Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
15. okt 2012
sendy182
15. okt 2012

@mamartinka Viki vizerá vynikajúco........... 😉

sendy182
15. okt 2012

@mamartinka eriku judiniovú nemusím........preafektovaná vyčančaná....zjemnilo by ju bábätko 🙂

weja
15. okt 2012

@sendy182 ber celý seriál s nadsázkou.... seriály sú o zápletkách medzi hlavnými postavami, takže inak to nejde, len "každý s každým".... a jasné, že všetky postavy tam majú hraničné povahy, podobné ako v reálnom živote, akurát tak stonásobne umocnené.... 🙂 veď koho by potom bavilo pozerať to, keby sa nič zaujímavé nedialo, lebo postavy by boli len taký šedý priemer.... 😉
niektoré tie postavy aj situácie sú fakt prehnané a mimo realitu, ale mňa práve to na tom baví.... 🙂

sendy182
15. okt 2012

@weja mňa pomaly prestáva ......no nedám si hooooo..............

mamartinka
15. okt 2012

Inak to co dnes.Ja ze Kakavko z Danicou aj ukazu a oni uz po svadbe.Ale Liska bol dnes dobry. 😀

monika15
16. okt 2012

joj ta mrch angie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
chudak nataly :(((((((((((((((((((((

meloa
16. okt 2012

@monika15 a prečo chudák Nataly????? a ona k Marcelovi ako prišla????? ako sa hovorí...aké požičaj také vráť..🙂
a teda Angie ani ja nemusím, ale všetci vieme, že Marcel ju chcel vždy 🙂

nataliac
16. okt 2012

@meloa tiez angie velmi nemusim, ale tu sa jej musim zastat, lebo nie ona ide po maslakovi ale on po nej a nataly tiez nie je na polutovanie, ved ona zacala spavat so zenatym muzom....

zuzkatko
16. okt 2012

@meloa suhlas nech ich už daju do kopy tiež nemusim engie ale s Maslakom by sa hodili

weja
16. okt 2012

no Maslák chce podľa mňa Angie hlavne preto, že je Milankova.... on si vždy potreboval dokazovať, že je lepší.... a už ju mohol mať - vtedy, keď Milan zdrhol a keď spolu spali - Maslák to vtedy vykladal Karolovi alebo Norovi tuším, že Angie očakáva, že s ňou tým pádom zostane, ale on to vážne nebral a potom stretol Dominiku a Angie definitívne odpísal....
...ale ja som teda úplne proti, aby Masláka a Angie dávali dokopy.... mne k nemu práveže viac pasuje Nataly... 😉

monika15
16. okt 2012

@meloa bleeeee ta sa nakluse kazdemu do postele kto ma prachy ;);) heheheheheheheh
a ta jeho ex zena tiez ho podviedla heheheheheh 🙂)))))))

meloa
16. okt 2012

@monika15 ...inak tak v tom sú si Nataly a Angie podobné...zlatokopky 😉
no som ale zvedavá ako to dopadne celé - Angie, Milan , Marcel a Nataly..
😀
inak aj tak bol najlepší Karol včera - videli ste ako sa Angie opila? Asi ma stále miluje....či tak nejako.. 😀 😀 😀

mamartinka
16. okt 2012

Inak vcera nikto Terezke negratuloval k meninam.Hlavne ze Miske sa oslavovali narodeniny.Ivana si ani na dceru ani Kubko nespomenu?

mamartinka
16. okt 2012
monika15
16. okt 2012

@meloa presne tak 🙂 marcel urcite s angie... na 100%

meloa
16. okt 2012

@monika15 A hneď na to, sa tam zjaví opäť Milan a Angie sa znova nebude vedieť po:
a, rozhodnúť
b, bude sa hrať na odutú ( to jej aj tak ide najlepšie)
c, a bude chcieť oboch 😀 😀 😀 ( pre prípad - ak by jej jeden alebo druhý niekam zdúchol 😀 😀 😀 )

A ešte to bude zaujímavé, ak bude náhodou tehotná, čo potom????

monika15
16. okt 2012

@meloa vsak prave... ze bude !!! 🙂)))
je tehotna.... 🙂))))
heheh vsak prave asi vyhrava : C 🙂))))))))

cat
16. okt 2012

..a nám sa najviac páči Monča, teda hlavne mojej malej. 😀 Dojdeme ráno do školky a Simonka zhúkne: Čauko kakauko!!, poprípade Čauce mraucee!! /ešte aj chodí do triedy Mravčekovia 😀 /.
No a zamilovaná je samozrejme do Masláka 😎
Panelák je proste u nás jedna z vecí kt. musíí večer byť 😵
Ja som zvedavá čo povie Maslák keď zistí že Domčino bábo je troošku šikmooké..

nataliac
16. okt 2012

@cat ked to nechces vediet dopredu, tak to necitaj dalej 😉 bude sa ovladat, ale vezme jej byt, auto a zrusi financne prispievanie na dieta....a angie nie je tehotna, len si to bude mysliet, ale testy preukazu, ze nie je 🙂

nadhera
16. okt 2012

@cat monca je spravne trafena, uzasna herecka - a cauko kakavko bezi aj u nas 😀 vzdy ked sa lucim alebo vitam s mojou bandou 😀 😀 😀

monika15
17. okt 2012

@nadhera hej ta to vychodnarka 🙂))))))) je dobra inak.....

monika15
17. okt 2012

@nataliac neee angie bude tehotna ja som citala 🙂) uz nebude????????

nataliac
17. okt 2012

@monika15 v stvrtok si bude mysliet, ze je tehotna a v piatok pojde k michalovi, ktory jej potvrdi, ze nie je...to uz by zase prilis komplikovali, keby bola teraz tehotna, ked uz tam milan nie je... 😉

alenka600
17. okt 2012

@meloa 😀 😀 😀 😀 Krasne si to vystihla.
Podla mna nastane aj a) aj b) aj c)
Pretze ona nikdy nevie ako sa ma rozhodnut, vecne je oduta a chcela by na vsetky strany s kazdym (byt za dobre 🙂

Inac baby prosim vas neviete s kym Angie - teda jej protagonistka Mirka Partlova sa tusim vola, ze s kym ona spava? Lebo je nas tu tolko, co mame rozne nazory na hercov, ale o Angie tu nepadlo este dobre slovo, vsak ludia na nete kydaju na tu jej odulenu ofucanu Angie. Kto ju tam drzi v popredi a preco ju uz konecne neposlu do prec? Ja neviem, ale divaci by asi velke slzy neronili za nou

monika15
17. okt 2012

@nataliac ahaaa vsak prave to... musia to komplikovat hihihihih bo uz barso neni o com 🙂

mamartinka
17. okt 2012

Mia sa natrvalo odstahuje do Prahy a Nataly si zbali od Maslaka kufre.Pokazi mu ksefty.