Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

zuzkat1
18. jún 2011

@eva7780 preco? ja som to vcera nevidela..

eva7780
18. jún 2011

@zuzkat1 dostala prachy od Kuba na dovolenku a teraz si začala vymýšlať ako o nich povedať Michalovi,vraj robia dáky hudobný festival,dobrý kšeft za dobré prachy,resp.ona sama lebo Jula aj Alica budú mať akože v tom čase dovču.Michal sa jej spýtal aký , tak to už neviem,či na to niečo povedala,bola som odvolaná k telefonu.
Ale bodaj by to prasklo 😅

mamartinka
18. jún 2011

Obsah casti len do stvrtka.Tento tyzden stvrtok uz panelak konci.Pondelok 20.06-Egonove kufre. Egon prišiel k Jakubovi s kuframi. Fábry požiadal Kláriku o ruku. Dušan so Soňou sa chystajú na dovolenku. Utorok 21.06-Unos. Agáta sa chystá do Budapešti. Dominiku unesie jej exmanžel. Manažér Líška má dobré správy pre Michala Bajzu. Milan Kordiak rieši, na čom bude spávať. Streda 22.06-Patranie. Maslák a brat hľadajú Dominiku. Egon zoznamuje svoju neter s Jakubom. Ivana rieši peniaze od Jakuba. Janku trápi letná pauza na zumbe. Stvrtok 23.06 Posledna cast-Koniec dobry,Vsetko dobre. Ivana oznámi Jakubovi, že nechce peniaze a vysvetľuje mu, čo cíti k Michalovi. Dušan si na poslednú chvíľu vybavuje víza do Turecka.

labelo
18. jún 2011

ale vybielila Silvinka Milankovi byt 😀 a ja,že aké prekvapko mu chystá

lussy23
18. jún 2011

Jakub má dobré srdce. pekné že zaplatil svojej ex dovolenku. Ale je to ja dosť hlúpe, keďže zaplatil aj Michalovi, ktorý ho vlastne zradil. 😖

zuzkat1
18. jún 2011

@eva7780 no ved aj keby prasklo tak co? ja si nemaslim ze jakub je debil za to ze jej prachy dal... proste to berie tak ze ma ivanu rad a terezku zboznuje a ked teda s nim nie tak nech si uziju s michalom ked uz ona lubi jeho... je to proste dobrak...ma kopec penazi a jemu samemu su nanic...

eva7780
18. jún 2011

@zuzkat1 to hej,Jakuba chápem,nemá sa s kým ani podeliť o radosť,ale michalovi by sa to asi nepáčilo, kebyže sa to dozvie,aspon mm by tým teda nebol nadšený.........,keby nám moj ex zaplatil dovolenku,ale take dačo nehrozí:DD

lenocka23
20. jún 2011

som sa dnes pobavila, okrem ineho, na BA-DUDKO.... 😀 😀

majina.b
20. jún 2011

a bude i Angelika...........po polroku či roku v opäť 😕

mamartinka
21. jún 2011

Luciu uz v Panelaku zrejme neuvidime. http://www.pluska.sk/soubiznis/zo-sveta-zabavy/...

lussy23
21. jún 2011

Jej dnes bude v po dlllllllhom čase Angelika s Dávidkom 🙂

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eva7780
22. jún 2011

nechápem ako mohol Maslák najsť Dominikin mobil 😕

majina.b
22. jún 2011

@eva7780 ale zaparkoval rovno pri ňom 😀 a ako rýchlo prišiel na unoscu 😀 , hotový kriminalista

a Angi 😝 😝 😝 😝

eva7780
22. jún 2011

@majina.b však to,tak nechápem,aký má problém nájsť ju,ked mobil našiel tak rýchlo 😅 .Angie radšej ani nekomentujem,tá mi dlho lezie na nervy,Noro tiež,tažký frajer,ktorý potreboval opatrovatelku a nie manželku 😝

majina.b
22. jún 2011

@eva7780 masľak niekomu zavolal a ten zistil podľa posledneho hovoru a suradnic lokalizoval mobil

bajza z ivanou x- časti riešili domašu a včera hotel na širave, uplne mimo
a nechápem, že tolko tu dovolenku riešia, najprv su bez peňazí, potom už ich majú, a nakoniec je problem - deti
ešte si pribalia i janett 😲

lussy23
22. jún 2011

@majina.b - veď mu Dominika volala a ten Rudo tam kričal niečo o svadbe a manželovi, takže mu to došlo.
Ale s tou dovolekou dobrý postreh a súhlasím. Je to už trápne ako stále rieša dovolenku. 😝

claudica
23. jún 2011

Možno som niečo zle postrehla, ale Ivana ak sa dobre pamätám dostala od Jakuba a Egona pekný balík peňazí keď odišla z firmy... a nejak som si nevšimla že by ich niekde investovala...a teraz nevie ísť na dovolenku...je to také čudné trochu 😲

claudica
23. jún 2011

Síce keď tak rozmýšľam - aj Alica minula dva milióny a nevie kde... asi žijem v trochu inom svete 😅
To len tak - moje úvahy...

mamartinka
23. jún 2011

http://panelak.blogspot.com/2011/06/finale-vii-... ( Koniec dobry,Vsetko dobre.) Ivana oznámi Jakubovi, že nechce peniaze a vysvetľuje mu, čo cíti k Michalovi. Dušan si na poslednú chvíľu vybavuje víza do Turecka. Dnes posledny diel.

mamartinka
23. jún 2011

A to vazne su potrebne viza do Turecka?Som nevedela.

aknaj
23. jún 2011

ahojte,
včera keď rozoberali Miškine narodeniny, to ako že ich bude mať teraz ? Lebo mne sa zdá, že keď rozvádzali Michala a Zuzanu, tak na rozvodovom konaní hovorili aj dátum narodenia detí a Miška bola narodená v auguste rok 2005. Teda by vlastne mala ísť od septembra do školy. Pamätáte si to niekto ?