Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

nicky655
15. dec 2012

@nadhera to je na nich podobne,ze niektore postavy sa len tak "vyparia" 🙂 alebo tak nejasne a nelogicky ich ukoncia.a ink,som ymslela,ze s tou nataly sa maslak rozisiel?

erni
16. dec 2012

@tinika presne aj mne sa zda,ze Fedor s Moncou su tam akoby nasilu drzani, preco im nedaju nejaku normalnu pracu?ale v panelaku je vela veci mimo realitu 😀 ale nevadi relax je to dobry 😉

mamartinka
17. dec 2012
mamartinka
17. dec 2012

http://panelak.blogspot.ie/2012/12/foto-bonus-i... No v prvom rade som sa musela zasmiat.Ten stromcek od Iciho nema chybu.Asi ho Anicka zdobila 😀 😀 Ved posudte sami.Vid foto

cholitko
17. dec 2012

Bude Panelák pokračovať aj v januári? Niekedy si dajú po Silvestri pauzu...

zuzky1104
18. dec 2012

Nesmu mat pauzu, ja som na Panelaku zavisla..... 😒 😉

zuzky1104
18. dec 2012

Nikto mi v Panelaku nevadil ani nevadi, ale R.Miller je na mna silna kava, ja ho fakt nemusim.... 🙄

mamartinka
18. dec 2012

@cholitko Panelak pojde este na Silvestra a potom maju pauzu myslim.Kedy opet zacnu zatial zname nieje. 😉 🙂

mamartinka
18. dec 2012
lenocka23
18. dec 2012

dnes im preskakuje.... 😉 😀 😀 😀 😀 😀

tinika
18. dec 2012

kokos ja balim ale neuslo mi ze tam bola 25x ta ista dlha scena v bare trapni su uz :LD

mamartinka
19. dec 2012

Preco ten Erik hovoril Sonicke Pani doktorka?

lenocka23
19. dec 2012

@mamartinka lebo s prepacenim kazda "standa" co uci na VS je uz doktorka... 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 (teda podla scenaristov panelaku, nechcem nikoho urazit)

lara30
19. dec 2012

PaNELAK JE SUP 😉 😉 😉 ER

mamartinka
19. dec 2012

Tak dievcata davam do pozornosti.Panelak pojde este na Silvestra a opet zaciname 07.01.2013 takze ani moc prestavku mat nebudu super. http://panelak.blogspot.ie/2012/12/pozname-den-...

mamartinka
19. dec 2012

Silvestrovsky diel este Pondelok 31.12(Silvestrovský Panelák 2012) Pani Janku šokuje výška priebežného účtu hotelovej izby. Jakub takmer zmláti cudzinca zo Španielska, lebo si myslí, že je to "zlý" Hoffin manžel. Hoffa zúri, pretože Jakub chce stráviť Silvestra s Ivanou a Michalom. Anička odhalí, čo dostal Marcel od mamy pod stromček a nájde DVD s Milanom, ako rozpráva o vlastnom únose a Maslákovej pomoci. Ivana s podnapitou bandou pokazia Michalove erotické prekvapenie. Gejza si donesie "živé rádio" - najprv sa vytasí so svojím bratrancom,Tomasom Botlom z Talentu,a potom s Vaclavom Neckarom.Inci bude vecer tancovat v bare okolo tyce a spravi cokolvek,len aby sa vyhla navsteve dobiedzavej sestry Renci,jej vylakaneho syna a psychotickeho psa.Maslak s Anickou chcu stravit silvestra na Zochovej chate.U Jancovcou nalada klesla pod bod mrazu a u Blicharovcou sa pozera telenovela a lusti sudoku.V bare je prazdno,akurat Inci a Imre si strngaju na pripitok.Polnocny rachot sa ozve predcasne,pretoze u Jancovcou sa zrutilo lesenie.U Ivany a Michala je vsak veselo a vsetci cakaju na prichod polnoci.Jakub privedie aj spurnu Hoffu.O polnoci si Kubo zapaluje svoju tradicnu silvestrovsku cigaretu.Teda,aspon si mysli,ze je to obycajna cigareta.Nastane obrovsky vybuch. tolko posledna 10 seria silvestrovskeho panelaka.Zacname opet 07.01.2013 🙂

weja
20. dec 2012

jeeeej super, že prestávka bude len týždeň, teším, teším.... 🙂
inak to je super, že trošku oprášia tematiku Milankovho únosu, tak predsa bude v tom Maslák zapletený.... 😕 🙂

lebo poslednú dobu mám pocit, že sa tam nič zaujímavé nedeje.... chcelo by to už nejaké oživenie.... napr. že by sa Kordiak nejako zasa objavil na scéne, príp, že by Ivana odhalila Bajzovu dcéru.... 😀 nech sa dačo deje...

mamartinka
20. dec 2012

Nova rodinka Slusnych v Panelaku. http://panelak.blogspot.ie/2012/12/foto-bonus-v...

nadhera
20. dec 2012

@mamartinka a koceny,
vysokoskolak , co chcel znasilnit sonicku je z reklamy na vub? papulista , co chce 200€ pre lepicov? 😀

mamartinka
21. dec 2012

@nadhera Hej bol to on.