Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
2. dec 2014

FINÁLE SÉRIE-Pondelok 22.12(Bláznivý deň) Michal je na Marcela poriadne nabrúsený. Ako sa skončí jeho návšteva u človeka, na ktorého žiarli? Julka zistí pravdu o tom, v akom stave je ich rekonštruovaný dom. Pre Zdenka nastávajú krušné chvíle. Terezka zisťuje, že v každej panelákovej rodine je dusná atmosféra, všetci sa hádajú. Ingrid nenašla pod stromčekom náramok. Urobí Jakubovi cirkus pri štedrovečernom stole?

mamartinka
2. dec 2014

Pondelok 15.12(Osudové stretnutie) Zdeněk je v úzkych, potrebuje si požičať peniaze. Koho z paneláka osloví? Emil je konečne doma, zoznamuje sa s krásnou Inéz, ktorá mu imponuje od prvej chvíle. Janke sa to nepozdáva. Agáta dáva Norovi zaujímavý návrh. Utorok 16.12( Milenka) Agáta zisťuje, že Noro má priateľku.Jakub sľúbi Ingrid, že Ivane kúpi iba symbolický darček. Pravda je však iná. Soňa prosí Dušana o pomoc. U Masláka sa dejú čudné veci, navštívilo ho neznáme dievčatko s podivným odkazom. Renči sa dozvedá zdrvujúcu správu od Lukyho. Streda 17.12(Zmätok v rodine) Maslák zažil najnepríjemnejší zážitok vo svojom živote. Čo sa stalo? Ajuška nahnevaná odchádza z domu, Cinegeovci ju veľmi sklamali. Zdá sa, že budú na Vianoce bez nej. Silvinka sa zahrá na anestéziologičku, namieša Michalovi lieky, vďaka ktorým by mal prekonať svoj strach počas letu na dovolenku. Ako dopadne jej pokus? Stvrtok 18.12(Vtipné a veselé“) Silvinka sa od Michala dozvedá, že ju miloval. Viola veľmi raní svoju dcéru. Cinegeovci sa snažia dostať Ajušku späť domov. Podarí sa im to? Podarí sa Dušanovi presvedčiť Magdu, aby zachránila Zdeňka a požičala mu peniaze?

alexiss27
3. dec 2014

@mamartinka ano a najnovsie vo vianocej reklame tmobile :D ty moje malicke zasa si v chladnicke 🙂

majina.b
3. dec 2014
mamartinka
5. dec 2014
mamartinka
7. dec 2014

Sok pre divakov Joj. http://www.topky.sk/cl/100313/1442709/Sok-pre-d... Televízia Joj bude večer namiesto Paneláku vysielať nový seriál Divoké kone.

eva7780
8. dec 2014

Soňa mi neskutočne lezie na nervy :|

besnota
11. dec 2014

@eva7780 to jej preafektovane vystupenie je otras, tiez mi lezie na nervy, ale aj pred tym mala take umele vystupenie, hlavne ten umely smiech 😝

eva7780
12. dec 2014

@besnota v začiatkoch sa to dalo ešte vydržať, ale čo predvádza teraz...

dossy
12. dec 2014

fuu ..ta sona to prehnala.. Napis ZLODEJKA len tak z nej uz nezminze 😠 .. vobec ze ti take nieco dovolila..
@eva7780
@besnota
@eva7780

eva7780
12. dec 2014

@dossy co to?lebo v poslednej dobe zaspim pri panelaku ,tak ani neviem co sa stalo,ukradla nieco????? 😕 😕

dossy
12. dec 2014

@eva7780 ukradla duchove sperky 😀 .. a dudko ich potreboval lebo ich chcel vratit americanom .. a ona trubka si ich cmajzne aby mohla vydierat dudka ..

eva7780
15. dec 2014

Kubo dobrý, že darček za 5000😲 to by som brala

mamartinka
21. dec 2014

Duncik zomrel- http://www.cas.sk/clanok/302848/juraj-slezacek-... A Kubko mal peknu koselu ked Hoffo ten stromcek priniesol vo stvrtkovej casti.

mamartinka
21. dec 2014

Zajtra este jedna cast- FINÁLE SÉRIE-Pondelok 22.12(Bláznivý deň) Michal je na Marcela poriadne nabrúsený. Ako sa skončí jeho návšteva u človeka, na ktorého žiarli? Julka zistí pravdu o tom, v akom stave je ich rekonštruovaný dom. Pre Zdenka nastávajú krušné chvíle. Terezka zisťuje, že v každej panelákovej rodine je dusná atmosféra, všetci sa hádajú. Ingrid nenašla pod stromčekom náramok. Urobí Jakubovi cirkus pri štedrovečernom stole?

mamartinka
22. dec 2014

Tak Panelacky vsetkym zelam pokojne a pozehnane Vianocne sviatky.Hlavne zdravicka a kopu darcekov.

eva7780
22. dec 2014

Soňa tam stále pobehuje a kde má deti?Som zvedavá ako sa "zbavia " Kuba 😲 Nemal ísť Michal na dovolenku?
@mamartinka aj Tebe pekné sviatky 🙂

mamartinka
24. dec 2014