Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

beru30
7. sep 2010

@atinka22 Neskutocne ma vytaca Angie a ten vyraz tvare 😠 😠 😠 To dievca nevie co chce, totalne zmetena alebo vymetena?

aniratak696
7. sep 2010

@atinka22 🙂 aj ja som bola šoknutá z jej reakcie...ale som zvedava ako to dnes pôjde dalej 😉

@beru30 noo to mas pravdu škoda že sú gayovia ☹ a taky sexiiiii

lussy23
7. sep 2010

@salvinka -presne tak to aj bolo! 🙂 Len či to nebude pokračovať. ☹
Angie je lepšia s vlnitými vlasmi.
O Švehlová je fakt blbá. Tak furt hučala do Kubka, podvádzala ho a keď nahučí na ňu on, tak zo seba robí anjela.

honey023
7. sep 2010

Tak konečne nám začal Panelák 🙂 ...nestíham sem chodiť, ale píšte, píšte svoje postrehy, keď je čas aspoň sa človek dobre zabaví na komentároch 😉

honey023
7. sep 2010

Teraz čítam inak, že Imro neverník nebude. Andy to prezradil v online rozhovore... ale že viac neprezradí.

salvinka
7. sep 2010

baby nebojte imrisko sa nam isto nezmeni 🙂
k angie sa radsej nevyjadrujem.. okrem toho ze ma hrozny uces..

ani mna nejak extra nezaujala vcerajsia cast, ale to len na zaciatok take pijanko, ono sa to rozbehne 😉 uz len necela hodinka do dalsieho dielu..

inac som si vsimla vcera tu kratku reklamu.. (druhu) to by mohli zakazdym dat len taky jeden spotik pretoze reklamy z duse neznasam 😀 😀

rabiva
7. sep 2010

Angie je jasny pripad zeny, ktore su lahko manipulovatelne 😝 a veru - uces mala v minulej serii lepsi.
Imrisko zabil so svojou anglictinou..."I am pako" 😀

OK do 30min dokupat deti, ulozit, zhasnut a zapnut JOJ 😅

majina.b
7. sep 2010

....no Angie to dnes riadne zaklincovala......dokedy ešte????

honey023
7. sep 2010

Náhodou, keď bola Angie dnes u svojej maminy, tak mala oveľa lepší účes ako v predošlej sérií... ale sto ľudí sto chutí 🙂

majina.b
7. sep 2010

ved učes to je asi to naj 😀 😀 😀 😀

mirka285
7. sep 2010

aj mne sa paci terajsi uces viac...ten co mala predtym bol trochu odveci,rano sa akoze zobudila a uz mala natocene vlasy 😀

zuzitka
7. sep 2010

účes fajn 🙂
a angie chce akože maslaka teraz zase? 😀
inak aj ja bych brala maslaka namiesto kordiaka 😉 😉 😵

8808
8. sep 2010

@beru30 to hej.. ale az takeho debila z neho robit nemusia... ja viem ze urcite nikam viac nedojdu.. ale aj tak..

8808
8. sep 2010

@rabiva mne sa zasa viac pacia tie vlasy teraz (:

majina.b
8. sep 2010

Angie ako hviezda jesennej serie?????? 😝

beru30
8. sep 2010

11 stupnov, prsi, dieta spi, tak som si dala panelacik 🙂 Tak sa nam to pekne rozbieha....
@8808 stale sa to stupnuje, tak dufam ze sa Imrisko udrzi na uzde......zase hviezdil......Angelika killing me softly....a ine perly, je proste uzasny 😀
@zuzitka mne sa tiez ten uces teraz paci viac, co mala u rodicov tak tam dobre vyzerala.
Jaaj ta Svehlova.......chudak Kubo ale ma prekvapila, ze volala Alicu, myslela som si ze doktorka 😒

aniratak696
8. sep 2010

No sú tam riadne zmeny... Z Angie trošku nechapem ale uvidime ako sa to celé zvrtne 🙂

rabiva
8. sep 2010

😕 no a tiez nechapem preco tam stale hra Agatka? mi pride taka nemastna neslana, i ked Noro je tiez fesak 😝
Kordiak bude mat isto podmienku aby donasal na Maslaka, si myslim 😅 a uznavam Angie vcera vlasy OK aj makeup ked bola na navsteve u mamicky 😎

suzik77
8. sep 2010

@mirka285 no a? ved to je umenie, ci? 😀 😀 😀 mne sa este zial nepodarilo rano vstat s upravenymi vlasmi a tvarou. cakam, kedy sa mi to udeje... ale v seriali sa vsetci budia upraveni. aj pani janka, aj ivana, aj sonicka, aj zuzana bajzova kedysi.... stastne to zeny 😀 😀 😀

mirka285
8. sep 2010

@suzik77 ani tebe?ja sa o to pokusam a nic...rano sa skor zlaknem svojho obrazu v zrkadle...asi maju nato niaky trik na ktory sme este neprisli 😀

zuzitka
8. sep 2010

@beru30 som myslela, že bajzu si švehlová volá 😝 alebo toho fábryho ... alica ma vôbec nenapadla 😅

imriško je úžasný 😀

suzik77
8. sep 2010

@mirka285 hm, ked na nieco pridem, budem ta informovat 😀

vodnarky
8. sep 2010

@suzik77 -tak na to si pockam aj ja.... 😀 😀 😀
imrisko je najlepsi... 😉

suzik77
8. sep 2010

@vodnarky ok, davam si ta do zoznamu ludi, ktorych budem informovat 😉

lenka618
8. sep 2010

Ja som sa nasmiala na Maslákovi, keď do telefónu hovoril čosi "Vincovi"... ty kokso, to bolo super, všimli ste si??? Sto bodov...
Najlepšia je Alica, teda zo začiatku som po nej pozerala, že čo to za ťavu, ale potom som pochopila tú jej postavu a teraz som z nej hotová, tá baba to hrá perfektne. Chcela by som mať takú kámošku 😅
A Angie? Teraz neviem, či je taká úbohá herečka, ale má fakt takú blbú postavu, ale ten jej výraz - ide mi strašne na nervy.

heleniatko
8. sep 2010

@lenka618 a mna zabilo, ze: "neplac, Vinco...." 😀 😀 😀

atinka22
8. sep 2010

Alica bola super, keď sa zoznamovala so susedom gayom - Ahoj Maťo, ja sa volám Alica... 😀

lussy23
8. sep 2010

Ahojte. Som sťastná, že Imro nebude podvádzať!
a ešte v pondelkovej časti bol odivné, že Ivanka hovorila Kubovi, že žehlím, chodím do roboty.... A na druhý deň sa kolegyňami vítala, ako keby sa mesiac nevideli.,

lucia78lucia
8. sep 2010

Hej, hej s tým Vincom to bolo fakt, že 😀 😀 😀 ...inak Panelák sa nám rozbehol vo veľkom: http://panelak.blogspot.com/2010/09/jojka-opat-...

egyptanka
8. sep 2010

mozno blba otazka ... ale co je take zaujimave na Vincovi?? 😕