Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

monika15
20. okt 2012

@nataliac
@weja

moja rec baby 🙂))))) presne kao pisete 🙂

erni
20. okt 2012

ze aka diskusia sa tu zase rozbehla o Angie, par sto stran dozadu sa to tiez preberalo, musim sa pridat k tomu co pisala @959touareg ,tiez som bola na tom muzikali a tiez sme cakali Pociskovu a prisla oduta Angie,ale bola vyborna,teda aspon v speve,ale inak ma nicim neocarila..este hadam tym,ze si nedala silikony 😀

polacka
20. okt 2012

pekne tak to som asi zle napisala, myslela som to tak ze len tie sceny kedy bol na baby zly sa mi nezdaju uveritelne. ked ta mafian chyti pod krk tak to inac vypada...inac ako herec je fajn nemam nejake vysady. na tu ivanu sa aj ja tesim kedy sa to dozvie ked je naivna trupka a mysli ze aky je miso ohromny napriek vsetkemu, dufam ze sa to dozvie ked bude s misom tehotna tak by uz co bolo...

polacka
20. okt 2012

@erni no moznoze aj tie este budu ked ju cmoro pekne poprosi haha.

mamartinka
20. okt 2012

Pondelok 22.10(Sex a iné city) Dušan chce dokázať, že je otcom Ivetinho dieťaťa a požiada o test otcovstva. Jeho syn Patrik má živú erotickú nočnú moru. Zuzka a Mia ho lákajú k sebe do postele a chcú, aby si konečne vybral. Pán Emil je v rozpakoch. Bicykel, ktorý dovliekol domov, nepatrí Imrovi. Ten jeho bol modrý. Navyše, po vonku chodia policajti a hľadajú zlodeja bicyklov. Ako vráti bicykel späť ku kontajnerom, aby ho za bieleho dňa neprichytili? Jakub žiada Ivanu, aby sa v starostlivosti o Terezku striedali a svojej dcere uz v svojom byte postavil identicku detsku izbu.Gejza rozbije Duskovi okno a Alici vysla priazniva recenzia na jej knihu.Ale ako sa jej dari na pultoch knihkupectiev?Angie nema peniaze na poistne za Milanovo auto.Marcel sa ponukne,ze auto preda,no pri jeho cisteni objavi USB kluc. Utorok 23.10(Jakub ma rande) Jakub a Hoffa majú rande. Doktorka je vyštafírovaná a Jakub je z nej úplne paf. Čo sa odohrá po ich prvom bozku? Maslák sa prehrabáva pamäťovým USB kľúčom, čo našli v Milanovom aute, a zisťuje, že Milan si vybavoval kšefty poza jeho chrbát. Angie to neberie nijak tragicky, ale Maslák jej pripomína, že ak klamal jemu, určite klamal aj jej. Pani Jana číta Alicinu knihu a zdá sa, že ju skutočne zaujala. Teda, až na tie nadávky. Emil sa ponúkne, že všetky vulgarizmy jej vycierni.Patrik sa v parku znova stretava s biologickou matkou svojho adoptovaneho brata.Pan Emil robi zbierku na Imrov novy bicykel.Ked v Ivaninom byte zazvoni mobil a Michal sa pon dvihne,na miesto,kde sedel,spadne luster.Je to znamenie,ze by si s Ivanou nemal znova zacinat? Stvrtok 25.10(Diera v strope) Michal a Ivana su v soku-spadol strop!Stacilo malo a padajuci luster by Michala zranil alebo rovno zabil.Ivana v tom vidi znamenie,aby si spolu znova nezacinali.Angie ma v strope dieru ako hrom.Gejza a Imre zjavne vrtali,kde nemali.Jakub a Hoffa maju za sebou krasny vecer.Najprv si potykali a potom sa dokonca bozkavali.Doktorka Hoffstadtterova mu prezradi,ze krstnym menom sa vola Ingrid.Jurij a Maslak musia najst noveho kreativneho uctovnika a musi to byt niekto,kto sa ich bude bat a komu mozu verit.Egon sa dovali spet k Alici aj s kuframi a preziju vasnivu noc.Preco sa vsak uz na druhy den bude musiet pred nou znova skryvat?Emil pre Janku zaciernil neslusne slova v dvoch kapitolach z Alicinej pikantnej knihy,no Pani Jana z hrozou zistuje,ze knizka sa ani tak neda citat,lebo zaciernil skoro vsetko. Piatok 26.10(Hlada sa manazer) Maslak je z Karola na nervy,lebo robi jednu chybu za druhou,a preto sa hlada novy sef Makana.Janulka si mysli,ze by bola dobra sefka Makana,ale Nataly ju od toho odhovara.Pani Jana uteka do nedalekej herne,lebo je presvedcena,ze Emil prepadol gamblerstvu a automatom.Cestou na neho narazi aj s halloweenovou tekvicou v ruke,ktoru dostal ako darcek od Fedora a Monci.Angelika naordinovala Imrovi skatulkovu dietu.Moze jest len to,co mu Angelika nabali do skatulky.

