Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

jasminet
20. jan 2012

@anelehka ale podla zakona ma pravo to ta luba vratit do tusim 7 dni. je to proste podomovy predaj a hotovo. sa cudujem, ze im to milan neobuchal o hlavu, taky velky panko co vie ako s kym vybabrat... a este ked to bolo pod natlakom.
a ze stazovat sa na vrestiace decko? no ved nech sa ide niekam stazovat 😀 😀 😀 by s nim vymietli podlahu ako so spinavou handrou 😉

liz_lemon
20. jan 2012

@jasminet 7 dni plati pre internetovy predaj, a to z dovodu, ze kupujuci tovar pred nakupom nevidel

liz_lemon
20. jan 2012

@jasminet dik za nove info 🙂

atinka22
20. jan 2012

Keby si scénaristi všetko takto pekne rozobrali ako my 🙂 , nenarobili by toľko kiksov.
Škoda, že dnes nejde panelák, som veľmi zvedavá ako sa Ivana rozhodla.

januarova
20. jan 2012

@atinka22, ved to je jasne, vrati sa k Spajzovi 😒

eva7780
20. jan 2012

@atinka22 ....,dokonca presne načasované,ked Mišku nemá kto stražiť

daniela1185
20. jan 2012

Tiež ma zarazilo to odkial má Lubka peniaze na vyplatenie totých hrncov. Teda ja pracujem ale ja by som z vačku nevytiahla ani 30€ nieto 300€. Keď má tolko pri sebe nech platí keď je sprostá. A neviem si predstaviť, žeby ku mne vtrhla takto letela by jak handra. Ale tam je to všetko na hlavu postavené nič z reality. Manželstvo Masláka s Dominikou jedna sranda, gambaňa a Milan tragédia. Toto je už utopia a nie seriál..........

mamartinka
20. jan 2012

Pondelok 30.01(Pokazená spiatočka) Dušan priviedol z detského domova na skúšku polročného Sebastiána. Stane sa novým prírastkom rodiny Jančovcov? Jej členovia už nakupujú výbavičku aj detskú postieľku, ale čaká ich ešte súboj so sociálnou pracovníčkou. Pokazená spiatočka v Karolovom aute spôsobí Fedorovi a Maslákovi veľkú hanbu pred obchodnými partnermi. Fedor zrejme bude musieť vypadnúť z Bratislavy a ujsť čo najďalej. - pre svoju vlastnú bezpečnosť... Viktória je nová šéfka Makana. Maslák sa baví, Noro a Karol sú zúfalí. Viktória začína úradovať, chlapci makajú. Janka pristihne Emila, ako aj napriek prísnemu zákazu kutral po byte - a objavil jej utajovaný darček. Dominika ide na ďaleký východ, Imro vymýšľa sviatok, Angie uvažuje o svadbe, Monča potrebuje auto na rozvoz tovaru a Terezka si zraní ruku. Michal sa s Ivanou a deťmi znova chystajú na hory. Čo na to Betka? Utorok 31.01(Sebastian) Pani Janka nájde opustené dieťa! Dušanovi však jedno chýba. Kde je Sebastián? Jana zháňa u Ivany plienky. Jančovci čakajú na rozhodnutie úradov, či si budú môcť ponechať malého Sebastiána.
Len čo Dominika odišla do Číny, už ju Maslák podvádza s Nataly.
Páni profesori Blichár a Bartelt chcú ísť cez víkend chytať ryby, ale pani Janke sa to nepáči. Keď sa dvaja páni v rokoch vyberú loviť ryby "na dierky" v ľade jazierka, to predsa neveští nič dobré.
Milan s Maslákom sa bavia na Fedorovi, ktorý pre škandál s pokazenou spiatočkou na Karolovom aute musí odísť z Bratislavy - pre vlastnú bezpečnosť. Bude dílerka Monča predávať hrnce aj doma na východe?
Viktória, nová šéfka Makana, je bývalá učiteľka a svojich zamestnancov Nora a Karola známkuje ako žiakov na gymnáziu. Maslák sa baví.
Nevyspytateľný ruský mafián Jurij spozná Viktóriu. Bude to pre ňu nebezpečné?
Miška Bajzová sa chváli svojím vysvedčením. Milan má pre Angie prekvapko.
Kým Angie s Mirkou v bare riešia, či Zlatko je gej, ten sa medzitým zvíta so svojím starým dobrým známym z vysokej školy - fešákom hádzanárom Jedľou. Streda 01.02(Je Zlatko Gay) Kým Mirka s Denisou klebetia o Zlatkovej orientácii, barman im predstaví svojho kamaráta z vysokej školy, fešáka hádzanára Jedľu a pozve ho do svojho bytu. Pred rybačkou na zamrznutom jazierku Emil dostal od Bartelta sekerku na ľad. Pani Janke sa nepáči, že dvaja páni v rokoch idú loviť ryby "na dierky". Veď už len ten názov neveští nič dobré... Milan kúpil svadobnú cestu na lodi, lenže Angie nemôže na loď ani len vstúpiť. Michal si zmýli deň odchodu na lyžovačku a má problém aj so psom. Kam dajú Harryho? Malá Miška žiarli na Dušana, že má malého Sebastiána. Maslák vyplaší Fedora, že musí odísť z Bratislavy, ale Monča chce zostať, keď kšefty idú. Dušan s Patrikom kúpu Sebastiána. Malý Gargamel dá Jančovcom poriadne zabrať. Sonička má iné starosti, musí sa venovať práci a odchádza z bytu. Jana sa chystá štrikovať svetrík. Paťo a Zuzka si rozumejú aj bez sexu. Egon má pre Alicu kamaráta. Dušan sa zbavuje príbuzných z východu. Doktor Matúš pozve Kláriku na večeru. Vysvitne, že viacero žien chce od neho dieťa. Ale doktor Matúš nechce byť otcom! Stvrtok 02.02(Agent Provokater) Karol naletí agentovi finančnej polície a predá mu firemné víno bez DPH a účtenky. Keď Maslák skypuje s milovanou manželkou Dominikou, ktorá je v ďalekej Číne, jeho milenka Nataly mu predvádza dráždivý striptíz tesne za kamerou na monitore. Sexi potvora testuje, či sa nevernému manželovi podarí udržať zrak na monitore, alebo sa priamo pred manželkou prezradí pohľadom očí na jej vnady. Soňa nevníma Sebastiána ako svojho syna. Stále ho vidí ako cudzie dieťa z domova, ktoré má vlastnú matku. V bare Imro organizuje oslavu pre nového obyvateľa paneláka.

