Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

trdielko149
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamartinka
16. máj 2012

To co tam zacali davat hercov z Ordinacie?No zajtra ten Alex namiesto Bajzu nic moc teda.Co chcu namiesto Panelak premenovat na Ordinaciu?

eva7780
17. máj 2012

@mamartinka hlavne ze budu vsetky sestricky s neho poblaznene 😀 😀 a veru nebol to ziaden fesak 😝
asi nemaju hercov,televizie si ich kradnu navzajom

lenka3007
17. máj 2012

hehe, ja neviem kde hral predtym ten Alex, ale ja si ho pamatam z reklamy "diky Broňa" 😀 😀 😀 😀 No ale fesak teda nie je bohvieaky a je to celkovo trapne, najprv boli Paf z doktora Matusa, vsetky rad radom a teraz z dalsieho. Ja by som skocila asi na nejaku sukromnu kliniku tak nezavazne, reku ci to je aj v skutocnosti tak 😀 😀 😀 ze sestricky sa idu pototo kvoli doktorom 😀 😀 😀 😀 No a maslak da Dominike na rozrucku byt a auto? tak to by som sa aj tesila na jej mieste. 😉

jasminet
17. máj 2012

@lenka3007 no ja na taku sukromnu kliniku chodim a lekara pod 45r tam nenajdes a o sestrach ani nehovorim 😀 😀 😀

mamartinka
17. máj 2012

Baby co bolo vyssie napisane ked je prispevok zmazany.

mamartinka
17. máj 2012
kacickah
18. máj 2012

Tak to bola včera že pecka ako chcel Dudko klátit Soňičku pri umývaní riad xexe...A pani Janka už som alergická na jej hlas..Chudák pán Emil.Milanko by tiež mohol brat trošku ohlad na Gambaninú mamu.A Karol to je veční člen Ked môžem pomôžem...xexe A konečne prišlo aj na Vevericu....Alebo to zas Maslák nejak uhrá 😀 😀 😀

kinkinga
18. máj 2012

baby a preco skrucany podvadza moncu???som nejak mimo obraz.. 😒

jasminet
18. máj 2012

a preco kordiak tak zazera na svokru svoju??? 😕

mamartinka
18. máj 2012

Monca bude robit vestkynu v Tv.Maslak jej vybavi flek.
@kacickah Tak Dudko vcera zabil tym keksom a tou fantociho dcerou 😀 A ten Pato uz lezie na city.Aspon ta Zuzka by mohla mat trocha rozumu.Ked sa odstahujem tak aj byvam a nie ze kazdy vecer idem spat a kupat sa spet domov.

mamartinka
18. máj 2012

A este Imro a plodne dni Angelicky 😀 😀 To zabily.

