Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

eva7780
16. aug 2012

ja som zvedava na štura a malachovskeho,lebo tuto dvojicu zas az tak moc nemusim 😅 ale ked budu dobre hrat preco nie,urcite to bude ovela lepsie ako Fialka 😝

estrella5
16. aug 2012

už sa normálne teším kedy konečne začnú vysielať 🙂 😅 chýba mi ten relax, zasmiatie na niektorých scénkach.. také odľahčenie celého dňa .... teším teším 😀

lussy23
17. aug 2012

@eva7780 a tí tam budú čo robiť?

sari24
17. aug 2012

@mamartinka ani mne nevadia tvoje obsahy nasledujúcich dielov, naopak ma navnadia a vždy sa teším 😉 Inak Pod povrchom sa chystám pozerať aj ja rovnako ako Horúca krv kde sa Milanko presunul 😀 Veľa veľa noviniek je po tomto lete a som zvedavá sama ako budem stíhať školu a ešte aj svoju každodennú rutinu pozerania našich seriálov 😀 😀

Ukážka vyzerala inak veľmi zaujímavo, ale Fialová sa tam nehodí ani mne. Síce nemám nič proti nej ako herečke, ale nesedí mi do Paneláku. A na dvojicu Malachovský a Štúr sa teším, bude to take osvieženie 😅 😀

Inak Milan odpadol čo som si všimla v ukážke, to nebude ten moment čo zrejme zomrie? 😕 Aspoň ja si myslím

sari24
17. aug 2012

@lussy23 tí dvaja budú robotnici na nadstavbe paneláku 😉

mamartinka
18. aug 2012

@sari24 to este nebude ten moment kde Milan zomrie ze odpadne.To asi inak naplanuju.

mamartinka
19. aug 2012

Pondelok 27.08(Maketa) Egon dal vyrobit prekvapenie pre Alicu.Bude to jej maketa v zivotnej velkosti.Milan sa dozvie,ci Angie je alebo nieje tehotna.Bude sa musiet starat o dve deti?Nataly je nervozna,ze Betka chce nastupit spet na svoju poziciu a Maslak dostava list zo sudu,ze je rozvedeny.Karol prinasa Angie obalku so svadobnym oznamenim.Budu sa s Danicou brat.Angie ho podozrieva,ze to robi z trucu.Pani Janka zacina byt velmi nervozna.Na podkrovi sa zacalo pracovat aj napriek jej nesuhlasu.Maslak nestihol vcas varovat Milana,a podla vsetkeho prisiel uplne o vsetko.Spravil to Maslak schvalne? Utorok 28.08(Na Mizine)Maslak potvrdzuje Milanovi,ze ich velky kseft definitivne padol a Milan prisiel o vsetky svoje peniaze.Najhorsie je,ze do kseftu vlozil vsetko,co mal.Michal prisiel za Ivanou,a chce,aby mu dala este jednu sancu.Ivana by vsak najradsej aspon na chvilu ostala sama.Pred Panelakom dvaja robotnici zacinaju stavat lesenarske rurky a drevene dosky.Pani Jana chce vidiet stavebne povolenie. Streda 29.08(Tetovaci salon)Fedor prisiel s dalsim vynikajucim napadom,chce si otvorit tetovaci salon.Egon so vsetkou paradou predstavi Alici svoj originalny darcek,jej maketu v zivotnej velkosti,no akosi si nevsimne,ze makete medzitym niekto odtrhol hlavu.Dvaja podareni robotnici Gejza a Imre najdu stratenu hlavu z Alicinej makety a Jakubovi chcu ukazat,kade cez jeho byt budu tahat rozvody do podkrovia. Stvrtok 30.08(Ako sa zbavit Betky)Betka sa vracia na kliniku a ziada o svoje stare miesto.Nataly s Maslakom vymyslaju plany,ako sa jej zbavia.Pomoze vysoke odstupne?Maslak poveri Lisku,aby vec vyriesil.Jakub chce pocut od Michala jasnu odpoved,ci sa s Ivanou vyspal,ale Michal zapiera.Prave,ked je Michal u Ivany,prichadza na navstevu Ivanin napadnik Urban.Mama a Angie sa venuju pripravam na svadbu a medzitym riesia aj svadbu Karola a Danice.

nadhera
19. aug 2012

@sari24 tiez som zvedava ako budem stihat pozerat pri troch smenach a dvoch detoch Panelak, Pod povrchom aj Horucu krv a to na ceskej stanici pojde aj serial Obchodak http://www.csfd.cz/film/316157-obchodak/diskuze/
hraje oi trnavsky a jurcova 😉

radkatalajkova
20. aug 2012

@mamartinka No ja sa už tak teším na tie nové časti, len asi prvú hneď neuvidím, kedže je mm doma 🙂 ale tak ešte že to reprízujú 😉 ale ako budem stíhať aj Panelák, Pod povrchom aj Horucu krv , tak to neviem 🙂

mamartinka
20. aug 2012

No baby tak to ja neviem ako budem stihat tiez.Horuca krv nehrozi nakolko ide v rovnakom case ako na joj Pod Povrchom a od buduceho tyzdna zarovno Panelakom.A opakovat to nebudu.A co som pozerala tak ani Panelak uz nebudu opakovat ako opakovali.Namiesto co rano panelak opakovali budu Pod Povrchom a poobede na joj plus tiez ide nieco ine.A to este 28.08 zacina aj Ceska ordinacia a este 10.06 aj Farma.No hruza co prv neviem.Aspon Farmar hlada zenu z Martinkou s Turca dali na sobotu 08.09 a este aj Druhy Dych dali na 17.09 no bude to gol co prv pozerat.

mamartinka
20. aug 2012

Takze Panelak nieze nebude chodit v piatok ale namiesto toho nepojde v stredu ale pondelok,utorok,stvrtok,piatok.Vid clanok http://panelak.blogspot.ie/2012/08/panelak-na-j...

lussy23
20. aug 2012

@mamartinka to asi kvôli modrému z neba. alebo nebude chodiť tá variacia šou?

mamartinka
20. aug 2012

@lussy23 To neviem co bude v stredu namiesto Panelaka.Budem informovat az to vyzistim. 😀

erni
20. aug 2012

mozno nas nove serialy nechytia vsetky rovnako, ja vkladam nadeje do Pod povrchom, kedze necitam deje od mamartinky som zvedava ako sa to bude v panelaku vyvijat a keby ma to uz fakt nebavilo, tak presedlam na nieco ine...
a koniec koncov ked nebudeme stihat , tu sa vzdy vsetko dozvieme 😉

micak
21. aug 2012

@silvia1983 no fasa, a ze sustred sa na robotu... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

silvia1983
21. aug 2012

@micak 😝 😝 😎 😝

lussy23
22. aug 2012

@mamartinka odpadnem, to mi už nerobte aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

mamartinka
22. aug 2012

Inak neviem ci ste uz videli uputavku na Pondelok ale Terezka bude uplne ina.A ake kudrnate dlhe vlasky ma.Angie prefarbena na blond.

eva7780
23. aug 2012

@mamartinka mne sa tiez zdala Terezka ina,ale vzdy som len tak narychlo kukla,tak som nevedela ci dobre vidim

mamartinka
23. aug 2012

@eva7780 Dobre si videla.Je aj vecsia a inaksia.Ale herecka ta ista.

mamartinka
23. aug 2012

Boze uz nech je Pondelok.Ja sa tak tesim.

sari24
23. aug 2012

Fakt Terezka je iná? Som nevidela. Inak som veľmi veľmi zvedavá a teším sa na Panelák 😵