Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

miskakyska
2. jan 2013

@egyptanka
@mamartinka nám to určite povie.. 😉

katy2
2. jan 2013

@egyptanka rozhovor kordiaka s nejakou zenou (predpokladam, ze tou milenkou) o tom, ako co najlepsie ujst... a dolezita vec, ze maslak mal sprostredkovat odchod z kramarov do rakuska atd.... proste zasa to zamotavaju, aby to bolo napinavejsie....

slagy
2. jan 2013

Vraj pride do panelaku milanova milenka, co je na tom pravdy?

erni
3. jan 2013

@katy2 mne sa zdalo akoby ten hlas patril Maslakovej mame, potom by mi to davalo aj zmysel,ze to CD mala ona...a inak sa mi paci ako Anicka a Nataly drzia spolu...a do noveho roku zelam hlavne pevne nervy Emilovi, aj Ivane,ktoru teda ale nelutujem 😀 a Dudkovi nech vydrzia jeho vtipne hlasky 😉

katy2
3. jan 2013

@erni mne sa to nezdalo.... neviem, aj tak je to zamotane a chce to byt napinave.... mne to nepasuje, ze by milan rozpraval s maslakovou mamou, naco? hm 😖 ale mozno mas pravdu... este sa to dalej vyvrbi, uvidime 😉

sari24
3. jan 2013

tá silvestrovská časť paneláku ..ten koniec ako Jakub spomínal, tak to vyzeralo ako keby ten herec Vlado Kobielsky zomrel 😕 Tak to urobili, všetky tie zábery a fotky...že to až dych vyrazilo..kúsok odveci, mohli to urobiť lepšie 😀

eva7780
3. jan 2013

@sari24 mne to prislo skor,ze s tej cigarety mal take kadejake myslienky 😅 kedze neslo o obycajnu cigaretu

sari24
3. jan 2013

no áno tak to malo byť aj urobené 😀 , ale keď tam začali pridávať aj fotky z jeho detstva, tak to nadobudlo aj iný dojem 😀

@mamartinka to je to podkrovie? 😀 Vyzerá veľmi dobre, len mi je smiešno, že nakoľko Gejza a Imre viac nerobili ako robili, tak sa im podarilo celkom slušné dielo 😀

mamartinka
3. jan 2013

@sari24 ano podkrovie.Aj mne to je cudne ze dokazali taketo cosi urobit Gejza,Imre ked len kavickovali,cigaretkovali a sutamentovali.Ale vyzera to pekne.Uz sa tesim na pondelok co bude a aka bude 11 seria celkovo.Teraz nemam ani co pozerat.Aspon ze dnes uz ide pod povrchom.

tinika
3. jan 2013

heh dokukavam vianocne diely panelaku bo sme stahovali ta som nemala telkku a mi smiesno ze uz prestieraju u dudka na večeru a kapor este vo vani plave hore pupkom

monika15
4. jan 2013

@mamartinka presne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uz ledva cakam aj ja 🙂))))

luy
4. jan 2013

@mamartinka zase nestíham pozerat,stále zaspím s malou,už o 20,25 spím,to nie je normálne somnou,aspon si všetko čítam tu,dik

slagy
4. jan 2013

Seviem ci ste sa tu o tom uz bavili, o tej novej rodine v milanovom byte, ale mne ta pani Slusna pripomina Veroniku z Pod povrchom. Neviete ci to nie je ta ista herecka? ( samozrejme az na tie vlasy)

majina.b
4. jan 2013

@lolitka25
Partlovú odstavili na vedľajšiu koľaj!