mamartinka
18. máj 2012

Zuzka-Prisli sme nevhod.Dudko-Nie Sonicka prave sklizela 😀 😀 😀 😀

mamartinka
18. máj 2012

Pondelok 21.05(Marcelovo Odhalenie)Keď sa Dominika konečne rozhodne Marcelovi povedať, že je tehotná, objaví v spálni jeho milenku Nataly! Ako Maslák vyrieši háklivú manželskú situáciu? Pani Janka vyhlásila vojnu mravcom a s biolitom v ruke natrafí na Fedora. Ten sa vydesí, že ho chce otráviť kvôli nešťastnému sporu o logo. Ivana a Urban majú ďalšie rande. Urban ju najprv pozýva do kina a potom dokonca na týždennú dovolenku. Monča odchádza do Michaloviec, aby tam popredávala, čo sa dá, a rozmýšľa, ako dať bacha na rozvášneného manžela. Za Fedorom znova prichádza Gizka Kohútová a vyzerá to, že naozaj potrebuje povzbudiť svoje ego. Keď obaja čo-to popijú, pobozkajú sa... Po Klárike má doktor Alex v pláne odrovnať aj Danicu a z Michala ťahá tip, ako by ju dostal. Vtom prichádza jej Karol.
Utorok 22.05(Tazke Rozhodnutia)Dušan sa už necíti voľný vo vlastnom byte, a tak sa rozhodne, že mladým vezme kľúče. Dominika prichádza za Marcelom s návrhom, ako zachovať rodinu, ale jej manžel to vidí inak - chce buď voľný vzťah alebo nič. Alexov rozhovor s Danicou na klinike sa skončí bitkou s prchkým Karolom. Inči oslavuje, že mama na ňu prepísala celý dom, ale to sa nepáči jej sestre Renči, ktorá za ňou prichádza vybiť si zlosť... Milan, ktorý v práci urobil hrubú chybu, je s nervami v koncoch. Preto svoju letenku na svadobnú cestu prepísal na Ľubicu, aby s Angie aj Lukášom odišli do Turecka a on si mohol sám doma v byte konečne trocha odpočinúť... Pani Janu vytočilo, že Fedor nielenže nezvesil z domu svoje logo, ale ešte tam aj dokreslil šípku, ktorá zákazníkov navedie správnym smerom.
Streda 23.05(Softbal)Duško prehovára Soňu, aby šli spolu na futbal. S Gargamelom si spravia pánsku jazdu a Dudko si kúpi softbalový dres. Aj Soňa si zohnala dres a ide s Dudkom na zápas. Dušan je z manželky v drese úplne hotový. Marcel chce rozvod. Na to, aby vychovávali dieťa, nemusia byť spolu. Dominika už pozná pohlavie dieťaťa. Trieli do práce za Nataly, aby sa jej poďakovala za to, že jej rozbila manželstvo. Karol kúpil Ľubici pobyt v kúpeľoch, aby nemohla letieť s Angie a Lukáškom do Turecka. Pani Jana potrebuje získať na svoju stranu ešte jedného z nájomníkov. Zatiaľ má iba tri podpisy a v zásobe Poláka. Keď na chodbe stretne Jakuba, oznámi mu, že nepripustí, aby sa v paneláku stavalo. Egon dáva Jakubovi tip, ako zmeniť pomer hlasov na petičnom hárku. Nech kúpi Polákov byt! Stvrtok 24.05(Zamilovana Ivana)Ivane sa črtá nový, nájdený vzťah. Prijme Urbanovu ponuku na víkend v Prahe? Aký osud čaká Mišku? Nataly uzemní Dominiku, že keď si chlap nájde milenku, chyba je vždy na strane manželky. Karol ponúkol Ľubici kúpele namiesto dovolenky v Turecku. Situácia medzi ním a Milanom sa tak opäť raz vyostrí a chlapci skočia do seba. Dominika si myslí, že ju balí Alex a tomu sa zdá, že ho balí vrchná sestra. Alica píše romantickú poviedku, no čo je horšie, prezrádza v nej nielen vzťahy z okolia, ale aj Egonove nekalé obchodné praktiky. Vzťahy Dominiky a Nataly sa zostrujú a dusia atmosféru na klinike, manažér Liška si zúfa. Imro má zlú náladu, pretože v práci už nemôže piť a podozrieva manželku, že že ho podvádza. Vzrušená pani Janka očakáva príchod Ďusiho Poláka, aby z neho vymámila rozhodujúci podpis pre zákaz nadstavby v paneláku, ba dokonca mu pripravila chlebíčky. Ďusi jej však zavolá, že nepríde, pretože byt už predal Jakubovi Švehlovi.

