Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

majina.b
24. nov 2011

pripomente mi ,čo bolo medzi Silvi a Angi, ake napäté vzťahy???

majina.b
24. nov 2011

egon - perla - Ivanka pri Dunaji 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinika
24. nov 2011

inac jaka vychytena klinika a bajza ma sono ako z praveku :D

lenka3007
24. nov 2011

@majina.b ved Milan zil so Silvinkou a Angie oduta ziarliva

lubenka131
24. nov 2011

@majina.b mne sa lubilo jak ho akože jakub ide biť a on kretén pritom žere.som sa inak rehotala 😀 a ten capanec od dudka sone bol dobry neska som sa smaaala jak besna 😀 inak je to trapne ako ze sona nevie co caka sak aj cinege jej to tam zadrel 😀

lussy23
24. nov 2011

Myslí, že Soni ,,berú" dieťa úplne zbytočne.. Veď bábo tam ani tak hrať nebude. Stačia iba kulisy - kočiar a tak.

happy3
24. nov 2011

@lubenka131 egon sa chova ako by nevedel do 5napocitat 😀

happy3
24. nov 2011

a nechystaju sa tam dat nahodou nejaku zapletku medzi a Fifom a Miou? 😉

lubenka131
24. nov 2011

@happy3 mne sa tam najviac ľúbi egon a dudko tie ich hlášky 😀

happy3
24. nov 2011

@lubenka131 ano ano to sa aj ja niekedy rehocem 😀

happy3
24. nov 2011

a nechapem preco sa Noro tak divne sprava k Silvinke?sak spolu kedysi popijali a teraz sa chova jak debil 😠

nicky655
24. nov 2011

@happy3 ona ho tusim balila,nie?

happy3
24. nov 2011

@nicky655 ja si nejak nemozem spomenut 🙄 .A Agata tam uz nebude hrat?

nicky655
24. nov 2011

@happy3 ked este boli v nitre,tak silvinka tam stale oxidovala ako spolu mali rozbiehat s nroom tu firmu.agatka,ktovie,teraz je niekde v madarsku.

januarova
24. nov 2011

@tinki, o Bajzovi tam nic nepisu. Este tam je ze Sona bude na tom zle a odvezu ju do nemocnice. Asi psychicky. Ale ved ani sa necudujem, z takeho muza ako Dudko by trafilo kazdu. Ktovie co jej zas bude po tom potrate kecak, ake jeho hlasky. 😠 Akoze nehovorim, zasmejem sa na tom, je to vtipne natocene, ale zazivat to v reale, tak to e-e. 😢

happy3
24. nov 2011

@januarova a isto potratii?Dudko to je saso.

januarova
24. nov 2011

@happy3, ano, v obsahu bolo, ze zacne krvacat a potom, ze dieta bolo to jedine co Sonu drzalo pri Dudkovi. Takze na 90 perc. potrat 😒

happy3
24. nov 2011

@januarova to je smutne 😨

andrea.m
25. nov 2011

no betka v župane už bolo dosť vidieť že je tehula. na také detaily by si mali dávať pozor kameramani. a ivane michalovu neveru aj celkom prajem. je to veľka manipulátorka,si myslí že každy chlap bude tak tancovať ako ona píska. by som ju kľudne nechala samu s terezkou. nech vie aké to je. a jule by som dopriala nejakého normálneho chlapa,ona je tam tiež dobrá.

happy3
25. nov 2011

ja uz sa tesim ako Angi dnes klepne ,ked sa mama vymacke co sa stalo s karcim 😀 😀

lenocka23
25. nov 2011

@happy3 no budes musiet pockat do pondelka... v piatok panelak nechodi....

