Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

kacickah
16. mar 2012

@mamartinka pozriem v pondelok ked bude dom čistý...v klude a v pokoji

mamartinka
17. mar 2012

Pondelok 19.03(Navrat Domov) Maslákovi sa pomaly končí idyla s milenkou nataly, pretože už onedlho sa vráti jeho manželka Dominika z Číny. Jakub si hľadá zámienky, aby mohol navštevovať Ivanu. prepadne panike, pretože malá Miška sa niekam stratila... Úbohý Fedor sa zasekne vo výťahu s plným močovým mechúrom. Kto ho zachráni? Nataly prichádza na kliniku ako manažérka a Liška nájde nového primára. Zlatko je sklamaný, že Mirka má nápadníka. Paťo je z rozchodu so Zuzkou úplne na dne a lepšie na tom nie je ani jeho otec Dušan, ktorý si práve naplno uvedomil, že dieťa sestry jeho manželky je takmer isto jeho. Utorok 20.03(Kto bude Primarom) Doktor Fábry je späť! Prerušil stáž v Spojených štátoch a priletel domov, aby zistil, že klinika je bez primára a Betka je tehotná s Michalom, ktorý sa rozišiel s Ivanou. Liška láme Fábryho, aby hneď nastúpil do práce ako nový primár. Stratená Miška sa nájde a Egon s Jakubom vysvetľujú, prečo nedokázali ustrážiť sedemročné dievčatko. Egon radí, ako vychovávať deti. Maslák smúti, že po návrate Dominiky sa skončí jeho idyla s milenkou Nataly. Bartelt zdedil zrub, kam v mladosti chodili s Emilom naháňať ženské a chce ho zrenovovať do pôvodnej podoby. Ale pustí pani Janka manžela z domu trikrát do týždňa, aby pomáhal pri renovácii? Soňa sa nečakane stretne s Arturom a Dušan má prúser. Hrozí mu odhalenie, že je otcom Ivetinho dieťaťa.
Streda 21.03(Zdedený zrub) Pani Janka odmieta pustiť Emila, aby pomáhal Barteltovi renovovať zdedený zrub na oázu pokoja v lone prírody. Vie si predstaviť, čo sa za tým skrýva. Emil chystá tajný plán na útek z domu a sprisahá sa s Imrom. Milan s Angie chcú stráviť drahú veľkonočnú dovolenku na Kanárskych ostrovoch, Danica s Karolom chcú ísť na vidiek, aby Luky zažil pravú oblievačku a vyšibal si vajíčka. Dušan prerába projekt, chýbajú luxusné garáže. Paťo sa dožaduje sľúbeného bytu. Naďalej sa tajne stretáva so Zuzkou a tá mu vyzná lásku! Emil potrebuje od Imra zariadiť alibi, lebo Janka ho nechce pustiť na zrub s Barteltom. Ale Imro všetko totálne popletie a pani Janka kamufláž odhalí. Fedorovi sa „medzi kozami“ zapáčilo a chce hrať ďalej. Dušan sa pokúsi ošklbať Egona. Ako odmenu za projekt už nechce byt pre Patrika, ale 30.000 eur na ruku. Stvrtok 22.03(Čistý debil) Pani Janka odhalí Emilovu kamufláž a zistí, že bol tajne s Barteltom na zrube. Tvrdí, že v tom nie je žiadne bosoráctvo, len ženská intuícia a slabý Imrov herecký výkon, keď sa mu pokúšal robiť alibi pre útek z domu. Rozčúlený Emil vynadá zahanbenému Imrovi za nevydarené krytie, keď všetko poplietol... Paťo sa tajne stretáva so Zuzkou a tá mu vyzná lásku. Jančovci vyberajú krstných rodičov pre Sebastiána. Šokovaný kňaz René však rodinu Jančovcov vníma skôr ako Sodomu - Gomoru... Maslák zabezpečuje, aby o jeho milenke chalani Dominike nič nepovedali. Alica je zvedavá, či si ju Egon vezme. Danica prezradí Fábrymu, že Klárika má vzťah s Matúšom. Vrchná sestra odhalí, kto jej kupoval kvety. Angie chce ísť na čunder. Iveta sa musí vrátiť do Holandska. Cinege s vrchnou sa zmieria. Liška láme Matúša, aby robil primára. Inak hrozí, že novým primárom bude čistý debil – profesor Jakubička. Michal chce, aby sa Matúš obetoval a zobral funkciu, kým je ešte čas.

