Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

ma77
11. jan 2012

@et35 vidiš asi hej lebo včera ju už ukazali 😉 ale aj tak nechapem načo prijali Zlatka ved je ich tam dost barmanov 😒

labelo
11. jan 2012

erzebet2
nechaj mamamrtinku ja som rada,ze to sem dava aspon nemusim nic hladat a hned viem ci budem kukat alebo nie, ty ked nechces necitaj 😉

eva7780
11. jan 2012

ja si to tiež rada prečítam,aspon viem na čo sa mám tešiť 😉

lussy23
11. jan 2012

aj ja som rada, že tu mamartinka dáva obsahy. Aj tak mi to neskôr vyfučí z hlavy a neviem čo bude v ďalšej časti.

dadka212
11. jan 2012

@erzebet2 veď nečítaj mne sa to hodí, lebo panelák nesledujem stále 😉 takže @mamartinka ja som rada, že to sem dávaš 😉

mamartinka
11. jan 2012

Dakujem baby 😉

mamartinka
11. jan 2012

Inak dnes som zvedava co bude s tou Laurou u Kordiaka.Ako to zvladnu.

mamartinka
11. jan 2012

Streda 25.01(Kšeft pre Fedora) Jakub je z návratu Ivany k Michalovi mierne v šoku. Podrobnosti mu oznamuje Alica. Jakub nechápe, prečo sa to nedozvedel od Ivany. Maslák ponúkne Fedorovi kšeft – ako kuriér musí doručiť istú zásielku na určené miesto. Fedor sa však začína trocha báť a neustále sa vypytuje na podrobnosti, no rozhodnúť sa musí čo najskôr. Alica stiahne Jakuba do svojho bytu a začne mu nalievať. Jakub sa bojí, aby sa ich alkoholické posedenie neskončilo ako minule, keď si nič nepamätal. Alica sa priznáva, že by chcela s Jakubom stráviť príjemný večer v posteli.

eva7780
11. jan 2012

@mamartinka ja som len zvedavá na dovod prečo tam Laura bude
nejako som vcera nepostrehla,na tu kameru sa sklada cely panelak ?

mamartinka
11. jan 2012

@eva7780 ci cely panelak neviem ale Jakub sa ponukol Janke ze on to vsetko nakupi aj nainstaluje.Dnes to donesie k Blicharovcom tu kameru.eva7780 toto bude dnes. Milan si domov prinesie bábätko - svoju dcéru Lauru. Prežije ťažkú noc a pochopí, že varovať batoľa je horšie než absolvovať brutálny žúr. Kto to slastne vzdychá v Dušanovej spálni? Soňa si užíva masáž z rúk nového barmana Zlatka. Aj Dušan chce masáž, ale to nebude možné pre zábrany maséra. Monča si hľadá prácu v Bratislave a učí sa názvy ulíc. Janka rieši preplnený kontajner. Prečo tam ľudia sypú smeti, aj keď už padajú von? Egon má nový úžasný projekt. Chce prerábať ubytovne na malometrážne byty a osloví Dušana. Ako si porozumejú? Jakub prinesie pani Janke bezpečnostnú kameru. Urazená a ponížená Ivana odchádza s kuframi zo svojho bytu a nechá tam Michala s dcérou Miškou napospas osudu-osamotenych.

eva7780
11. jan 2012

@mamartinka dnes to vyzera zaujimavo,dost vela na jednu cast 😨

erzebet2
11. jan 2012

@mamartinka no tak baby ma prehlasovali 😀 ja kukam takmer kazdu cast,tak ked dopredu viem co sa bude diat tak ma to az tak nebavi a @dadka212 citat budem,lebo musim a bavi ma o tu kocky pisu 😉
a inak preco odide Ivana zo svojho bytu? by som vykopla jeho nech si ide, o Misku sa aj tak nestara tak by mu ani nechybala..no tesim sa na dnes aj vase postrehy 😀

labelo
11. jan 2012

erzebet2
dadka212 myslela,aby si necitala tie obsahy,ostatne mozes v pohode citat 😀

majina.b
11. jan 2012

no dnes Angii opäť perlila ohľadom malej Laury 😒 malej aspoň vlasky mohli zopnuť, chuda bude škuľavé
mne Terezka nevadí, nie každe dieťa je výrečné, stači, že mala Miška má rozumu za dvoch 😉
no aj petre na recepcii napísali krátky monolog, nie len ceriť zuby

mamartinka
11. jan 2012

@erzebet2 presne to aj mna napadlo ze mala Ivana Spajzu vyslahnut a nech si ide ved ma kam.Betka.Ona ho hlupa necha vo svojom byte.

