Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

nicky655
19. máj 2011

@zuzkat1 no,a prave som videla ukazku z panelaku - a saty ako torta, a tusim s velkou maslou na predu. a veru,tvari sa akoby si na tu svadbu sama zarobila 😉 najprv sa ako take "chudiatko" tvarila a zrazu takato zmena.
ale nejako vela obratov postav robia v tom panelaku

zuzkat1
19. máj 2011

@nicky655 ja ani neviem...mne sa zda ze tie postavy boli take len na to museli dozriet...mne domonika od zaciatku pripadala ako taka poriadna mrcha len sa nemala kde prejavit... saty som nevidela ale ako ich opisujes tak asi nic moc...agata mala pekne...

nicky655
19. máj 2011

@zuzkat1 to hej🙂)ved zajtra sa dockame dalsej svadby 🙂

zuzkat1
19. máj 2011

@nicky655 no som zvedava🙂dominika sa chysta akoby bola kralovna...ked sa tam nieco stane ona to snad ani nerozdycha😀

lussy23
20. máj 2011

S tou Dominikou úplne súhlasím. Norova a Agatina svadba skončila aspoň dobre, nikto ju neohrozoval...
Mne sa tiež páčila tá pôvodná Miška. 🙂 Ale to dievčatko ju dobre hrá. 🙂

januarova
20. máj 2011

baby a co poviete na tu Oxanu a peniaze? Podla mna chce zdrhnut na Ukrajinu aj s peniazmi pre niekoho. Uvidime coi z toho bude, ci z nej nespravia nejaku ukrajinsku mafianku. Lebo aj to ako vedela super pisat na PC, ked pisala na Ukrajinu. A inak tiez tipujem ze Maslaka da zastrelit mamicka, neverim ze by svadbu len tak rozdychala.
Mne inak lezie na nervy Agata, _Noro a ako sa snazia zbavit Fodrasza. Akoze je pravda, vzuorny ocko to nie je, ale neviem hentak vyhanat vlastneho tatka 😕
A Miska s Terezkou mne sa praveze pacia, ako sa vzdy drzia za ruky a nieco vymyslaju. Mne teda vadi ako ta Oxana je najedovana aj na Terezku, vobec ju neakceptuje ako Kubovu dceru.

dadka212
20. máj 2011

mne Miška nelezie na nervy, podla mňa je to normálne reálne decko, podobné mám doma 😀

mamartinka
20. máj 2011

Foto z dnesnej casti a Maslakovej a Dominikinej svadby. http://panelak.blogspot.com/2011/05/exkluzivne-...

lussy23
20. máj 2011

Mne sa tiež Terazka s Miškou páčia. Sú zlatučké a dobré malé herečky.

zuzkat1
20. máj 2011

terezka je zlata to je pravda🙂 je hrozne zlatunka...ale ta misela... to je hroza, ja normalne prepinam ked je tam 😝

eva7780
20. máj 2011

už to riadne zamotávajú 😠
k Maslákovi mi nepasuje rozlúčka zo slobodou o 3 ludoch
tie svadobné šaty sú hrozné,aspon mne sa nepáčia 🤐

zuzkat1
20. máj 2011

tie svadobne saty su fakt priserne...nechapem kto ich vyberal

pia22
20. máj 2011

To co bolo?!?!

vejinka
20. máj 2011

ja som sa zlakla milan umiera? a maslaka zastrelili?

majina.b
20. máj 2011

milan či masľak??? komu dobilo srdce??

pia22
20. máj 2011

Vidite, to mi nenapadlo, ze to mohol byt v nemocnici Kordiak, mne hned napadol Maslak.

mimuska1
20. máj 2011

@majina.b
maslakovi, ale hadam to prezije, inak to uz nekukam:DDDDD

mimuska1
20. máj 2011

@vejinka
no postrelili ho, stihli sa zobrat,no snad to prezije

vejinka
20. máj 2011

mne sa zda ze v tej nemocke bol milan a maslak toho trafili do srdca takze asi tazko prezije...strelil ho profik a mozno aj mamicka jeho..neviem no cierne auto nikdy nevestilo nic dobre

jasminet
20. máj 2011

mne sa zda, ze to bol maslak, lebo mal na hrudi naplast, akoze asi po operacii, aj ked som si nevsimla, ze by na svadbe bol taky zarasteny. ale muz skonstatoval, ze to asi v pondelok rano uz zomrel 😅 😀
kordiak by mal asi hlavu oviazanu...

majina.b
20. máj 2011

@mimuska1
mne masľak chybať nebude, ak by skončil Milan, to ano, mne sa páči viac