Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

nadhera
30. apr 2012

@tinika a preco stale pocut,ze maju dvojizbak a v skutocnosti maju tri izby. osobne by som takto byvat nechcela, ale keby nebola ina moznost, aj inac ziju ludia a pomestia sa. POZOR nemam palac ani 10izieb. 😉

joannas
30. apr 2012

@mamartinka prečo dnes neopakovali zo štvrtku na plus? A zajtra to pôjde?

mamartinka
30. apr 2012

@joannas Take info uz nemam.A zajtra tiez nejde uz koli sviatku.V stredu uz by mal ist. 😉

eva7780
30. apr 2012

@mamartinka v programe na zajtra pisu ze panelak bude

mamartinka
30. apr 2012

@eva7780 ale po obede na joj plus?

mamartinka
30. apr 2012

Kuk tu ze na zajtra panelak nejde po obede http://telkac.zoznam.sk/tv-program-stanice/86/j...

monika15
30. apr 2012

@mamartinka
wow to skadial take obsahy 🙂))
ta to uz hej 🙂))

eva7780
1. máj 2012

@mamartinka ja som myslela,ze vecer nebude

daniela1185
1. máj 2012

Mne tak neskutočne lezie na nervy Paťko. Niekedy je jak dement. To jeho ocíííííííííííííííííííí nech ma mama nenatiera skutočne svedčí o jeho nezrelosti. Sice nemám Rada Soňu ale v tomto jej dávam za pravdu asi vidí že kopí jeden problém na druhý. Čo on chce žiť so Zuzkou a s jej dieťaťom. Robí plecia ako zaplatí jej dlhy a pritom žobre peniaze od otca a je totál závislý na rodičoch. Tiež tá Zuzka mi pripadá ako riadna vtierka dovalí sa tam aj s dieťaťom a čo čaká? Prečo? Poriadne ho zneužíva a tiež celú rodinu. Normálna žena by ju poslala kade ľahnšie a nie vymýšlajú ako im kúpia v novostavbe byt. A ďalej čo bude? Z čoho budú žiť? Sice viem je to za vlasy pritiahnutý seriál ale aj tak ma serú takéto typy ľudí. No a to už nehovorím o pani Janke, ja mať takúto susedu tak ju už dávno pošlem do teplých krajín. A Emilko by mi bol sympatickejší keby ju už natriasol do nohavíc. Ešte som takého chlapa čo by tak skákal na povely nevidela. To nerobí ani najlepšie vycvičený pes.

mamartinka
1. máj 2012
mamartinka
1. máj 2012

Dnes bude mat Betka kontrakcie.A inak to dobre ututlali tu Betku.Ved 1 maj dnes a ona by este neporodila ked to mala mat v Marci este?Pochybujem ze uz neporodila.Len potom to dobre ututlali.

sari24
1. máj 2012

@mamartinka to isté mi napadlo, že to dobre držia v tajnosti. Už určite porodila, len ktovie prečo to nepovedali ešte

eva7780
1. máj 2012

na Fb pisu ze uz porodila Nestlé Baby Club
23 apríla
A je to tu! Naša patrónka Alžbeta Stanková porodila krásne dievčatko. S radosťou novopečenej mamičke gratulujeme a prajeme jej aj bábätku veľa šťastia, zdravia a radosti.
http://www.facebook.com/NestleBabyClub ,da sa najst aj na nete,len tych info je malo

mamartinka
1. máj 2012

@eva7780 Super dakujeme za info.

mamartinka
2. máj 2012
mamartinka
2. máj 2012

Ta Janka uz nema obdobi.Vcera to bolo dobre s tym Urbanom ako si zmylil poschodie.Ako po cesky naho zrazu.A Dudko co to vytiahol u Ivanky.On v kapse nosi sprcky? 😀 😀 A Sonicke.Chces zavolat Rozborila alebo tak neako to bolo. 😀

ralka
2. máj 2012

@mamartinka Veru dudko je super chlap a zabavac jeho nic nerozhadze a najlepsia bola poznamka k Ivane ze dievca ty mas ake kramy teba by som nechcel doma..

mamartinka
2. máj 2012

@ralka neviem kedy toto povedal ale minule bolo aj dobre toto. Slusne kramy mas dievca moje. 😀 😀

ralka
2. máj 2012

@mamartinka ano sori tak presne ako si to napisala presne tak to povedal je super jeho nerozhadze nikto a najlepsii je este ked sa rozprava s pani Jankou

mamartinka
2. máj 2012

@katy2
@eva7780 uz to tu vcera pisala.Uz vieme od vcera spravu.

tinika
2. máj 2012

prečo som mala pocit ze som akoby jeden diel zmeskala ked som pozerala včerajsi panelak taky skok mensi v niektorych scenach bol napr. ked jakub dostal od michala

mamartinka
2. máj 2012

Tak co hovorite na zrub a Janku.

ciusinka
3. máj 2012

Akoze vcera som sa vytocila pomaly az do nepricetnosti, ked ten maly fagan Patrik zahlasil Soni, ze " A to vam mame akoze platit za jedlo??" Akoze taku by som mu vrazila na mieste!! A ze ideme do mekaca si nieco kupit!! Akoze odkial by zobral peniaze na toho mekaca?? niekde pracuje?? A aj s tou Zuzou, ako mali pripomienky k tomu bytu, by som ich hned zbalila, vyhodila im veci na ulicu a nech sa staraju o seba sami! Neskutocne toto..

mamartinka
3. máj 2012

Uz aj Dudus bude mat dnes Kiahne 😀 Bude ponatierany.A Bajza ma odist s Kliniky a pride tam neaky fesny Alex.

mamartinka
3. máj 2012
barushkaaam
3. máj 2012

@ciusinka toto teda nastvalo aj mna 😠 Patrik je jeden nepodareny fagan. Kade chodi, deti robi. Ako nehovorim, raz sa stat moze, ale vsak on nabucha pomaly kazdu frajerku, co ma. Byt jeho mamou, tak ma asi slahne o zem.
Nechapem, co je na to take hrozne, ze Sona chce aby Zuzana prispievala na domacnost? vsak tam byva preboha!!!!tak co caka? ze Jancovci su armada spasy, ci ako? 😠 Ja byt na mieste Soni, tak prispievanie na domacnost vyzadujem aj od Patrika....dospely je na to dost.... 😠
a to co bolo, ze tak my pojdeme do mekaca? moj zlaty a kdo ti na ten mekac dal peniazky? zasa len Dudko alebo Sona!!! na jeho mieste by mal drzat pusu a supat nohami!!!! fakt ma nasr...l vcera!!!

bodka13
3. máj 2012

@barushkaaam ale no 😉 však aj tie jeho frajerky by sa mohli chrániť ,či? 😀 😀 😀