Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

marcca
8. jún 2010

súhlasím s arogantnou ivanou 😝 😝 ...nedá sa nato pozerať...a z jakuba by tiež nemuseli takého debila robiť...ako beriem, že od začiatku bol vykreslený viac-menej taký trtko 😝 ale tak toto je už veľa... 😕 😕

zuziiiicek17
8. jún 2010

ivana je strasna krava ,ale keby tam nebola ,tak by sme nemali na koho nadavat 😀
a inac ,keby bol kubo skutocny,tak by som ho lutovala ,ze nema priatelov 😔

dadulka19
8. jún 2010

no to snáď ani neexistuje ženská ako Ivana 😒 😖 ....doslova kašle na dieťa,chce si ísť oddýchnuť,hoci neviem od čoho a koho,a to bez dieťaťa...a Kubovi len nadáva a zhadzuje ho 😠 ..hoci by mu mala ruky nohy bozkávať,že ju nevykopol... 😝

jajka78
9. jún 2010

to iste Angelicka, aj ta potrebuje,, chuvu" na dovolenke

anelehka
9. jún 2010

Mna vzdy ide porazit,ked kubo leti za tou Nikou,pockajte,Nika,ved sa dohodneme,boze on je taky blb,sak nech sa jej prosi,nech ho ukradne celeho aj s mamickou 😀

dajna11
9. jún 2010

juj veru ten kubo mi žerie nervy.....taký blbec prispatý ani snád nieje nasvete. a ked sa začne tak priblblo usmievať....ach jaj!!!!! sa nepo...toto z tej niky! ako nevie že čo robila? a ako každá by len oddychovala na dovolenke bez detí.....ja by som ani nešla bez dcerky...to ved ako,raz ju mám a budeme chodiť spolu nie?

honey023
9. jún 2010

Neviete náhodou peničku, čo hrala včera, keď Betka odchádzala z bytu?

lussy23
9. jún 2010

čo bolo včera?
Inak Ivana lezie na nervy aj mne.

lussy23
9. jún 2010

čo bolo včera?
Inak Ivana lezie na nervy aj mne.

susi157
9. jún 2010

uz by mohla prestat klama tomu jakubovi,stale len klame

majina.b
9. jún 2010

no čo na tom michalovi všetke vidia 😲 😲

o ivane už škoda písmenka 😒 😒

alkoholizmus na pracovisku a nie len tam už prekračuje unosnu mieru 😝 😝

majina.b
9. jún 2010

a to už po druhý krát zasnuby na infe, to už nie je iná miestnosť 😀

lenka3007
10. jún 2010

Nechápem prečo Fábry nenávidí Filipka, ved si chce zobrat jeho tehotnu dceru, ktorá ani nevie s kym je tehotná. by sa mal tesit a ruky mu bozkávať...

lenka3007
10. jún 2010

a v dvojposchodovom paneláku čakajú 10 minut na výťah, keď idú dole...by som ten panelá za ten čas obehla 3 krat tam aj späť 🙂 🙂 🙂

alica007
10. jún 2010

Mam postreh. zial nemam pristup na internet, tak sem chodim len obcas. v jednom dieli hovoril Egon Ivane, ze ona a Alica su rovnako stare.

anelehka
10. jún 2010

Nika jaka zlata,ze mam prirucku uctovnictvo v kocke,sak za jedno poobedie to ma nastudovane,ona je taka genialna,z nej by si mohli vsetci uctovnici zobrat priklad,naco chodit do skoly a stale za vzdelavat ,staci prirucka do vrecka a je to! 😀 😀 😀

didiana333
10. jún 2010

@anelehka ona je asi fakt geniálna...ja sa učím učtovnictvo druhý rok a nejak ešte niekedy niesom v obraze z toho....ale Nika je za jedno poobedie.... 😀 😀 😀

anelehka
10. jún 2010

No ona je vo vsetkom skvela aj medicinu studuje,len nikdy nema v ruke knihu 😀 vseumelkyna 😵

jasminet
10. jún 2010

zhrniem to - postavit obyvatelov panelaku do jedneho dlheho radu a preplieskat ich, zopar ludi aj 2x 😀

jazminn
10. jún 2010

Je to pravda, aj keď tam bývala Zdenka aj Barča, veď oni sa nikdy neučili. Vysokoškoláčky, kedy vlastne robia skúšky, veď tam vôbec nič nie je o tom.

veronkaj
10. jún 2010

nechodím často prispievať ale pozerávam panelák pravidelne a nedá mi nereagovať

jasminte super poznámka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

labelo
10. jún 2010

mne tam strasne vadi Zuzka co teraz je s Patom,pride mi taka amaterka ani poridne nevie rozpravat 😒
jasminet - uplny suhlas 😀

aknaj
10. jún 2010

baby,
veď tam je toľko nezmyselností, aby to bolo pozerateľné. keby boli všetci milí, ochotní, proste ukážkoví, tak by ste nemali o kom rozprávať a na koho nadávať, niečo tam musia dávať 😀
je zas pravda, že v niektorých veciach by mohli mať lepších poradcov 🤐 , ale čo už, ja som si nejako na to zvykla a už sa nerozčuľujem 😉

ak ste niektorá pozerali seriál Letisko, na Prime, tak to len bol seriál ! ! !
tam sa udialo všetko, čo sa s lietadlami a letiskami dá - spadlo lietadlo, uniesli lietadlo, bomba na palube, drogy, prepúšťanie zamestnancov a na to prijímanie nových, úplne nejasné a prehnané tehotenstvá, nový majiteľ aerolínií, potom znova prišiel ten starý a ešte omnoho viac
môj manžel nepozerá takého seriály, ale tento pozeral, že takú absurditu si proste nenechá ujsť 😀 a tak sa na tom zabával 😵 , len sme čakali, aká katastrofa znova príde

mamartinka
10. jún 2010

@aknaj dobry serial to bol.Pozeravala som ho aj ja.Inak baby kto bol ten chlap co si chce zobrat Julku za zenu?To bol ten jej sused co jej deti obcas strazi?Ta scenka s tymi zasnubami nema chybu 😀 A Bajza a Betka zasa spolu budu?Vcera som moc nepozerala.Preco sa vlastne Silvinka z Ivanou opili v bare?Koli Betke?

aknaj
10. jún 2010

@mamartinka - Julku si chce zobrať ten jej sused na stráženie, tuším je gay. Silvinka chcela od Ivany fintu na Michala, ako ho má získať

mamartinka
10. jún 2010

@aknaj Dakujem 😉

lussy23
10. jún 2010

Ahojte. Zase som nesledovala. Čo sa udialo?