eva7780
12. jan 2012

@mamartinka len či aj s Miškou,Ja osobne by som neodchadzala zo svojho bytu,zato jeho by som hnala,mm zahlasil,ze Ivane sa vracia to ako sa spravala ku Kubovi

lenka3007
12. jan 2012

ahojte baby, prosim vas, kde sa stratila MIA? pred sviatkami som velmi nepozerala, tak vobec netusim, kde je, co sa s nou stalo a ci si to dieta nechala?

majina.b
12. jan 2012

@lenka3007mia - išla na potrat a už sa nevrátila

lubenka131
12. jan 2012

@erzebet2
@mamartinka áno tiež nič v zlom ale včera toto isté napadlo aj mňa že nemusíš to sem dávať mňa to potom ani nebaví ked viem čo tam bude ☹

lenka3007
12. jan 2012

@majina.b a kde zostala? to nepovedali?

lubenka131
12. jan 2012

No teda ozaj ste nás prehlasovali tak teda dávaj obsah ale ja preskočil bo potom nemôžem byť prekvapená mužovi furt hovorím čo tam bude a mi nadáva potom 😀😀😀😀
tiež mi nie je prirodzene že ivana odchádza zo svojho bytu ale to asi len kvôli tomu lebo si je určite vedomá že sa vráti teda podľa mňa ..a teda s tou malou Laurou ma naspali.chudátko Jaká bola uplakana aj naozaj jake mala očká červene ☹ hlavne že jej mama-skutočná,dostane za to že tam neviem koľko ju nechali plakať peniaze!!a také husté vlasy by som ja už dávno gumičkovala sponečkovala paradila ju krasavicu 😉 zlatko je podľa mňa gay či? 🤐 sa mi lubilo jak hral michal ozrateho dobry bol-aj ked tam je debil 😀 a terezka tak pochybujem že ju vymenia už je veľká aby tam mohli dať náhradu ozaj inak nezdá sa vám že lukáška hrá iný chlapček?

majina.b
12. jan 2012

@lubenka131 k obsahu vopred

tiž si vyhľadam ak ma to zaujíma vopred, ale už 3 časti som čakala, ako a kedy pošle Ivana Michala k vode.
ak obsahy uverejňovať vopred, tak len okrajovo, výcuc, jednou vetou na celý týždeň. mne by to uplne stačilo

ak si ja dokažem pre zvedavosť vyhladať vopred, zvladne to snaď každy 😉

majina.b
12. jan 2012

@lubenka131 zlatko to ma tiež napadlo 😉 , a Terezka ak je dieťa niekoho z JOJ, tak ju skoro nevymenia, ako som písala vyššie mne nevadí, veď tam nieje dôležitá

majina.b
12. jan 2012

@lenka3007 nie, už ju nespomínajú.

lubenka131
12. jan 2012

@majina.b tiež myslím tak ale ked niektoré chcú čo narobime :-P

lenka3007
12. jan 2012

@majina.b no ale jaky sikovny, tak rychlo odpracu niekoho, koho tam nechcu 😉 no uvidime, kolko postav este vymyzne bez stopy 😉

lussy23
12. jan 2012

No mna včera Milan s Angie naštvali. Ziapu tam po sebe miesto toho aby upokojovali Lauru. ASiže s aneupokojí, keď tam ziapu =( Inak mňa pobavil obsah že ,,Milan si prinesie domov bábätko. Zakrátko však zistí že varovať BATOĽA je horšie než absolvovať brutálny žúr." No určite, že batoľa. To má najmenej tka rok, nie pár mesiacov. 😖
Mne Terezka nevadí. Sú deti, ktoré sú tihšie, pokojnejšie, a možno Terezka taká je. Podňa mňa rozprávať vie, veď som ju počula. 😉

majina.b
12. jan 2012

@lenka3007 podľa mna ona sa vrati, do fi. k otcovi Líškovi, ked Beta pojde rodiť 😀 , len ich nedaju do obrazu z Paťom, chvala bohu

dadka212
12. jan 2012

@erzebet2 ja som to myslela v dobrom, že ak vidíš, že je to obsah tak nečítaj 😉 nemyslela som to v zlom, že nečítaj túto diskusiu 😉