mamartinka
20. okt 2012

Pondelok 29.10(Prilis vela bicyklov) Dojatého Imra doslova zasypú bicyklami. Denisa mu z ľútosti kúpila jeden ako darček, Emil mu odovzdá bicykel, na ktorý sa zložil celý panelák a s modrým Favoritom prichádzajú Imre s Gejzom. Masláka rozzúri, že Janulka vynáša informácie z ministerstva a vyčíta Nataly, že mu dohodila nespoľahlivého človeka. Keď Nataly nechtiac pokazí Maslákovi ešte aj ďalší dohodnutý kšeft, zdá sa , že je po vzťahu a Nataly si balí kufre. Dievčatká Terezka s Miškou sa vytasia s nečakanou poziadavkou.Su sestry a chcu byt stale spolu.Miska ziada Jakuba,aby sa o nu striedavo staral tak,ako sa stara o Terezku.A doktorka Hoffstadtterova s uzasom zistuje,ze Jakub ma doma dve deti.Mia odkaze Patrikovi,ze s nim nechce byvat.Ked Patrik na ulici stretne malu a velku Zuzku,mala sa mu zrazu rozbehne do narucia,a mlady muz je citovo totalne zmeteny. Utorok 30.10(Žiarovky) Egon dohodol výhodný kšeft s čínskymi vianočnými žiarovkami. Ale budú aj fungovať? Imro má zrazu priveľa bicyklov a nevie, čo s nimi. Do baru prichádza slávny športový šampión Sagan v zelenom tričku. Janka nechce dovoliť Emilovi, aby sa zdokonalil v jazde na bicykli. Aj keď si pán Emil požičal prilbu, domov sa vracia celý dotlčený a od blata. Hoffa pomáha utrápenému Jakubovi, ktorý sa stará o dve deti. Keď Nataly zrušila Maslákovho človeka a zmluvu podpísala z firmou, ktorá je podla nej vyhodnejsia,Liska sa boji o svoju karieru.Egon uteka do ustavu,aby varoval koceny,ze sa k nim chysta kontrola z ministerstva.Urban za volantom auta takmer zrazi Julu,ktora sa vracia z cintorina.Mia prichadza za Patrikom,aby mu oznamila,ze sa natrvalo stahuje do Prahy.Ajka si po operacii oci zacina okolo seba vsimat veci,ktore predtym nevidela.Napriklad,Cinegeho vypracovanu postavu. Stvrtok 01.11(Nie je Milan) Jurij našiel nového účtovníka. Akoby náhodou sa volá Milan a akoby náhodou sa veľmi, ale veľmi podobá na účtovníka z Mafstory. Do baru prichádza hviezdny športovec Sagan a Imrovi venuje svoje špeciálne tenisky na bicyklovanie. Imro sa s tým neskôr všetkých chváli, ale keďže si nespravil fotku, nikto mu neverí. Mia oznamuje Paťovi, že odchádza do Prahy aj s ich dieťaťom. Paťo odetý v halloweenskom kostýme protestuje, ale jeho argumenty vyznejú komicky. Dušan chodí s malym Gargamelom na dlhe prechadzky,ale Sona sa stale boji,ze dieta moze uniest jeho biologicka matka.Emil prichadza za manzelkou s novou konspiracnou teoriou-Milan zije.Karol ho videl v jeho nezamenitelnom aute.Michal navrhuje Ivane spolocnu domacnost-kupi novy dom a spravia si spolu vlastne dieta. Piatok 02.11(Tajne rande) Jula ma tajne rande s Urbanom,s ktorym sa zoznamila,ked ju skoro zrazil autom na ceste z cintorina.Patko je na vychadzke s vlastnym synom aj adoptovanym Sebastianom,ale vracia sa len s jednym z nich!Uniesla Sebastiana jeho adoptivna matka?Michal navrhuje Ivane,aby si spravili vlastne dieta.Maslak dosiahol svoje a Angie unho stravila noc.Ivana pozyva Imreho a Gejzu na kavu,co je obom vrcholne podozrive.Co od nich bude chciet?A je to vonku,maju z lesenia spehovat zenske navstevy u Jakuba.Emilov prvy trening na bicykli dopadol katastrofalne.Jakub planuje zoznamovaciu zurku,aby Ivane predstavil svoju novu znamost,doktorku Ingrid Hoffstadtterovu.Michal ho od toho odhovara.Preco Angie fyzicky zautoci na Maslaka?

