Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

eva7780
9. feb 2012

@mamartinka vari sa len nezamiluje do Natali?ak sa tak uz nahodou nestalo

nicky655
9. feb 2012

@mamartinka to neukazovali,to len spominal,este ked tam oxana bola.a tusim to ona vytiahla,este v bare ked robila.
a maslak sa bude chciet dat rozviest?to bolo v obsahoch na dalsie casti?

mamartinka
9. feb 2012

@eva7780 Nataly sa do Maslaka zamiluje aj z Miskou.
@nicky655 ano to je v obsahu az za 2 tyzdne.

nicky655
9. feb 2012

@mamartinka boze,teraz som si to poriadne precitala,ze maslak.ja som myslela na milanka🙂ja ze kde to bolo ,ked este ani nei su zobrati🙂ten maslak je tiez na zabitie,hlavne aky ol z dominiky cely happy a zrazu takto:(

monline
9. feb 2012

baby ja neviem pochopiť ako mohol ten kretén uniesť malú Lauru, však tá v jednom kuse plakala, kam ju vzal? čo s ňou môže robiť? to ju nosí na rukách v jednom kuse? celé dni a noci? to je ale úplná kravina..to ja by som už dávno bola v podozrení, či jej neublížila Ria, však sa vôbec netvári vydesene...

lubenka131
9. feb 2012

No a to máme teraz do pondelka čakať čo z laurou?na nervy!
A ta studenkova čo sa tam prsí?trapka!sa mi lubil rozhovor Silvia-Kubo 😀😀

martinka1981
9. feb 2012

@lubenka131 ano Kubo so Silvinkou viedli duchaplny rozhovor 😀 😀 ako dvaja dementi 😀
A Sonička mi ide prišerne na nervy,nemožem ju ani vidieť ako sa nestara o maleho 🙄 🙄 to nemože byť normalna žena.
Som ju prednedavnom stretla v NC Molo v Pezinku a tvarila sa ako v tej telke 🙄

sari24
9. feb 2012

@monline presne to som si povedala, mne Ria vôbec nepríde ako vydesená matka 😝 Sedí u Angie a prečkáva a jedine čo vie sa spýtať Milana, či je niečo nové...na jej mieste by som bola v krčoch a nervoch a to nemám ešte deti

Kubo a Silvinka - oni mi prídu ako keby neboli pri zmysloch, jedine sa vedia smiať z dačoho alebo sa vždy nepochopia 😀

Inak hrozne musím skritizovaž Angiene vlasy - tak sa mi strašne nepáčia, vyslovene riedke, neforemne, ako slama 😅

pancucha
10. feb 2012

Sledovala som panelák keď začínal, ale už zisťujem, že čoraz viac som akoby alergická. Švehlová sa strká Miške do zadku, aj Michalovi a to na začiatku by ich hnala kade ľahšie. A to by bolo sympatické. Z Mišky robia akože sexi rozmaznané decko, ktorému treba dať na riť a vybavené. Ale aj niečo pozitívne... Emilkov humor môže byť. Nebojte mám 30 rokov..

lubenka131
10. feb 2012

@martinka1981 ja osobne si myslím že tie herecké postavy sa moc neodlišuju od reálnych.neviem ale myslím že Angie to jej oduvanie gamby nehra určite ju tak oduva aj normalne "doma" neviem príde mi taká..tak isto si myslím že ani alica nemá ďaleko od reality od seba samej ..akurát tak imro je snáď normálny v reale 😀

sari24
10. feb 2012

@lubenka131 Imro je normálny v reále 😀 Som s ním videla raz rozhovor, taký príjemný a zlatý bol, ma malu dcéru, manželku..by som povedala, že je opak Imra 😀

Inak sa aj dosť zmenil Noro 😝 Lebo na začiatku keď tam začal hrať mi bol sympatický, no teraz z neho urobili debila 😖

martinka1981
10. feb 2012

@lubenka131 však to tak vyzera 😀
mna to už velmi ani nebavi,viac prepinam na Sultana ako pozeram Panelak 😝 tam je to aspon zaujimave 😎

lubenka131
10. feb 2012

@martinka1981 no ja praveze moc telenoveli nemusim,ked tak som kukavala divoky anjel 😀 ale sak aj panelak uz je vlastne taka telenovela 😒 😒 😒

lubenka131
10. feb 2012

@sari24 ano ten rozhovor s imrom som aj ja videla tam bol ok 🙂 je to dobrý herec

anelehka
10. feb 2012

ahoj,ja vobec nechapem Matusa,ze o co mu ide???To ako ide teraz zasa po Danici???Ved bol uneseny z Klariky,to fakt musi byt kazdy dr s kazdou sestrickou?

