Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

samko17
14. apr 2011

už aj nakupila za 900 eur vybavičku pre babioku chce asi naserkast dušanka 😅

lenka3007
14. apr 2011

@januarova no aj mňa by to zaujímalo, tuším tej bábike dala aj meno 🙂 🙂 🙂

mamartinka
14. apr 2011

@samko17 Ja som myslela ze tam bude v krabici ta postielka pre Kristinku lebo Sona objednavala postielku ruzovu.A nakoniec handry 😀 😀 Inak sa naviazala akosi na Kristinku Sona.Sa mi pacil Dudus ked ju zacal o stenu plieskat tu babiku Kristinku. 😀 😀 😀 😀
@lenka3007 Ta babika sa vola Kristinka.

samko17
14. apr 2011

ved jej v bare poradila že maju aj dychacie babiky tak si ide dat namontovat do nej aby jej dychala xixi no to je gol duško to uý neprežije 😵

mamartinka
14. apr 2011

@samko17 😀 Sonicke dobre dal do hlavy.To nepocital ze sa na Kristinku tak namota.Som zvedava ci aj ta postielka este pride.

iinuska
14. apr 2011

ale ved to je uz na psychiatriu s tou sonou 😝

lenka3007
14. apr 2011

Ježíš baby, napiste mi prosim jak to bolo?nejde mi archív. odkade ma Soňa tú bábiku a načo jej vlastne je? To jej už fakt až tak kapká na karbit z toho, že chce dieťa, že si kupila bábiku? ved nech sa dá nejakemu nabuchať a bude mať (kollárovi napriklad 😀 )... Ja by som už takeho chlapa, ako je Dudko tri krát nešťastne napichla na nôž 😀 😀 😀

iinuska
14. apr 2011

@lenka3007 dudko jej ju kupil, aby mal pokoj 😲

lenka3007
14. apr 2011

@iinuska no to je sila, ale myslím že ťava sa na tú bábiku až tak namotá, že zachvilu nebude vedieť rozoznať realitu od sna....a zo srandy bude problem....

iinuska
14. apr 2011

@lenka3007 no, uz nevedia, ako ten serial natahovat, ak vymyslaju blbosti. Aj to, ze michal len tak odisiel, a nechal dcerku u ivany, dvojicky ma niekde v Prahe a toho najstarsieho tiez nevidava. Tak to uz by musel byt aky debil

atinka22
15. apr 2011

lenka3007 - Sonička sa nemôže dať nikomu nabúchať, lebo má nejaké ženské problémy:nemôže otehotnieť - toto by nezvládol ani Kolár 😀 Ale Svetlanka má doma výborný pozorovací objekt (Soňa), keď to takto pôjde ďalej, tak si v tej rodine urobí aj diplomovku aj rigoróznu a nakoniec aj dizertačnú prácu 😅 , má tam čo skúmať.
Ten Paťo je totálny debil - balí Zuzku (dobrá bola - sukňa na bycikel 😅 ) a tej novej tvrdí, že sú len kamaráti. Je to chumaj - dúfam, že sa mu nejaká ženská dobre pomstí. 😠

majina.b
15. apr 2011

nemôžete sudiť ženu ktora sa namota na babiku, kona len zo zufalstva.......... a , že Duško jej dal krásny darček 😝, tak jej len tým priťažil......... niečo take sa vymyslieť nedá, to sa može stať... je to veľmi smutné........

lenocka23
15. apr 2011

@atinka22 uz by mohla otehotniet, akurat by potrebovala podstupit nejaky operacny zakrok... (ak ho uz nepodstupila, to neviem) no a o Patkovi len tolko "aky otec,taky syn..." 😝 😉

ma77
15. apr 2011

@lenocka23 sonička by mohla byť tehu ved jej to Michal aj povedal len dudko nechce dieťa iba ak niekto iny by jej urobil 😀 😀 😀

samko17
15. apr 2011

veru mohla by mat babo ale duško ani počut o tom nechce ale ta pichlova nemala chybu včera som zvedava ako dnes xixix ved keby tam nebol duško zo soničkou ani to nema štavu ten serial 🙂

ma77
16. apr 2011

Ta oduta Angie ako vie že je tehu ved nech si urobi test nie a ne ona to hned vykvaka Karolovi a ešte presne nevie či je či nie 😀 😀 😀

vodnarky
16. apr 2011

uz som dlho nepozerala...Angie je tehu s Karolom??? 😅

mamartinka
16. apr 2011

Obsah na tento tyzden-.Pondelok 18.04(Babika) Fábry chce byť počas víkendu so svojou dcérou. Maslák sa dostáva do konfliktu so svojou mamou. Soňa je na dieťa citovo naviazaná. Utorok 19.04(Kobylky) Agáta nesmierne potešila Nora. Oznámila mu, že je tehotná? Ivane sa nepozdáva obchod s Líškom. Maslák potrebuje ochranku. Streda 20.04(Zajace) Noro sa dozvedá šokujúcu správu. V bare majú netradičnú veľkonočnú výzdobu. Zdenka a Mia sa chcú Patrikovi pomstiť. Stvrtok 21.04(Zigo) Dominika pripravuje Masláka na návštevu u jej rodičov. Oxana sa chce v Thajsku vydať. Žigo sa našiel.Piatok 22.04 uz Panelak nejde koli Velkej Noci.

lussy23
17. apr 2011

@mamartinka kto je Žigo? Nová postava?

mamartinka
17. apr 2011

@lussy23 Tak to neviem ani ja.Nechame sa prekvapit 😉

katy2
19. apr 2011

http://www.cas.sk/clanok/196186/jojka-nevydrzal...
http://zivot.lesk.cas.sk/clanok/9203/danica-mat... - Ja osobne tu Miu neznasam.... Jej herecke vykony mi pripominaju skolske kolo recitacnych sutazi..... 😒

mamartinka
21. apr 2011

Dnesna predvelkonocna posledna cast 21.04(Zigo) Dominika pripravuje Masláka na návštevu u jej rodičov. Oxana sa chce v Thajsku vydať. Žigo sa našiel. Inak Zigo bude zajac co ma Miska Bajzova v posteli.