mamartinka
18. máj 2012

Pondelok 28.05(Sach-Mat)Blazniva klientka Gizka ziada od masera Fedora novu sluzbu.Chce aby jej platil on,a ona sa mohla citit ako prostitutka.Necudo ze Fedorov salon krachuje.Vsetkym je divne,ze Ivana sa chce starat o cudzie dieta ktore jej hovori mama.Michal aj Ivanin novy napadnik Urban su s toho v miernom soku.Pani Janka prezradi Ivane ze Jakub kupil Polakov byt.Dominika sa kompletne zbalila a odchadza od manzela Maslaka ktory jej na rozlucku kupil trojizbovy byt a auto.Mirku v bare navstivi jej byvaly frajer Dano,ktory by ocividne velmi rad nadviazal na staru znamost.Jancovci maju dalsiu nemilu navstevu.Na stavbu prisla kontrola. Utorok 29.05(Buracka)Danica sa podujme šoférovať dodávku namiesto pripitého Karola, no zle zaradí rýchlosť a rozbije susedné auto so zlovestnou značkou BA MILAN. Patrik prezradí, že peniaze, ktoré dostal od Masláka za krst, dal Zuzke na dlhy. Klientka Gizka žiada šokovaného maséra Fedora, aby sa k nej správal ako k prostitútke. Monča dostane skvelý nápad, ako rozbehnúť Fedorove kšefty s masírovaním a zavolá na pomoc barmana Zlatka - naslovovzatého odborníka. Aj údržbárova dcéra Inči má skvelý plán.Tentoraz na balenie doktorov.Aby zviedla fesakov z gynekologie,objedna sa k nim na kliniku ako pacientka. Streda 30.05(Ako na Doktora)Inči chce zbaliť gynekológa Alexa, a tak sa k nemu nahlási ako pacientka. Čo sa však prihodilo, že v panike zutekala z jeho ordinácie aj s nagélovaným bruchom? Monča dostala vynikajúci podnikateľský nápad. Fedor má priestor, no nemá klientky a Zlatko má klientky, no nemá priestor. Mohli by sa spojiť. Ako však dopadne prvá spoločná masáž Fedora a Zlatka? Pán Emil priviedol domov právničku Evičku Bognárovú, aby sa jeho manželka mala s kým porozprávať o petícii proti nadstavbe panelaka a on mohol mat pokoj.Danica ide k Milanovi aby mu vysvetlila rozbite auto,ale akosi dlho sa nevracia.Karol si ju ide vyzdvihnut. Stvrtok 31.05(Rozlucka) Maslák zohnal Monči super kšeft v televízii. Môže robiť vešticu! Miška odchádza k Ivane a lúči sa Jakubom a Egonom. Chce si však vziať aj psa Harryho, lebo sa oňho nemá kto starať. Michal povie Ivane šokujúcu pravdu, že do Španielska odchádza kvôli nej, aby nemusel trpieť v jej blízkosti. Zuzka si zohnala podnájom u kamarátky, aby Jančovcom neprekážala. Patrik je na mamu nahnevaný a na protest proti nej sám odíde prespať na internát. Zdenko Urban je veľmi veľkorysý a chce, aby Ivana zobrala na vylet do Prahy aj Misku.Zlatko uz trpko lutuje,ze sa dal dokopy s Fedorom.Zda sa,ze prisiel o niekolko stalych zakaznicok.Michal ma splin a naladu mu nevylepsi ani telefonat od Betky ktora oznamuje ze uz porodila.Michal ma dcerku.

mamartinka
18. máj 2012

Sice je to este z marca ale dam to sem.Novy Gyn Alex http://novohrad.sme.sk/c/6284333/lucencan-lukas...

nadhera
18. máj 2012

@mamartinka a ja lamem hlavku , odkial ho poznam 😀 😀 😀 Jeho partak z reklamy je kosican .

eva7780
18. máj 2012

Dominiku by mohli uz uplne odstavit,ked sa stahuje

kacickah
19. máj 2012

@mamartinka ved netuším načo sa Pato stahoval ved v kuse chodí domov

lussy23
19. máj 2012

@mamartinka strašne mi niekoho pripomína. ale fakt strašne. Ale kde som ho už videla, neviem

mamartinka
19. máj 2012

@lussy23 v reklame Diky Brona.

majina.b
19. máj 2012

posila kliniky Mudr. Alex A..... - Lukáš Pelč

lussy23
19. máj 2012

@mamartinka ach ták. ale on hrá vo všetkých tých reklámách na vúbečku, nie?

mamartinka
19. máj 2012

Myslim ze hej 😉

erni
20. máj 2012

@mamartinka fakt to ide s tym hereckym obsadenim dolu vodou 😝 ale sranda by bola,keby tento mladas vysetroval pani Janku 😀

labelo
20. máj 2012

včera som čitala,že Monika má 42 rokov 😕 som bola prekvapená,tipovala som ju tak na 50-52 😀

radkatalajkova
20. máj 2012

@eva7780 Aj ja som vravela, už tam je podľa mňa zbytočná, mne sa nepáčila od začiatku

radkatalajkova
20. máj 2012

@labelo Vyzerá riadne staro, aj ja som bola prekvapená 🙂