lussy23
20. jan 2012

@nicky655 Mária dala to dieťa nejakej tete, nestará sa oň.

Inak ja som žasla predvčerom nad výkonom malej Mišky. perfektne to zahrala 😲

Mne už lezia na nervy ako tam trápia to bábätko.Odkiaľ to bábo je? Z domova?
chudiatko je mi jej ľúto a ani tie sponky jej nedajú ☹

nicky655
20. jan 2012

@atinka22 mali by citat tuto temu🙂

mamartinka
21. jan 2012
henrietad
22. jan 2012

@dajna11 @lenka3007 hmm ten si vobec nepamatam ale iste obdobie som panelak nesledovala...

eva7780
23. jan 2012

sa smejem na tom,Milanko aky mafian a nedosiahol to,aby mu Monca vratila prachy 😀 😀 😀 mal tam poslat Maslaka

mamartinka
23. jan 2012

http://panelak.joj.sk/panelak-novinky/maslak-op... V dnesnom diely(Cina) Ivana prichádza za Michalom, aby mu oznámila svoje rozhodnutie. Sama však nie je úplne presvedčená, ako ísť ďalej. Laura má horúčku a Angie je z toho v strese. Nevie si pomôcť a nikto jej nedvíha telefón. Doktor Matúš posunul Dominike ponuku ísť pracovne do Číny. Dominika je zmätená. Ponuku by rada prijala, ale ešte sa musí o tom poradiť s Marcelom. Marcel má ale iný problém. Podľa informácii, ktoré dostal, ide po ňom finančná polícia. Ivana sa definitívne rozhodla. Michal je z jej rozhodnutia skôr prekvapený, čakal iné vysvetlenie. Jakub opraví kameru pred panelákom. Pani Janka chcela kvôli kamere naištalovať čo najsilnejšie svetlo, no teraz spolu s Emilom zisťuju, ze to svetlo je naozaj akosi priveľmi silné...

lenka3007
23. jan 2012

@mamartinka No to bude dnes paradička, hlavne s Angie, ktora bude v strese, lebo Laura bude mat horucku... Asi Lukaska nikdy nemala choreho 😉

mamartinka
23. jan 2012

@lenka3007 mne sa dnes Emilko bude pacit.Uz aj na Kordiaka doslo. 😀 😀 Bude za Angie chodbu umyvat.

