Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
10. máj 2012

Tak chcem si pozret Panelak bo vcera som nekuk a oni opakuju este cast z Utorka.To akoze co toto?To je ako poprehadzovane.To vcera neopakovali 2 casti?

mamartinka
10. máj 2012
lussy23
10. máj 2012

@tibinka22 super postreh.

kacickah
10. máj 2012

haha ale Maslák dal tej Veverici Dominike xexe som sa smiala tam má škatula.čauko kakavko xexe to je hláška....ten bajzík je ale idiot on si odíde niekde do puče a malú nechá Ivane hlavne že bude ruka hore a on bez starostí..............pako a Dudko to je člen toho mat doma tak ho zakopem na záhrade ale byt sa teda vie.... 😀 😀 😀

kacickah
10. máj 2012

Cinege:Dodrbala si mi celý život ty stará žumpa 😀 Gambaňa sa chce silou mocou vydávat čo sa bojí že sa buchne do Masláka??

mamartinka
10. máj 2012

@kacickah sa smejem co pises o Cinegem.Dnes nekuk lebo aj farma je dnes zaujimava.

kacickah
10. máj 2012

@mamartinka to je člen ten nemá chybu čo ovie to stojí zato ako dudko

mamartinka
11. máj 2012

Pondelok 14.05(Tajny Sobas) Maslák presviedča Angie, aby so svadbou počkala, pretože jeho manželstvo s Dominikou už dlho nevydrží a čoskoro bude znova slobodný. Angie však ujde za Milanom, v tichosti sa vydá a stane sa pani Kordiakovou. Jakub konečne prezradí Silvii, že chce pre ňu nechať postaviť mezonetový byt, no Silvia je presvedčená, že to robí len kvôli Ivane. Pani Jana je odhodlaná bojovať proti nadstavbe paneláka všetkými silami. U Masláka je dusno, Dominike prasknú nervy, zbalí si kufre a od Marcela chce nadobro odísť.

Utorok 15.05(Velke Stahovanie) Dominika sa odsťahuje od manžela Masláka. Fedor a Monča sa konečne presťahujú do nového, hoci tam nemajú ani na čom spať. Ale kam sa presťahuje Cinege, keď ho dcéra vyhodí z domu? Do šopy či na ulicu? Situácia sa totiž obrátila a Inči, ktorú otecko vyhadzoval z domu, tentoraz sama môže z domu vyhodiť otecka. Cinegeho bývalá je totiž ochotná vzdať nároku na dom v prospech svojej dcéry... Angelika žiada Denisu, aby Imra vyhodila, lebo sám z baru nikdy neodíde. Pani Janka obieha po dome s petíciou proti plánovanej nadstavbe a preľaknutý Jakub zatĺka, že s mezonetom má niečo spoločné.Streda 16.05(Peticia)
Pani Janka obieha dom s petíciou proti nadstavbe podkrovia, keď náhodou odhalí, že za celou akciou stoja Egon s Jakubom. Gynekológ Michal našiel za seba náhradu. Mladý absolvent Alex je fešák a sestričky privádza do nemého úžasu. Maslák nechce, aby v paneláku mal niekto väčší byt ako on. Citovo rozjatrená Ľubica chce bývať zopár dní u svojej dcéry Angie, čo Milanovi poriadne lezie na nervy. V ordinácii Michal rieši krízovú situáciu s matkou a jej neplnoletou tehotnou dcérou, ktorá zo strachu pred rodičmi musí stráviť noc na klinike. Patrik a Zuzka sú späť u Dudka a Soni, lebo v ich novom byte netečie voda. Zatvoril im ju Egon. Nataly prišla za Marcelom, aby si overila, či sa s Dominikou naozaj rozišli. Marcel to poníma ako celkom milú bodku za manželstvom. Ivana sa stretáva so svojím tajným ctiteľom. Po Fedorovi vyštartuje jeho obľúbená zákazníčka, pani Gizka Kohútová. Stvrtok 17.05(Alexova skuska ohnom) Nový gynekológ na klinike Alex je fešák a sestričky sú z neho úplne "paf". Svoj prvý deň na klinike však Alex nezačne práve najlepšie. Pri flirtovaní s Klárikou ho prichytí primár a dôjde k nedorozumeniu. Patrik so Zuzkou sú zasa u rodičov, lebo v novom byte nejde elektrina a posteľ sa im nevmestila cez dvere. Monča žiarli, že Fedor viac než len masíruje klientku Kohútovú, a na truc odchádza spať k Jančovcom. Fedor spadne z masážneho kresla a takmer sa zmrzačí. Milan sa nemôže sústrediť na prácu kvôli Anginej mamičke, bude si musieť nájsť kanceláriu. Keď ešte aj Karol dáva Milanovi kvapky za to, aký je zlý na Ľubicu, Milan sa nezdrží... Jakub chytí Michala pod krk a dá mu jasne najavo, že si neželá, aby ťahal Ivanu a jeho dcéru do Španielska. Ivana ide na večeru s novým nápadníkom Urbanom. Nataly práve večeria u svojho milenca.