katy2
10. feb 2012

Inak, neviem, ci som zle videla, ale ked vcera posielal Dudko maleho von s Patom, dal ho do kocika len takeho v body a dupackach a hned sli von 😕 A na tri hodiny 😕

labelo
10. feb 2012

katy2
to som si aj ja vsimla a nie len maly, ale aj Patko isiel len v mikine 😀

mamartinka
10. feb 2012

@katy2 Dobre si videla.Aj ja som pozerala ze tak ide Pato z gargamelom von ani ho neprikrily poriadne.Ako ho polozil tak isly.

mamartinka
10. feb 2012

Pondelok 13.02(Maslákova Milenka)Viktória sa dozvedela o Maslákovej milenke a veľmi ťažko to znáša. Tehotná Betka už neznesie, že sa jej Michal vyhýba a prepadne hystérii. Milan zistil, kde je malá Laura a parádne sa pomstí sa Riinmu fešákovi. Nebude to však zadarmo. Pán Emil márne vysvetľuje svojej manželke incident s erotickou fotografiou. Utorok 14.02(Valentín)Spomedzi všetkých obyvateľov paneláka si Michal pripravil to najšokujúcejšie valentínske prekvapenie - požiadal Ivanu o ruku! Betkou lomcuje žiarlivosť a hystéria, a tak sa radšej balí na materskú.Sociálna pracovníčka prichádza na kontrolu k Jančovcom očividne nevhod. Kto zachráni Emilove problémy s dôsledkami nelegálnej rybačky? A čo to pani Janku bude stáť? Streda 15.02(Zásnuby) Ivana je z Michalovho návrhu, mierne povedané, hotová. Navrhne mu, aby si spravili spoločné dieťa. Pani Janka pri umývaní schodov vyspovedá Nataly, ktorá jej ponúkne pomocnú ruku. Maslák a malá Miška majú v bare valentínske rande a pripíjajú si mojitom bez alkoholu. Egon zisťuje, že Dušan na ich projekte nepohol ani prstom. Stvrtok 16.02(Starosti s deťmi) Ivana chce ďalšie dieťa! Tentoraz je to Michal, kto ostane civieť s otvorenými ústami, akoby tých detí už nebolo dosť.Snaživá pani Jana spôsobí kalamitu na chodbách v celom dome. Použiť šampón namiesto čistidla na dlážku asi nebol najlepší nápad. Z lepkavej podlahy je nešťastná, ale umývať ju viackrát už nechce. Denisa mešká do práce. Predošlý večer sa v Sološnici opila s Ičim a asi sa zabuchla do jeho ženy. Michal sa chce postarať o Betkino dieťa. Betka súhlasí, ale len pod podmienkou, že Ivane povie pravdu.

