Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

dadka212
10. aug 2011

@mamartinka jasné že je to hlúposť ako hovorím, keď to budú vysielať tak akože ako jeden velký vtip....bohužial ja takýto humor nemám rada 😝
a dominika tiež pekná somarina, ja keby som bola gynekologička strašná ako ona, tak predtým než sa idem snažiť o dieťa si urobím nejaké vstupné testy, či som ok a nie že jej teraz nájdu cystu 😖

nicolettka2126
10. aug 2011

@mamartinka Dominika je celá taká divná..niekedy ma vie jej správanie tak vytočiť že až...furt len panikári alebo sa urazí alebo neviem čo...nemám ju moc rada

lussy23
10. aug 2011

@ma77 - dobrý postrech. Len neviem, či je to naozaj chyba scenáristov, lebo napríklad môže mať Lukáš tento rok narodeniny, takže Engie o ňom hovorí už ako o trojročnom =) Aj tu mamičky, píšu, že moja trojročná dcérka má rada jahody(vymyslené), pričom má len 2 roky a 10mesiacov=)))))
Inak práve som sem chcela ísť napísať, že Lukáško sa mi zdá veľký na svoj vek, ste ma predbehli baby =)))))
@mamartinka - tomu neverím, to je oneskorený prvý apríl =)
A Mne Miška, ani Luky, ani Terezka, ani Sofia nevadia. Ale to bude asi tým, že ja detičky ešte nemám =)

nicolettka2126
10. aug 2011

halooo,babulky ste tu niektora???budete dnes kukat??

andreaj
10. aug 2011

@zuzkat1 ty malu misku poznas osobne ked o nicom inom nepises len jak ti vadi a jaka je rozmaznana? Pride mi to dost primitivne neustale kritizovat tie deturence, keby to este boli poznamky k hereckemu vykonu ale k osobe ako takej? Ak ti lezu na nervy tak nepozeraj, minimalne tie sceny s nimi, ale nie tu furt len ich kritizovat.

dadka212
10. aug 2011

@andreaj pokial viem ona kritizuje to aká je vymaznaná to znamená v seriáli 😉 tak isto mi lezie na nervy

andreaj
10. aug 2011

@dadka212 veta cudzie rozmaznane decka mi nepride ako komentar k serialovym postavam. Navyse je logicke, ze nie kazdemu rezu vsetky postavy, ale neustale utocit na tie deti mi pride tak trochu primitivne.

majina.b
10. aug 2011

dnes michal rozoberal s ivanou nastup do školy v septembri, ved na jar, ak si dobre pamätám oslavovala 5r, ved sme tu o tom aj písali, len sa mi nechce hľadať, majú tam v tom chaos, mali by dodržiavať aspoň zhruba liniu z minulej serie

Lukáško je zlatučky a výrečný, a s karolom si aj rozumejú 😉
Ivana zariadovala kuchyňu od nova, s 3 stoličkami 😝

zuzkat1
11. aug 2011

@andreaj nepoznam ju osobne... pokial viem tu sa opisuje to ako vnimas postavy... mna tato postava vylozene irituje... ak ti vadi ze mne vadi to decko tak necitaj moje prispevky...

zuzkat1
11. aug 2011

@andreaj este dodam ze som pisala aj o inych postavach co mi vadia... napr. angie a podobne..a nebudem sa tajit ze nemusim moc cudzie deti ani v realite...ak som podla teba preto zly clovek tak v poriadku....

zuzkat1
11. aug 2011

@lussy23 mne vadili aj ked som deticky nemala😀

lussy23
11. aug 2011

Inak sa mi zdá čudné, že Luky, ktorý je rovnako starý ako Terezka stále rozpráva, aj R mu celkom ide, ale Terezka nehovorí nič. Teraz neviem, či Terezka ešte nevie rozprávať, či je hanblivá, ale jej scenáristi nedávajú priestor.
A mne Miška nikdy nepripadala rozmaznaná. Teraz je len v tom šoku. Niektoré deti sa uzavrú do seba, iné takto vymýšľajú ☹ Mne jej jej ľúto.. na prvý pohľad to vyzerá ako obyčajná žiarlivosť medzi súrodencami, no nie je to tak =( No dobre to hrá.

