Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

majina.b
30. sep 2011

@tinika
no ako mladá žena odíde zo seriálu ku konkurencii, len smrť.

To je už druha smrť v paneláku pri autonehode, prva umrela Michalová milenka Michaela

lenka3007
30. sep 2011

no baby, idem ja kuk archiv, bo vcera som vobec neregistrovala, bo som skypovala... som zvedava na toho noveho doktora...

eva7780
30. sep 2011

@lenka3007 ten bol fešák,dáky nový herec(asi),určite minimálne neokukaný zo všetkých serialov.Ivana ked už dotrepala psa,tak mohla šteniatko

lenka3007
30. sep 2011

@eva7780 inak aj ja som kukala, že nejaky gulas to je, ja by som skor myslela, ze donesie nejakeho maleho, bieleho chlpateho, ako maju princezne, takeho maltezaka alebo čo....
No a doktorko nam dosiel, som zvedava, co sa z neho vykluje...
No a to klise s tou zubnou kefkov, to bolo trapne, v kazdom blbom americkom treťotriedovom seriale sa riesia "zubne kefky" tak priehladne to bolo, dopredu som vedela, o com bude debata...

ma77
30. sep 2011

Ivanka aky kostym vytiahla 😀 😀 😀 aj tak nič nebolo 😀 😀 😀 a ešte aj po Terezku musela utekat a ozaj jak bola zjazdit Kuba tak on chudak musi skakat jak ona piska ešte aj po rozvode 😀 😀 😀 stale musi mat čas na dieta ked jej treba ? divne ved aj on ma svoj život 😉

nicky655
30. sep 2011

@lenka3007 neviem,tak sa dotahuju angie s milanom ako taki pubertaci.apritom uz sa dvakrat rozisli a uz aj pred svadbou mali a tvari sa ako pann orleanska 🙂

lenka3007
30. sep 2011

@ma77 a v tom kostyme aj isla pre terezku 😀 😀 😀 no neviem, ja by som si aspon župan na seba hodila 😀 😀 😀

lussy23
30. sep 2011

Polnišová bude odkedy v Paneláku???????????? Odkiaľ máte tú informáciuu?

nicky655
30. sep 2011

@lussy23 jezisi,dalsia uzsana postava 😒
@lenka3007 heh,ale bola na usulanie ta ivana,ze jake prekvapko 😀

lussy23
30. sep 2011

inak aj mne sa zdal ten psík veľký. pre Mišk uby sa hodil nejaký maltezky alebo yorkšir... alebo je aj taký minipsík, veľký asi ako mačiatko =) Ja by som skôr volila do bytu a deťom takéto rasy.

nicky655
30. sep 2011

a tak mozno s tym maju scenaristi zasa nejaky zamer 😀 s tym psikom myslim. ako obvykle

adelaida33
30. sep 2011

Tak som dopozerala včerajšiu i predvčerajšiu čast. Teda, ivana je riadna mrcha, ze sa na kuba tak vyrutila, ťava 😠 , a kubo jasné, že hned nereagoval, ako furt ju nechá zo seba robiť ťuťa 😒 . bajza sa pomaličky vracia spät do starých neduhov (alko+ženy) 😖 ? páči sa mi volebný boj dudka s tetou jankou 😎 . ja vôbec nepoznám toho nového doktora, teda akože toho herca, vy hej? kde hral 🙂 ? jáj, a už sa objavila studenková skontrolovať novú imriškovu šefku 😀 , no o chvílu príde zas, kedze táto zomrie 😝 kvôli markíze 😀 . gambana zo seba fakt robí netýkavku a pritom sa v tom paneláku uz celkom dosť ... 😨 , hm. Tak to som zvedavá, ako budú žiť v tom dvojizbáku piati 😕 . a to dudko riadne šmaril soničku na gauč 😲 , no nehovorím, ale môj mm okolo mna od začiatku chodil ako okolo maľovaného vajca, aby niečo "nepokazil" 😕

adelaida33
30. sep 2011

a ešte som zabudla. som rada, ze je spät na kamere silvinka, mám ju rada. mam rada také dzigi typy ako egon, cinege, vrchna, silvinka..., takí ma vzdy rozveselia, správnaci 😀 😀 😀

majina.b
3. okt 2011

Prichádza nový doktor!
Na kliniku prichádza nový doktor, ktorý svojím príchodom ihneď vzbudí rozruch. Už dnes sa divákom predstaví nový gynekológ M-Klinik, Matej Matúš, ktorého diváci mohli vidieť na pár sekúnd v závere štvrtkovej epizódy.

Po odchode doktora Fábryho (Marka Igondu) do Ameriky nastúpi na miesto gynekológa Mudr. Matej Matúš, ktorého si zavolal Liška (Dušan Szabó). Nový primár Filip Malý (Peter Sklár) o tom nevedel a veľmi ho to prekvapilo. Nový doktor prichádza na M-Klinik z Prahy a hneď sa do neho platonicky zamilujú všetky ženy z nemocnice.