mamartinka
10. feb 2012

Pondelok 20.02(Pokuta) Pozvú Milan s Angie na svadbu aj Riu s Karolom? Betka dáva Michalovi ultimátum a dôchodcov Blichára s Barteltom predvoláva polícia na výsluch za nelegálnu rybačku. Len aby si tam niekoho z nich nenechali! Zuzka nechce vyzradiť, prečo jej vzali vodičák. Soňa chce dať pokrstiť Sebastiána, hoci ešte nie je adoptovaný. Mirka stále nevie ako dokázať, či je Zlatko na baby alebo nie. Po plese dokvitne Cinegeho dcéra, lebo jej druh ju vyhodil z bytu. Vrchná je v šoku a Mia je tehotná! Emil dostal pokutu 1500 eur. Utorok 21.02(Laska je Laska)Chlapi majú vážne problémy s láskou. Do Masláka sa nešťastne zamilovala jeho vlastná milenka Nataly, k Cinegemu sa nasťahovala jeho dcéra Inči, lebo ju frajer vyhodil z bytu. Mia čaká Paťovo dieťa a nechce ísť na zákrok. Egon s Alicou pred všetkými zatajujú svoj ľúbostný vzťah a Milan s Angie sa nevedia dopočítať svadobných hostí. Streda 22.02(Milan Straca Nervy) Maslák pred Silviou vôbec nezatĺka, že medzi ním a Nataly čosi je, no žiada ju, aby o tom Dominike zatiaľ nevravela.
Ukáže sa, že Zlatko nie je gay. To si len Mirka nesprávne vyložila isté súvislosti. Milan zvozí Angie, že je posadnutá svadbou, a chce, aby mu aspoň do apríla dala so svadbou pokoj. Dokonca žiada Masláka, aby mohol robiť u neho, lebo doma nemá pokoj.
Vrchná, Cinege a Inči v tichosti hodujú pri večeri.Egon Dúfa, že večer by mohlo byť čosi viac, no Alica sa zdráha.
Dušan zvozil Patrika, že mu nedvíhal, keď Rozentál bol u nich na prezentácii projektu, a zároveň mu dáva za úlohu spraviť vysvetlivky k návrhu, ktorý nakreslil.
Maslák sa snaží presvedčiť Silviu, že s Nataly je koniec, no zdá sa, že Silvia nemá potrebu riešiť jeho vzťahy...
K Blichárovcom prichádza na návštevu profesor Bartelt. Pani Jana ho hneď zvozí za to, do čoho ich zatiahol, no je to predovšetkým Emilova vina, že dostal pokutu. Angie je z Milanovho výbuchu dosť rozrušená. Snaží sa ju uchlácholiť, no stále je nervózny, lebo nestíha a neustále ho niekto ruší...
Po Patrikovi si Dušan berie na paškál Soňu. Tlačí ju, aby sa konečne dala dokopy, no Soňa má stále problém dostať sa cez ten nešťastný potrat.
Jana a Emil sú hviezdy! Ako ruskí novo zbohatnutí pytliaci sa dostali do bulváru...
Zuzka sa zdôverí spiacemu Paťovi, že ho ľúbi, a Maslák zasa Nataly, že sa chce rozviesť. Stvrtok 23.02(Rusky Pytliaci) Pani Janka chce zažalovať bulvárnu tlač pre fotky a článok o ruských pytliakoch. Egon si chce získať Alicinu náklonnosť židovskými raňajkami a šoletom. Vrchná sestra Ryšavá večer nájde v svojej posteli Cinegeho dcéru s novým frajerom. Je načase vyriešiť jej bytovú otázku! Už aj Dominika v ďalekej Číne začína šípiť, že keď skajpuje s Maslákom, jej manžel má v byte cudziu spoločnosť a všetci sa na nej prenáramne bavia. Medzitým Maslák ľahkovážne prisľúbil svojej milenke rozvod.

lussy23
10. feb 2012

@mamartinka @katy2 ale to je len seriál. nešli naozaj von. To by asi nebolo dobré dieťa naobliekať, keď je vnútri.
A malá Miška bola včera perfektná, skvele to zahrala.

lutsy
10. feb 2012

Ja nechapem ze tu Riu jedine co napadne, ked jej unesie mierne psychopaticky partner dieta ubytovat sa v hoteli v apartmane za 500 evri s vyhladom na Dunaj, policia ich ani nenapadne zavolat, riesi Angie a jej snubne prstene 😀

lubenka131
11. feb 2012

@anelehka nie len každý doktor zo sestričkou ale každý s každým v paneláku 😀😀

tinika
11. feb 2012

viete čo ma prekvapuje? ze dusan maju taky relativne obyčajny kočik sorry blavačky, ale vačšinou tam maju take moderne, vseličudesne :D

zuzana581
11. feb 2012

@tinika no neviem, kde po BA chodíš, ale myslím, že ak má niekto vela zbytočných peňazí, tak vyskúša akýkolvek kočík a aby bol čo najviac in, tak isto ako "panička" z BA, tak aj "panička" z Prešova napríklad. Ale my normálne babenky z BA máme normálne kočíky 🙂)))

tinika
11. feb 2012

@zuzana581 ale ved ja som nemyslela vas "normalne" baby, ale čo som tu na konovi videla, tak take salene kočiky mali prevazne baby z vasich krajov ,bez urazky, mate tam viac moznosti take kupit, nemyslim finančne, ale vačši vyber a blizko rakusko :D dufam, ze som ta neurazila, to som nechcela

daniela1185
11. feb 2012

Ešte by som chcela počuť na Váš názor čo to vyvádza Matúš??? Mne pripadá ako nejaký narcista. Teda ja už mám svoj vek ale mne je tak vrcholne nechutný že by som ho nechcela ani za svet. A tam sú pobláznené všetky baby. Tak neviem či som ja vadná???