Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

womenne
2. dec 2009

čaute to kde vyhrabali že Lutiše? 😀 som tam byvala rok a stačilo mi,moj muž odtial pochadza ked mu to dnes poviem 😀 😝

hasleerka
2. dec 2009

baby odkedy sa kamaráti Bajza so susedom a prečo?

majina.b
2. dec 2009

Bajza so sudedom su kamoši cca 10 dni, a už sused tlači Bajzu na primariat

majina.b
2. dec 2009

aha a prečo, skamaratili sa keď sa B. priznal k pomeru s Ninou

mamartinka
2. dec 2009

Dnes v promi novinach o 17.25 bude Kordiak.

honey023
2. dec 2009

womenne: no najprv to vyzeralo tak, že Mária opäť treskla niečo také ako zvykne Imro, ale ono to skutočne existuje 🙂
haslerka, majina: a nezačalo sa ich priateľstvo tak, že Michal sa opil a nechcel ísť domov a tak zazvonil susedovi, najprv ho nechcel pustiť, ale potom ho pustil a ráno si spravili aj raňajky, proste romantika 😀 a odvtedy sa začali baviť.

eva7780
2. dec 2009

Švehlová mi riadne lezie na nervy,čo už Kubo nemože ísť ani mamu pozrieť 😕a Kordiak?škoda slov.......

miska002
2. dec 2009

dnes som kuk len koniec .....kordiak uz byva u martinky ci co sa dialo ..... 😖

hasleerka
2. dec 2009

miska áno, mu nakázala že musí ísť bývať k nej a vo svojom byte bude len pracovať ...

inak už to začína byť pre mňa úplne trapný seriál ... akože bajza sa prizná že mu spal so ženou a potom sú z nich kamaráti 😒

a zuza čo rieši, vláči sa s alešom po obchode - ved jej muselo byť jasné že ju ktosi uvidí a povie to michalovi 😒

honey023
3. dec 2009

Ivana bola včera dobrá s tou fajkou, keď tam prišiel šéf 🙂 ... hasleerka, no ono to nebolo tak, že Bajza mu to povedal a boli hneď v tom momente boli kamaráti 😀 . No neviem ako to napísať, ale on sa mu priznal preto, lebo si začali medzi sebou rozumieť a aby mali medzi sebou vybavené určité veci... bol to taký normálny priebeh.

lucia78lucia
3. dec 2009

No mne sa niekedy zdá, že ten sused (vypadlo mi meno) to na Bajzu hrá... to, že mu chce pomôcť, že bude primárom ok... ale určite to nebude zadarmo a možno sa mu nejako potom pomstí... no však uvidíme

Niekto tu tuším písal meno toho herca, čo hrá Borisa... viete niekto?

honey023
3. dec 2009

že pohrebné auto 😀 ... čo podľa vás bolo na tom papieri?

hasleerka
5. dec 2009

honey dobre dík za info ... no inak ja myslím že chce bajzu dosadiť za primára preto, lebo aj on má určtie z toho nejaký zisk a kedže pri tomto primárovi oň prichádza, lepšie aby tam bol michal

mamartinka
6. dec 2009

Panelak 7.12(Mikulas).Da Michal Zdenke tehotensku knizku?Milan z Maslakom su v Rakusku na dovolenke.Nika ma sialeny plan.... Panelak 8.12(Doktorka) Jana s Marienkou odchadzaju na vianocne trhy.Michalovi sa podari sokovat Zuzanu... Panelak 9.12(Ucitelka) Jakub urobi dobry skutok.Co ziada Karol od Angie?Angelika sa rozhodla,ze najde za seba nahradu v praci... Panelak 10.12(Tukanec) Zdena oznamuje Dusanovi,ze je tehotna.Ivana ziada od Jakuba,aby sposobenu skodu na dodavke uhradil Albert... Panelak 11.12(Prsten) Imro a Angelika maju problem s vianocnym stromcekom.Milos oznamuje Michalovi dobru spravu.Podpise Jakub zmluvu z Branom?...

lucia78lucia
8. dec 2009

Tak ten Aleš v dome bol dobrý 🙂 Michal aké nervy 😀

mamartinka
8. dec 2009

Panelak 21.12 Finale 4 Serie(Stastne a vesele)Jana zorganizovala parkovy vecierok.Zdena ziada Dusana,aby ju navstivil v byte.V opacnom pripade sa porozprava so Sonou.Posledny diel 4 Serie.

lussy23
8. dec 2009

Lucky boli opäť zlaté, ja ich zbožňujem. 🙂

eva7780
8. dec 2009

no zdá sa že Lucky sú tam pomaly jediné,ktoré sú normálne 😉 ešte dákeho otecka k nim 😵

mamartinka
8. dec 2009

Mne by sa k Luckam pacil Boris.A stary Fodrasz nemal chybu aj z Kubkom u lekarky.Aky bol Kubko vyjaveni?Na Fodraszovi cely panelak sa zabaval.

honey023
9. dec 2009

Tak Kubo u tej lekárky 😀 to je prípad... a Imro akého veľkého šéfa robil pred Angie a pred Soňou 😀 a Michal chce malú Mišku? 😨 No som zvedavá, že ako to vyriešia ten odchod Zuzany a všetko s tým spojené.

mamartinka
9. dec 2009

No a ta Balazikova Marienka tiez nemala chyby. 😀

majina.b
9. dec 2009

no z Ivany mi je na grc 😝 😝 😝 mohla by začať po novom roku žiť s michalom.

lussy23
9. dec 2009

Eva7780 - A tým ockom by mal byť Boris 🙂
Ešte sa chcem opýtať: Tá Miška nie je náhodou Zuzanina pravá dcéra? Tá Ester?