Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

sestri
9. jún 2008

o čom dnes bol panelák?

sylverka
9. jún 2008

tetka jarmilka si dala dolu bluzku lebo jeje bolo teplo a ujo blichár sa červenal zuzka sa išla vyžalovať tej strelenej i´vane a povedala je prečo robí call girl michal dal výpoveď miloš sa chcel s ním uzmiriť a karol babke povedal že bude prababka a prosil ju či by nešla do blavy a aby predali dom ona súhlasila pod podmienkou že sa vzmu z angie na konci kordoš prišiel a povedal dajte mi Whisky dovjitú no o výsledkoch nič a tak

otrivinkajanka
10. jún 2008

no som zvedava ako to s tym kordiakom dopadne inak ten karol mohol povedat angie,ze zije s babkou a nie sa vyhovarat ved co je na tom,ze zije s babkou?som zvedava co urobi nitsnajderka ked uvidela sa hrat emila s jarmilkou 😉

vesi
10. jún 2008

chudák blichár, normálne ho až ľutujem aké peklo bude mať doma 😀

benitas
10. jún 2008

.........no to fakt mamicka + jakubko + vlaciky 😀 😀 😀
necudujem sa tej Ivane ze ma na svokru take nervy

mna tiez na zaciatku panelak nezaujal, priapadal mi taky nudny, ale ako sa to rozbehlo..........tak super

moni1412
10. jún 2008

karol asi nema rodicov, vsak? 😒 tiez nechapem preco to nepovedal angie.....
mne sa tak paci ten ton akym vzdy oslovi Janka Emila... Emiiiil 😀 hehe 😅 chdak, pod papucou.
a pride mi dost divne ked Jarmilka hovori s nevestou po cesky a s Jakubom slovensky.

vesi
10. jún 2008

karol je celý divný. tak ho neznášam, že som na toho herca alergická ešte aj v meste tieňov 😝 😅

moni1412
10. jún 2008

ten herec co hra Karola, nehral nahodou aj v Medzi nami? toho Maja... je mi nejaky znamy.
vesi, v meste tienov hra aspon normalnejsieho

otrivinkajanka
10. jún 2008

fakt je nesympaticky som zvedava ako bajzovci vyriesia svoju situaciu michal sa dost poponahlal ma doma deti a dal vypoved

vesi
10. jún 2008

moni, ved hej, ale aj tak sa mi sprotivil v paneláku 😀 mne sa tam páči ten sergej, taký pohodák 😀 myslím, že máš pravdu, tuším hral aj v Medzi nami 🙂

vesi
10. jún 2008

janka, tiež si myslím, mal dať výpoved až ked by mal isté nové miesto, ale eštťe môže robiť sex po telefone ako jeho žena 😀

otrivinkajanka
10. jún 2008

ha ha ha 😀 aj to je alternativa budu sediet obaja v kuchyni a vzdychat na seba do telefonov 😀

moni1412
10. jún 2008

vesi hej, sergej je v pohode. aj ten Tomas to hra dost umelo, aspon sa mi zda, niekedy.... ale to je o inom 😅
hmm, dobry napad. ved by im aj deti zobrali 😀 obaja sex po telefone.....

majina.b
10. jún 2008

endzi - Čo je endži za meno?
( 10.06.2008 11:50 ) Píše sa Angie a tiež som si myslela zo začiatku, že to je skratka od mena Angelika. Moje normálne meno v Paneláku je Mária Kittlerová.

http://koktail.pravda.sk/odpovede.asp?t=PARTLOV...

weja
10. jún 2008

majina - tiez som citala ten rozhovor s Partlovou a zaujala ma este jedna otazka:

ako mozes vydrzat s takym nechapavym Karolom? Viem je to film ale keby si mala takeho frajera v reali co by si robila?
( 10.06.2008 11:54 ) Zabila by som ho... 🙂 Ale hrá to presvedčivo.

😀

luculka
10. jún 2008

agáta dostala akééé fáro,,,,, 😎

mamartinka
10. jún 2008

no ale sa vytesovala.snad sa aj milanko este v nom povozi.aj ju mal zapisanu este v poradiu.

minkak
10. jún 2008

lucculka ake?ja som nevidela co sa dialo?

luculka
10. jún 2008

😀 😀

minkak
10. jún 2008

luculka,trochu som ti skomolila meno prepac-tak akeeee?

zuzitka
10. jún 2008

ano, agata dostala od fotrika biele auto, tusim audi - neviem presne 😅

ja myslim ze kordiak agatu nestihne otestovat, snad neni az taka blba...... 😕

minkak
10. jún 2008

zuzitka a este co bolo?

zuzitka
10. jún 2008

pozerala som len na jedno oko.... takze neviem nic-moc 😅

akurat ze jarmilka a emil stale vlacikuju 🙂

kordiak sa rozhodol, ze otestuje 4 byvalky - ria, agata, daniela a este jedna - ze jednu si vybere za priatelku. prvu pozval riu a prave ked prisla do baru za nim, sedela tam aj agata... takze preto si myslim, ze agata sa na taku blbost neda nahovorit a ze posle kordiaka uz uplne do kelu

😝

zuzitka
10. jún 2008

zuzana sa rozpravala s blicharom o tej jej sexi praci a nejak sa dohodli, ze to je ok a dal si u nej zase ten biely rum 😉

jakub bol s ivanou u nej v praci a ukecal tam vsetky kolegyne na poistenie... lenze sa smial na ich trapnych vtipoch, tak sa ivana nasra..... a povedala, ze tam uz nesmie ist, takze zmluvy sa asi nepodpisu 😒

lencici
10. jún 2008

Mne ten Jakub ide na nervy správa sa jak deko...Ano mamička....a neviem čo ešte....

zuzitka
10. jún 2008

.... zajtra si urcite kuknem reprizu alebo panelak.joj.sk 😀 lebo sak si neviem na nic spomenut 🙄

luculka
10. jún 2008

kedy davaju reprizu??? bolo to audi,,,, 🙂

zuzitka
10. jún 2008

repriza byva o 17.40h 😉

minkak
10. jún 2008

zuzitka dakujem,ja reprizu moc nestiham to sme este vonku s malou ale na panelaku.sk si to obcas pozriem,ked mam cas...

moni1412
11. jún 2008

hmm, Kordiak asi nestihne otestovat Agatu, podla mna mu nieco vyvedie Agata. Ked vie co sa chysta urobit s byvalymi.... 🙂