happy3
25. nov 2011

@lenocka23 jaaj ja som uplne zabudla ze je uz piatok,to to letiii 😅

lenocka23
25. nov 2011

@happy3 no... prejavuje sa ze si doma.. keby si bola v praci, od pondelak sa tesis na piatok... 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

happy3
25. nov 2011

@lenocka23 to maas svatu pravdu,ja uz niekedy neviem ani kolkateho je 😝

ma77
25. nov 2011

Ja tiež nemam rada Ivanu ale včera rano ked chystala Mišku do školy a ten casanova 😀 😀 😀 prišiel od milenky že bol som na nočnej vysmiati jak lečo 😀 😀 😀 tak mi jej bolo luto že sa mu stara o decko a on debil 😝 😀 😀 😀

lussy23
25. nov 2011

@happy3 a vieto čo bude na tom úplne najsmutnejie? Že MIA bude chcieť ísť na potrat. ☹ Priateľka jej syna. To už bude aka ironia=(

nicolettka2126
25. nov 2011

Pondelok 28.11.-Imrova svokra Viktória chce učiť. Mirka nechce ísť ku Karolovi. Dudkovi stačí jedno batoľa. Ivane sa opäť rozbieha zatvorená agentúra. Pani Janka rieši kontajnery. Michal Bajza klebetí o Betke.
Utorok 29.11.-Michalovi sa zmení plán. Soňa začala krvácať. Ivana sa stane svokrou. Malá Miška Bajzová sa hrá na tehotnú. Ivana ukecáva Alicu na další kšeft. Svokra tlačí Jakuba do svadby.
Streda 30.11.-Iveta prišla na pomoc. Soňa vyzerá byť zmierená s osudom. Denisa túži byť matkou. Deratizér Jahelka prevalcuje pani Janku. Iveta má výčitky svedomia. Angie pátra, čo má jej mama s Denisou.
Štvrtok 1.12.-Soňa chce byť sama. Pani Jana pochopí, že pomáhať už asi netreba. Michal Bajza je prekvapivo pokojný. Viktória sa vypytuje na Masláka. Dieťa bolo posledné, čo Soňu držalo pri Dušanovi.
Pondelok 5.12.-Mirka sa nechce vyspať s Karolom. Paťo zisťuje, že s mamou je zle. Jana prišla k Angie a Milanovi skontrolovať spotrebiče. Soňu museli odviezť do nemocnice. Karol chce od Mirky sľúbený sex...
Utorok 6.12.-Imrova svokra Viktória má obavy. Iveta vynadá Dušanovi. Viktória dostane od Masláka ponuku. Iveta odmietne Dušana. Ria má problém. Koliesko na elektromere sa stále krúti...
Streda 7.12.-Iveta sa dozvedá samé zlé správy. Angie reaguje úplne inak, než očakával Kordiak. Mia chce ísť na potrat. Soňa trvá na tom, že chce byť sama. Michal Bajza nechce pustiť pani Janku do bytu.
Štvrtok 8.12.-Soňa odchádza z domu. Dušan pochopí, že bez nej by skončil veľmi rýchlo... Milana fascinuje, že Angie nič nerieši, je očarujúca a „neromanticky praktická“. Michal súhlasí s Ivaninou prácou v agentúre.

nelicefo
26. nov 2011

@tinika presne toto som si hovorila 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sari24
26. nov 2011

Ahojte 🙂

Môžem sa pridať medzi Vás? Celkom ma zaujalo toto fórum, ktoré som prostredníctvom googlu objavila a zrovna je tu už dlhú dobu rozbehnutá diskusia o mojom obľúbenom seriáli, ktorý si s chuťou vždy po večeroch pozriem poprípade cez deň ak nestihnem nejakú tu epizódu 🙂 Som sa registrovala akurát dnes nech sa môžem sem-tam do diskusie zapojiť tiež 🙂 Som mladá študentka a po náročnom dni alebo dlhom učení vždy takto rada "vypnem" hlavne cez tie dlhé zimné večery, keď človek už chce mať ako taký kľud 😀 🙂 Vidím, že väčšina z Vás sú mamičky, tým asi medzi Vás nezapadnem, ale spoločná téma sa vždy nájde 🙂

@nicolettka2126 Konečne to bude mať aj nejaké tie grády v Paneláku nakoľko doteraz to bolo dosť monotónne 😝 Len škoda Soničky, tej mi je najviac ľúto 😒

nicolettka2126
26. nov 2011

@sari24 aj mne je Soničky velmi luto..mohli jej to maličke nechat ked uz sa tolko snažili a natrápili..ale to je jak v živote-tí ktorí naozaj túžia po dieťatku tak tym sa nedarí a tí ktorí by si dieťa nezaslúžili,tak tým sa zadarí na prvu šupu..