a oni majú na kuchynskej linke mlieko Hami 2. ( to je pre 8-12 mes. nie? )
Alica nemá chybu taká 😀

mamartinka
26. feb 2010

zuzkalenka ved sa to tu dokolecka obmila ze Svehlovci maju na linke Hami2.Niesi prva. 😉

lila794
27. feb 2010

Martinka, hej, od Zdeny!!!! Joj, ved to je tak trapne, zeby na to uz neprisiel 😠 a este ju aj na vikend pozve 😝 A Michal gyndoš - tak tam by som nesla ani keby co!!!!