erni
23. jan 2012

Ahojte kocky, ja panelak sledujem dva roky,teraz skor uz zo zotrvacnosti,nezda sa Vam,ze to ide dolu vodou...takto zije clovek v panelakoch na slovensku? suhlasim ,ze v kazdom sa najde nejaka pani Janka,co o vsetkom vie a strka nos kam nemusi,ale inak je to uz za vlasy pritiahnute....mafiani byvaju v cinziaku, Angie sa nevie postarat riadne ani o jedno dieta, na vsetko niekoho potrebuje..lebo ona zaraba na domacnost...
kazdy,ked ma nejaky problem v manzelstve tak to riesi neverou 😝 ,sa cudujem,ze tento serial nesponzoruje Durex 😀 ,
vsetci kupuju len rozky a Milan obcas Ramu 😅
chapem,ze scenar musi byt zaujimavy,ale kopec detailov nedotiahnutych do konca,postavy zo dna na den zmiznu ako Mia... no aspon je o com pisat 😉

959touareg
23. jan 2012

Zevraj Gambana bude dnes v strese....chacha. Ta je v strese stale a zo vsetkeho. 😅 Vsetko jej robi problemy. Je leniva ako vos. Kym nemala Milana, obskakovala ju mama, teraz ma Milana, tak chudak robi za nu vsetko. A pritom ona do obeda nic nema, nie? Ved do baru chodi iba po obede. A Milan? Rano uteka na nakupy, lebo by nemali co jest, potom maka s Lukasom do skoly, uteka pre neho zo skolky,proste robi vsetko ....a ako vidim, asi aj schody zacne umyvat namiesto tej lenivej zenskej. 😖 Ved ta krizom slamu neprelozi, co robi? Aha pardon, chuda zlate, zaraba na domacnost. Hviezda. Rada by som videla, ci by vyzili z jej zarobku naozaj. Keby nemala Milana, scipne hladom . Sice asi nie, je dost vychcana nato,aby stale mala niekoho pri sebe, co ju bude obskakovat a financovat. 😉 Ved ked nebolo odrazu Milanka, hodila sa na krk Maslakovi, pijavica jedna. Najlepsia hlaska bola od nej, ked ho ziadala , aby jej kupil byt. Skoro som skolabovala. 😨

lenka3007
23. jan 2012

Inak baby, ja musim schovat ovladace dnes, lebo ako som videla v ukažke, ked Gambana slahne tu tasku pred Riu, tak asi budem hadzat nieco do televizora... Z toho Milana naozaj ostal trtko, on sa jej stara o Lukasa a ona ma nervy z jeho dcery.. A aka bola zlaty a mila, ked sa to dozvedela, ze Milan ma dceru, taka bola pritulna... jaaaj, este že je to len serial, lebo v skutocnosti by ju uz niekto asi zbil....

martinka1981
23. jan 2012

@959touareg užasny komentar si dala 😀 😀 😉 😉

zuzkatko
23. jan 2012

bože nech tam už to bábo netrápia ved mi srdce trhá ako plačká čo za mater to dovolí !!!!!!!!!

januarova
23. jan 2012

veru, pravdu mate s gambanou. ja som dnes isla do kolein, ked Lukaskovi na Riu povedala, ze "ona jej strazila decko, kym sa teta opalovala v solarku" 😀 😀 😀 ved ona svojho syna ani nevidi a ide nieco rozpravat na druhych, co od maleho odisla do roboty hadam po 4 mesiacoch, brzda 😠

edita84
24. jan 2012

boha teraz kukám panelák a tá Angie sa správa ako keby nemala malého Lukáša :/ a nevedela čo s deckom po očkovaní

kitty88
24. jan 2012

@edita84 to asi preto, ze ona sa o maleho nikdy nestarala...
inac ja byt na milanovom mieste, tak tu metlu jej otrepem o hlavu, nie este za nu utierat chodbu 😀

edita84
24. jan 2012

@kitty88 no asi hej, ale ved Angie musí pracovať nie? ona nemá čas na nič a z Milana je papuča 🙂
no a žasnem nad Ivanou čím je staršia tak blbne či čo? a Michal no nemám slov chrapúň 😠

eva7780
24. jan 2012

mne by bolo aj tak podozrive,keby ze sa vratim k mm a on sa zrazu zacne spravat uplne inak,ako doteraz