mamartinka
17. mar 2012

Pondelok 26.03(Milenky a Zeny) Dominika sa prizná manželovi, že sa na služobnej ceste zamilovala do niekoho iného. Podnapitý Michal prezradí Jakubovi, že mal milenku a že s ňou čaká dieťa. Alica chce pre Egona konvertovať na židovskú vieru. Michal s Matúšom podnikajú kroky, aby sa primárom nestal známy profesor - čistý debil. Zoberie Matúš funkciu, kým je ešte čas? Matúš primárom byť nechce a Michal nemôže. Po paneláku sa pohybujú kórejskí boží poslovia. Pani Janka si ich pomýli s podomovými predajcami. Utorok 27.03(Falosna Betka) Zvesť o tom, že Betka porodila cisárskym rezom, sa šíri ako blesk a mnohým spôsobí doslova nervový kolaps. Michal netuší, že ide o nedorozumenie - nejedná sa o tehotnú manažérku sanatória, ale inú Betku, kamarátku majiteľa kliniky Lišku. Aj Dušan sa nerovo rúti, ale z iného dôvodu, malého Sebastiána totiž začali trápiť zúbky. Masláka šokuje, prečo sa mu manželka priznala s neverou. Čo tým sleduje? Jurij sa vracia z Thajska a vyvalenému Maslákovi oznamuje, že sa oženil. Streda 28.03(Meniny)Sociálna pracovníčka, pani Sedláčková nečakane vpadne k Jančovcom a zhrozene sleduje, ako Imro opíja bezbranné bábätko tvrdým chľastom. Dušan jej vysvetľuje, že Sebastiánovi rastú zúbky a prestáva plakať, až keď mu aplikujú starý domáci recept so slivovicou, ktorá sa nanesie na jeho ubolené ďasná. Zdá sa, že Dušan s Patrikom zabudli na Sonine meniny. Soňa je poriadne naštvaná, no čoskoro sa ukáže, že všetko je inak. Šokuje ju darček od Zuzky.
Stvrtok 29.03(Spadla z obloka) Monča ide k Blichárovcom na reparát v umývaní okien, a keďže pán Emil nemá dovolené, aby ju zozadu zaisťoval, ide do baru na čaj s rumom. Monča sa opäť strepe na zem a musia jej zavolať záchranku... Bigamista Jurij je zo svojej novej manželky Viktórie na nervy, ale Maslák ho ubezpečuje, že svadba bez úradníka je neplatná. Pre podozrenie zo vzájomnej nevery panuje medzi Dominikou a Maslákom pochmúrna nálada. Cinegeho dcéra si konečne našla prácu - ako tanečnica pri tyči.

kacickah
17. mar 2012

@silvia1983 jéj fešak 😀

silvia1983
17. mar 2012

@kacickah koho myslis? Kolenika, maleho alebo mm? 😝 😀

kacickah
17. mar 2012

@silvia1983 no koleníka ale aj malého 😵 😵

silvia1983
17. mar 2012

@kacickah 😎 😵 😵

kacickah
17. mar 2012
silvia1983
17. mar 2012

@kacickah inak dobry to bol pocit vedla neho stat, taky isty ako v tv a mily, ochotny aj ked mal plno ludi okolo seba a nestihal co mal

kacickah
17. mar 2012

@silvia1983 si viem predstavit ja by som sa škerila ako lečo... 😅

kacickah
17. mar 2012

@silvia1983 a ešte by som sa tak nenapadko spýtala či nechce byt otec môjho dietata 😀

silvia1983
17. mar 2012

@kacickah tak to je dobra otazka....

kacickah
17. mar 2012

@silvia1983 to len tak aby reč nestála možno by aj súhlasil ale fakt len možno v mojich snoch....

mamartinka
19. mar 2012
peternr
19. mar 2012

ako sa vola herecka ktora hra v panelaku Saru?

kacickah
20. mar 2012

bože ako mne leze Pani Janka na nervy 🤐 ja mat takú susedu tak ju vyhodím s okna.ale Egon,Kubo nemajú chybu ako sa starajú o malú Mišku sú zlatý 😀 a Bajzík ten čo byt nehladá? 😝

ivanka85
20. mar 2012

a este kocky ked Miska pisala ulohu minuly tyzden s Michalom a delila so zvyskom, ved je rpvacka,nie?

mamartinka
20. mar 2012
nicolettka2126
20. mar 2012

inak bambuľky nezdá sa vám že tam začína byť až moooc veľa trojuholníkových vzťahov???Napr. Dušky Soňa Ivett potom Maslák Domča Nataly,ďalej Paťo Zuzka Mia a aj Jakub Silvinka Ivana a ešte aj Mirka Zlatko a ten Mirkin puberťák...a stavím sa že behom mesiaca ich bude ešte raz toľko 🙂
Ale aj tak bola včera najlepšia malá Miška keď zakričala z kúpeľne že: "NO FASA!" to som sa tak dobre zasmiala 😀
No a pani Janka....och...ja keby som mala mať takú susedu,tak by som ju asi udupala s tými mojimi 45kilami 😅
Už dlhší čas inak u mňa boduje Jula-tá v poslednom čase nemá žiadnu chybu,toľko sa na nej zasmejem že až 😀 😀

mamartinka
20. mar 2012

@nicolettka2126 veru aj mne sa vcera Jula pacila.A Dudko sa teraz aspon moze natlacat Ivanke zas.

nicolettka2126
20. mar 2012

@mamartinka no Dudko ten už nech sa radšej nenatláča nikde,lebo dopadne jak náš milý pán doktor Špajza-že bude mať deti všade-kade roztrúsené 🙂

lussy23
20. mar 2012

@ivanka85 ona chodí ale do školy pre mimoriadne nadané deti.

eva7780
21. mar 2012

Bajza mi nenormalne lezie na nervy, o Misku sa mu stara kopec ludi a este aj tych obvinuje 😝 ze sa nestaraju dobre,by som sa na neho vy.....a 😠 .Prečo vlastne ide na dovolenku s milanom a gambanou aj Karol s danicou????nejako mi to uslo 😕 ale ja by som povedala na rovinu,ze chcem ist sami

erni
21. mar 2012

ahojte, vcera mi tam ten Fabry normalne dobre padol,aj ked som ho predtym nemusela, oproti tomu neslanemu-nemastnemu dr.Matusovi, je taka silna osobnost....len ma udivilo,ze ked zacal Klariku smatrat a ona povedla, ine muzske meno,tak pokracoval dalej ani sa neopytal,ze kto je Matej?
inak vsimli ste si zase dalsia reklama- medvediky Pombar jedli vcera 😀