Dušan Kollár je muzikálový herec, pochádza zo Slovenska a 15 rokov žije v Čechách, diváci ho môžu poznať aj zo skupiny 4TET, kde spieva s Jiŕím Kornom.

Marko Igonda zo seriálu Panelák neodchádza definitívne, momentálne nakrúca nový seriál spoločne s Andy Krausom, ktorý televízia JOJ pripravuje zrejme do jarnej vysielacej štruktúry.
PR oddelenia TV JOJ.

mamartinka
3. okt 2011

Baby je ta Sonicka tehu ci nie?Teraz to uz neako nesledujem Panelak.Vdaka.

dadka212
3. okt 2011

@mamartinka ano je

nicky655
3. okt 2011

videla som ukazku panelaku-neviem ci to niekto tu pisal,ale ako ste spominali,ze velky pes-ved to je tusim bernardin 😀 idealny bytovy pes 😀

a ako ste spokojne s novym doktorom? mne zatial nie je velmi sympaticky-som zvedava,aku postavu bude hrat 🙂

nicky655
3. okt 2011

hups.tak nie je to bernardin 🙂
inak,konecne tej krave konecne niekto nieco povedal 😀 😀 😀 😀 😀

lenka3007
3. okt 2011

@nicky655 myslis Angie... dobre jej denisa dala
A Betka jak zazera po doktorovi, dobre ze jej necvrklo 😀 😀 😀

nicky655
3. okt 2011

@lenka3007 presne tu 😀 😀 asi denisa zlou noho vstala 🙂

anelehka
4. okt 2011

ahoj,inak vcera Spajza hovoril,ze narodeniny,Ivane,ked sa hadali za toho psa,ved to dostala Miska k meninam,nie???Maju v tom nejasno... 😒 ja mam teda zvierata rada,ale ten pes sa mi tak nepaci ☹ vobec sa nehodi do takeho maleho bytu 😒 a novy doktor zatial ma nejako nenadchol,baby dufam,ze Polnisova nebude v Panelaku,mna by asi trtlo,ja ju nemusim 😝 vsade jej je uz moc.

adelaida33
4. okt 2011

konečne! cez denisu aspon čiastočne prehovoril vox populi - hlas ľudu 😀 , ale tá angie je fakt, ale fakt trapka.
inak ivana je dosť hrozná detská psychologička, ked robí také kiksy s tou miškou... 😕
úúú, za novým sa idú všetky nejako potrhať 🙂 , ale tak museli nového uvítať 😉

lenka3007
4. okt 2011

@anelehka som zvedava, ako dlho ten pes tam bude...ale asi nenasli nejakeho "herca" psa iba tohoto 😀 😀 😀 Inak jaku zapletku dali zas s tym zrazenim Oxany, neviem preco, ale ked volal ten novy doktor ze "to vybavil, ze kvoli tomu je na slovensku" tak mam pocit, akoby v tom mal on prsty... Alebo ten Jurij...

adelaida33
4. okt 2011

@lenka3007 heeej??? 😲 to som nezachytila. cííí 😕 akože je nájomný vrah???

majina.b
4. okt 2011

moja fikcia mudr. Matuš
- nasadený na Ivanu /odlakal/, od vdovca po zuzane bajzovej, aby michal sa staral o dvojčatá
- nasadený na Betku / kde zmizol jej ex, čo ju žiadal o ruku???/

alebo niečo iné 😀 😀 😀 to su ale starosti 😀 😀 😀

eva7780
4. okt 2011

nevidela som to celé,dobre som pochopila,ze Kordiak je s Oxaninej smrti obvineny??teda aspon podla znacky auta 😕
novy doktor sa mi nelúbi,satku by si mohol dat dole,ked zlezie z motorky 😝

ma77
4. okt 2011

@eva7780 Tak to davali akože v spravach že čierny mercedes zrazil Oxanu a Milanko ma čierny mercedes alebo bmw neviem ale aj Maslak ho nejak podozrieva a Imro aky neschopny včera v bare 😀 😀 😀 nechapem jak môže robit v bare ked nevie jednu kavu urobit 😠 tak keby mne taku kavu doniesli v bare jak Emil včera tomu chlapcovi porozlievanu tak ani nezaplatim 😀 😀 😀

eva7780
4. okt 2011

veru,za tie roky,co tam robi,by sa tam mohol vediet zorientovat 😨 mne zacina liezt na nervy s tymi volbami pani Janka 😅

lussy23
4. okt 2011

@lenka3007 - aj ja ma ten pocit.
A také zvláštne, že taký drsňák, nefajčí a nepije :- a Šatku by si mohol dať dole v službe, ešte som nevidela doktora so šatkou na hlave.

majina.b
4. okt 2011

všili ste si ako strašne v tejto serii obliekaju Kordiaka 😝