mamartinka
11. máj 2012

Pondelok 21.05(Marcelovo Odhalenie)Keď sa Dominika konečne rozhodne Marcelovi povedať, že je tehotná, objaví v spálni jeho milenku Nataly! Ako Maslák vyrieši háklivú manželskú situáciu? Pani Janka vyhlásila vojnu mravcom a s biolitom v ruke natrafí na Fedora. Ten sa vydesí, že ho chce otráviť kvôli nešťastnému sporu o logo. Ivana a Urban majú ďalšie rande. Urban ju najprv pozýva do kina a potom dokonca na týždennú dovolenku. Monča odchádza do Michaloviec, aby tam popredávala, čo sa dá, a rozmýšľa, ako dať bacha na rozvášneného manžela. Za Fedorom znova prichádza Gizka Kohútová a vyzerá to, že naozaj potrebuje povzbudiť svoje ego. Keď obaja čo-to popijú, pobozkajú sa... Po Klárike má doktor Alex v pláne odrovnať aj Danicu a z Michala ťahá tip, ako by ju dostal. Vtom prichádza jej Karol.
Utorok 22.05(Tazke Rozhodnutia)Dušan sa už necíti voľný vo vlastnom byte, a tak sa rozhodne, že mladým vezme kľúče. Dominika prichádza za Marcelom s návrhom, ako zachovať rodinu, ale jej manžel to vidí inak - chce buď voľný vzťah alebo nič. Alexov rozhovor s Danicou na klinike sa skončí bitkou s prchkým Karolom. Inči oslavuje, že mama na ňu prepísala celý dom, ale to sa nepáči jej sestre Renči, ktorá za ňou prichádza vybiť si zlosť... Milan, ktorý v práci urobil hrubú chybu, je s nervami v koncoch. Preto svoju letenku na svadobnú cestu prepísal na Ľubicu, aby s Angie aj Lukášom odišli do Turecka a on si mohol sám doma v byte konečne trocha odpočinúť... Pani Janu vytočilo, že Fedor nielenže nezvesil z domu svoje logo, ale ešte tam aj dokreslil šípku, ktorá zákazníkov navedie správnym smerom.
Streda 23.05(Softbal)Duško prehovára Soňu, aby šli spolu na futbal. S Gargamelom si spravia pánsku jazdu a Dudko si kúpi softbalový dres. Aj Soňa si zohnala dres a ide s Dudkom na zápas. Dušan je z manželky v drese úplne hotový. Marcel chce rozvod. Na to, aby vychovávali dieťa, nemusia byť spolu. Dominika už pozná pohlavie dieťaťa. Trieli do práce za Nataly, aby sa jej poďakovala za to, že jej rozbila manželstvo. Karol kúpil Ľubici pobyt v kúpeľoch, aby nemohla letieť s Angie a Lukáškom do Turecka. Pani Jana potrebuje získať na svoju stranu ešte jedného z nájomníkov. Zatiaľ má iba tri podpisy a v zásobe Poláka. Keď na chodbe stretne Jakuba, oznámi mu, že nepripustí, aby sa v paneláku stavalo. Egon dáva Jakubovi tip, ako zmeniť pomer hlasov na petičnom hárku. Nech kúpi Polákov byt! Stvrtok 24.05(Zamilovana Ivana)Ivane sa črtá nový, nájdený vzťah. Prijme Urbanovu ponuku na víkend v Prahe? Aký osud čaká Mišku? Nataly uzemní Dominiku, že keď si chlap nájde milenku, chyba je vždy na strane manželky. Karol ponúkol Ľubici kúpele namiesto dovolenky v Turecku. Situácia medzi ním a Milanom sa tak opäť raz vyostrí a chlapci skočia do seba. Dominika si myslí, že ju balí Alex a tomu sa zdá, že ho balí vrchná sestra. Alica píše romantickú poviedku, no čo je horšie, prezrádza v nej nielen vzťahy z okolia, ale aj Egonove nekalé obchodné praktiky. Vzťahy Dominiky a Nataly sa zostrujú a dusia atmosféru na klinike, manažér Liška si zúfa. Imro má zlú náladu, pretože v práci už nemôže piť a podozrieva manželku, že že ho podvádza. Vzrušená pani Janka očakáva príchod Ďusiho Poláka, aby z neho vymámila rozhodujúci podpis pre zákaz nadstavby v paneláku, ba dokonca mu pripravila chlebíčky. Ďusi jej však zavolá, že nepríde, pretože byt už predal Jakubovi Švehlovi.