monika15
22. okt 2012

@mamartinka dobre dobre/// par veci hlupoty... ale ujde to ;) hihihiih

mamartinka
22. okt 2012

@monika15 akoze hlupoty?

mamartinka
22. okt 2012
slagy
22. okt 2012

To sa Patrikovi snivalo?

sendy182
22. okt 2012

@slagy hej 😉 😉 😉 😉

mamartinka
23. okt 2012
tinika
24. okt 2012

ako sa maslak dozvedel o činanovi? dakaj mi to uslo

mamartinka
24. okt 2012

@tinika Nataly mu len povedala ze ma syna a to som aj ja bola prekvapkana ze ako vedel ze je to Aziat a ze nieje jeho.

tinika
24. okt 2012

@mamartinka sak toto som videla ze ona mu hovorila ale reku čo mi uslo ked som videla oba diely :D

zuzkatko
25. okt 2012

@tinika ved je mafian všade ma kontakty niekto mu určite dal vedieť 🙂))

tinika
25. okt 2012

@zuzkatko ja len ze vo filme to nikde nebolo

bubbles
25. okt 2012

ani mu ho nedoniesla ukázať.. tak možno skúsil tipnúť a ona sa chytila 🙂

mamartinka
25. okt 2012

Tak zas Jula skonci z Urbanom v posteli.Michal povie Kubovi ze sa k Ivane vratil a ze si chcu kupit dom a spravit vlastne dieta.No bude to zaujimave.

polacka
25. okt 2012

@mamartinka fuuu tak to bude prca. ja sa hlavne tesim na tu lasku july a urbana. jak jula vravela ze nechce nikoho hned po rozvode a bum urban. a oni sa budu k sebe hodit podla mna mohlo by im to vydrzat na furt uz. a ivana bude suhlasit s misovim navrhom na dom a dieta? keby otehotnie a potom sa dozvie o betke, slak by to trafil.

tinika
25. okt 2012

heh ja uz viem kam milan zdrhol :D:D na farmu k lipanskym :D

polacka
25. okt 2012

@tinika haha ozaaaj sa mi zdalo ze som ho tam videla. skoda ze tu neni tema aj na to

slagy
25. okt 2012

@polacka myslis na horucu krv? Je