nicolettka2126
11. aug 2011

ako som dnes videla v ukazkach,ze co bude vecer,tak som si všimla,že v dnešnej časti už bude Dominika s Maslákom riešiť či je tehotná...bola tam totiž taká scénka s tehotenským testom...Inak škoda že zajtra nebude :( neviem si predstaviť čo budem večer pozerať...a určite to dnes skončí nejako napínavo,aby nás držali v napätí až do ponedelka...

mamartinka
11. aug 2011

@majina.b Presne som si aj ja vsimla ze Ivana su 4 a maju 3 stolicky.Aspon teda mohli dat Terezke tam detsku stolicku.A Dominika dnes bude robit test ale tehu nebude.Najde sa u nej cysta.

andreaj
11. aug 2011

@zuzkat1 ja netvrdim, ze si zly clovek alebo nieco podobne. Ale tvrdenia typu ze je rozmaznana a urcite to nemusi ani hrat mi pride trochu trufale pokial ju neposnas osobne. Nie kazdy ma rad deti a hlavne cudzie, ale ja by som si nedovolila kritizovat niekoho dieta pokial ho vyslovene nepoznam. Takze neber to v zlom.

andreaj
11. aug 2011

@zuzkat1 myslim dieta ako osobu, nie ako serialovu postavu

mamartinka
11. aug 2011

Pozrite tuto cast 24.08 Streda(Dobre Spravy) Chorá Miška volá mamičku. Soňa je tehotná. Patrik s Marcelou čakajú na výsledok. Dušan sa dozvie radostnú správu. Angie hľadá Michala. Aj Patrik sa dozvie dobrú správu. Tak nakoniec to Jancovcom vyde a Sona bude tehu.A snad nebude aj Patova Marcela tehotna ked sa aj Pato dozvie dobru spravu.Inak by ma este zaujimalo kde bude Teta Iveta spavat.Zeby medzi Dudkom a Sonickou?Inak ten uces dudkov dobry.Raz ako Dudko a potom zas normal ze Roman Luknar.

zuzkat1
11. aug 2011

@andreaj neberiem to v zlom, kazdy moze mat svoj nazor... a to ze to nemusi ani hrat som myslim pisala ale uz si nepamatam, ale kedze si to myslim tak som to asi pisala.. a myslim si to len preto lebo je to prilis male dieta na to aby takeho rozmaznanca zahralo... alebo je to potom fakt na oscara... lebo v serialy je naozaj otrasne rozmaznana....

pia22
11. aug 2011

Tiez sa mi Miska zda jedno rozmaznane protivne decko-vyjadrujem sa k serialovej postave. Pri jej vystupoch sa mi dviha tlak, aj ked sa to teraz snazia uhrat na citove vylevy pre chybanie matky.

nicky655
11. aug 2011

a co sa vcera vlastne stalo s tou miskou ked ostali taki zhrozeni? lebo nejako som to nepochopila 😒

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eva7780
11. aug 2011

@mamartinka Sone prajem tehu 😵 len dufam,ze Dudko sa spamatá,včera ako kukal na Ivetu,určite k nej niečo stále cíti(inak Ivete viac pasovala rola Bambulky 😀,vtedy bola zlatá)

lussy23
11. aug 2011

@nicky655 Miška sa pýtala Michala, či keď zomrie sa stretne s mamičkou. Potom kričala po Ivane, lebo kúpila oblečenie len Terezke. Večer hádzala po Terezke plyšáky a rozthala jej knižku.
@eva7780 - ona hrala Bambulku??? 🙂

pia22
11. aug 2011

@lussy23 ano Bambulku😉

mamartinka
11. aug 2011

Sonicka sa mi zda ale krajsia ako ta Iveta.Ta Iveta taka usata 😀 Uz sa tesim ci sa Sonicke tie blaktocysty uchytia oby 2.Dudko by bol rad ked budu mat dvojicky 😀

eva7780
11. aug 2011

@mamartinka 😀 máš pravdu 😀 😀