mamartinka
11. máj 2012

Tak nakoniec bude Kubko byvat v panelaku a Polakovom byte namiesto Rovnych.

eva7780
11. máj 2012

v tom Panelaku vsetcia gynekologovia privadzaju sestricky do nemeho uzasu 😅 som zvedava co za krasavec ho bude hrat 😝

zuzkat1
13. máj 2012

bodaj by s tym bartom isla aj ta oduta husicka🙂

daniela1185
14. máj 2012

Tá odutá gambaňa viac revala nad svojim znovu nevydareným sobášom ako nad smrťou otca. Veď sa o nič nestarala ale na svadbe jej stále chodil rozum. No a byť na mieste Soničky tak vyrazím Zuzku že by sa viac nevrátila a nech si berie aj toho nepodareného Paťka a starajú sa o seba. Raz sa im toto nepáči raz hento a teraz si odíde a kludne vypne mobil hoci vie že sa o ňu bojí ten zasran. Len robí plecia ale keď je problém tak oci daj mama daj... a vyrieš miesto mňa. Mne osobne ja Zuzka od začiatku veľmi nesympatická ako postava. No a teraz sa bude riešiť nadstavba tiež by som Jakuba nakopala do zadku nevie čo chce. Furt zalúbený do Ivany ale blázni tam Sylvinku že sa odsťahujú. Tiež by som ho poslala niekam on bude šťastný jedine u Ivany a tá bude nad ním držať bič. Presne ako Emilko dvaja rovnaký podpapučiari . No a Bajza? On si ide do Španielska ale decko kludne hodí hocikomu len aby sa nemusel starať on. Čo to urobí s ňou keď sa zas naviaže na Ivanu nikoho nezaujíma. Dobre mu povedal ten Matúš....... egoistický debil plodí deti a kašle na ne. Veď na chlapcov sa vykašlal úplne a Mišku má len preto lebo ju nemá komu zavesiť na krk.

mamartinka
14. máj 2012
monika15
14. máj 2012

@mamartinka
si super... kde na tie obsahy chodis hihihihihi 🙂

zuzkatko
15. máj 2012

jáááj gamba aká blbá no keby za mnou príde Maslák nevydaj sa hned by som Milanka menila za neho ved Kordiak není taký krásavac 😀 😀 😀 😀

eva7780
15. máj 2012

jujjjj ta Zuza s Patom mi lezu na nervy, som zvedava ako si budu nazivat ked budu byvat sami

zuzkatko
15. máj 2012

@eva7780 ale oni sami nebudú stále ich budú živiť Jančovci 😀 😀

mamartinka
15. máj 2012
mamartinka
15. máj 2012

Najlepsia bola vcera Janka.A stahovaci Imro,Karol.2 Rovnaky majstri.Inak to aku skrinu stahovali?Si napametam aspon ja zeby si Monca s Fedorom nieco do bytu priniesli.Nabytok.A Dominika a Maslak no koment.Angie kde sa tak narychlo zobrali.Zrazu Pani Kordiakova.

strapco13
15. máj 2012

@mamartinka ved tajna svadba..tak to zatajili aj pred divakmi 😀 😀 😀

erni
16. máj 2012

@strapco13 ta svadba sklamala aj mna, aspon na tom urade ich mohli ukazat, Angie ma svadobne saty oblecene vzdy iba doma 😀 a vcera Monca s Fedorom sa stahovali do vacsieho a zrazu dilema, ze kde budu spavat 😕
@zuzkatko aj tak nechapem,co sa vsetci trhaju o Angie ako superzenu,ani o decko sa nevie postarat 😖

zuzkatko
16. máj 2012

@erni no to ani ja nechápem čo na nej vidia obyčajná tupá blondínka (nič proti blondínam ale kôli takým ako Angie sa hovoria vtipy o blondínach)

mamartinka
16. máj 2012
mamartinka
16. máj 2012

V panelaku bude vsetkym cudne ze Ivana sa chce starat o cudzie dieta ktore jej hovori mama.Danica nabura do Kordiakovho auta a Dominika sa kompletne zbali od Maslaka ktory jej na rozlucku kupi 3 izbovy byt a auto.