Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
13. máj 2010

No Imrisko bol dnes dobry sa Svokrou.Emilko ani nehovorim a bajza sa bude teraz triast z Ivanou.Som zvedava ci vyde od Fabryho pravda najavo o nich dvoch.Na zajtra to vyzera zaujimavo.Svokra si dala 3 konaciky a potom na seba ako zurili z Imriskom 😀 😀 Dobry boli.A mravce uz aj u 2 anjelov.Kordiakov otec dobre dostal nakladacku.Luky by mohli aj ostrihat.Ake ma dlhe uz vlasky.A Terezku akosi neukazuju.

zuzitka
13. máj 2010

nooo, angien otec jak dal do šňupáku starému kordiakovi 😅

a tie mravce až teraz dorazili ku zdenke ... tak teda neviem akým spôsobom postupujú 😀 😀 😀

mária sa to bála povedať filipovi, bajza ju furt poháňal, ona furt nemala odvahu, až nakoniec mária potom naháňala bajzu, nech to povie filipovi ..... jak šišiny

mamartinka
14. máj 2010

No Janco co bude zasa mat Dusan som zvedava.Ma byt na kriminalke na vysluchu,dostane sa do uzkych.

murinka
14. máj 2010

k agate sa mravce prisli pomstit za svojich kamaratov 😀 😀 😀

majina.b
14. máj 2010

ak by som mala paky kto by už nemal hrať v panelaku, tak určite Angie a Nika....... už sa na ne nedá pozerať

monkula
14. máj 2010

majina, súhlasím.... Keď začne tá Angie robiť tie svoej zúfalé a nešťastné ksichty, je to fakt zúfalé... 😝 😝
ja neviem, kto jej povedal, že má herecký talent?

majina.b
14. máj 2010

ona svoj talent prejavila určite niekde inde, čo ju posunulo do TV 😀

lussy23
14. máj 2010

Tym mŕavcom to akosi dlho trvalo a sli akymsi divnym sposobom.

lussy23
14. máj 2010

Emil vravel, ze sli cikcakovitym sposobom a neni to nahodou tak, ze
Emil- Michal - Kubo- Dusan- Agata a tie tri? Alebo aj hento bola cikcak cesta?

eva7780
14. máj 2010

😀 😀 😀 šušne v nose 😀 😀 😀

mamartinka
14. máj 2010

O com dnes je?Kto mal susne v nose?

zuziiiicek17
14. máj 2010

kokoooooooooooooos,no s tym kocikom to zabili 😀 😀 😀 😀 ze lukasko je este v hlbokom kociku 😀 😀 😀 😀 Istoooo...ved do tej vanicky by sa ani nezmestiiil

egyptanka
14. máj 2010

1.5 ročný Lukáš v kočíkovej vanicke? To uz co nevymyslia. Trapas ako delo.

sharlotta
14. máj 2010

Ten Kordiak starsi je pekna svina, nikdy mi nebol nejak sympaticky...

zuziiiicek17
14. máj 2010

Ma tam vobec niekto z nich deti ???

mamartinka
14. máj 2010

Baby a Lukasko bol v akom kociku hlbokom?Ved sa tu raz tusim spominalo ze Angelika ma pre Davidka od Angie kocik.Ci nie?A Angie uz byva na tretom?Ty 2 anjeli uz sa odstahovali?

zuziiiicek17
14. máj 2010

No vo svojom bol ...vo vanicke 😀
a akurat isla s rodicmi k nim domov ...trom ajelom povedala ze do 3dni sa maju vystahovat

mamartinka
14. máj 2010

3 anjelom?A kto je tam so Zdenou a Nikou este ta tretia?

mamartinka
14. máj 2010

Kto to prisiel k Agate?

monkula
14. máj 2010

Veď Noro s dcérkou asi..

mamartinka
14. máj 2010

Ach tak.Ja som to neskoro postrehla,a prepala ked uz vchadzali k Agate.Ale dakujem.

majina.b
14. máj 2010

Lukáško podľa scenaristov pôjde aj do školy v hlbokom kočiku... 😀

mamartinka
14. máj 2010

No dnes bola bombova cast.Imrisko a svokra Studenkova bosorka 😀 😀 😀 😀 Len som sa dnes sulala.

honey023
14. máj 2010

Noro má dcéru?

honey023
14. máj 2010

Jáj, teraz ma napadlo, keď sa nasťahoval k Agáte ukazoval fotku.

mamartinka
15. máj 2010

Panelak 17.05 Pondelok(Kopacky)Jakub ma podozrenie,ze Egon s Horskym ho chcu oklamat.Ivana sa podozrivo dobre sprava k mamicke.Imro si zlomi prostrednik na ruke. Panelak 18.05 Utorok(Trojuholnik)Angie je z Maslakovej ponuky v soku.Jakub prichadza necakane k Michalovi.Janka potrebuje ist na preventivnu gynekologicku prehliadku. Panelak 19.05 Streda(Zazrak)Ivana tvrdi,ze s Michalom navzdy skoncila.Angie telefonuje Milan.Jarmila sa chysta na svoju svadbu. Panelak 20.05 Stvrtok(Hrdina)Fodrasz ziada Svehlovcov,aby odhovorili Jarmilu od sobasa.Alica sa snazi poradit Ivane,ako prekonat manzelsku krizu. Panelak 21.05 Piatok(Akty)Angelika dostala ponuku na fotenie umeleckych aktov.Ako zareaguje Imro?Alica telefonuje Dusanovi,ze mala nehodu.

mamartinka
15. máj 2010

Panelak 24.05 Pondelok(Huste Reci)Ivana vycita Jakubovi,ze je na nu prilis makky.Nika sa stretava s Jakubom,chce telefonne cislo doktora Bajzu. Panelak 25.05.Utorok(Zatah) V paneláku sa strhla bitka! Lucka to so svojim frajerom myslí smrteľne vážne. Filipova mama je zásadne proti tomu, aby jej syn býval s Máriou. Panelak 26.05.Streda(Frajer)Ivana oznamuje Jakubovi, že o Michalovi už nechce ani počuť. Medzi Jarmilou a Agátou to začína poriadne iskriť. Panelak 27.05.Stvrtok(Potvora)Svehlovci využívajú plodné dni. Agátin otec sa chce opäť nasťahovať k dcére. Angie prišla k rodičom po cestovný pas. Panelak 28.05.Piatok(Rodinne Puta)Angie chce ísť za Milanom Kordiakom, u Masláka zisťuje, kde ho nájde. Dušan Jančo je na výsluchu na kriminálke, dostáva sa do úzkych.