K O N E Č N E!!!!!!!!!!!!!!!!!! sme sa toho dočkali

majina.b
4. jan 2013

@sari24
Kobielsky ako by v seriály končil / cigaretka/, a pritom sa len bude sťahovať o poschodie vyššie 😀

weja
4. jan 2013

no inak to bolo rečí pred touto sériou, ktorá akurát skončila, Kraus ešte pred ňou hovoril o hlavných dejových líniách - že ľúbostný trojuholník Maslák-Nataly-Angie, pritom akurát čo sa raz spolu s Angie vyspali, aj to bola Nataly vtedy odídená, za hlavnú líniu by som to teda určite nepovažovala.... a druhá vec, že dá dokopy mladú rodinu Patrik+Mia, aby aspoň jedna mladá rodina bola usporiadaná - a ani to mu akosi nevyšlo, Mia odišla, podľa mňa už s ňou v seriáli nepočítajú, ktovie, prečo tú spoluprácu skončili.... No toto dáko pánovi Krausovi nevyšlo.... 😀

mamartinka
4. jan 2013

Este Blicharovcom to mali prerobit ked uz take zmeny.Aj Maslakovi vlastne.

mamartinka
4. jan 2013

@slagy zeby tato http://www.divadlozilina.eu/umelecky-kolektiv?x... Nadežda Vladařová
Az prejdes dole tam ma fotku aj popis.Aj by to mohla bit ona nie?Fotku sem dam.

nataliac
4. jan 2013

@weja no tiez som nad tym rozmyslala, ze sa ten serial mal vyvijat uplne inak...kraus povedal aj to, ze vacsi priestor v tejto serii dostane betka a mia, pricom mia uplne odisla a betka tam takmer tiez vobec nie je a kolenik sa tiez vyjadril, ze maslak sa konecne zamiluje do zeny o akej vzdy snival a nejak sa nic nedialo a nataly tou zenou urcite nie je...a s tou partlovou sa vyjadril, ze teraz ma odmlku, ale potom ju chcu dat spat medzi hlavne postavy, takze neverim, ze zo serialu odide...a vlastne teraz mi ani nevadi, kedze sa tam objavuje len sporadicky, taka mala uloha jej v seriali uplne staci...ale chcem tym vlastne povedat, ze uz ani krausovi sa velmi neda verit 😀

slagy
4. jan 2013

@mamartinka je to ona 😉

weja
4. jan 2013

@nataliac veď toto som aj ja tým chcela povedať 😀 😉 inak ani mne už Angie tak nevadí, keď sa tam ukáže len z času na čas 😅 čo mi vadí, že zrazu škrtli toľko postáv.... bolo to zaujímavejšie, keď tam boli aj postavy z kliniky, netočilo sa to stále len okolo tých istých ľudí... 😝

alenka600
4. jan 2013

veru baby mate pravdu s tym ako tam redukuju postavy. Uz tak nejak melu na prazdno....keby tam nebol Kobielsky - Jakub, tak uz je to fakt o nicom, lebo pozerat na to ako Ivane sklbe nervozne s ksichtom to uz hadam nikoho nebavi. Jo a este Alica to drzi nad vodou co sa zabavy tyka. Takze Jakub a Alica a inac nic

sendy182
4. jan 2013

paneláku chýba iskra........mne v bare chýba lucia.......dalej nevidno vôbec život imreho s angelikou..........klinika tam sa už skoro nič nedeje......danica s karolom by mohli čakať dieťa.......angie by nemusela byť taká prísne nalíčená,uťesaná oblečená.....jej sekol voľný športový štýl.......hoffa mi tam sedí.......robotnici už dávno nie........deti bajzovcov ma nebavia.........strašne múdre a poslišné..........soňa večne v robote keď je doma malý sebo.........zuzka patrikova protivka....a pijavica.............a tak vešmi mi chába tiež super herečka heňa.........michal a ivana by už mali byť normálny a riešiť normálne problémy...............fakt by sa mi páčilo keby tam niekto začal hrať automaty......a prehrávať a zadlžovať sa.............alebo niečo podobné.....................ináč diaógy hercov sú ako v divadle...........samé oslovovanie.........samá úcta......žiaden bežný život.............a maslák to je kapitola sama o sebe jeho sestra tam jednoducho nesedí.........napriek tomu to budem nadalej pozerať..............hehehehehhehe 😀 😀 😀 😀 😀

monika15
5. jan 2013

@sendy182 hej hej urcite suhlasim....
to lesbovanie sa mne osobne vobec nepaci !!!

danica a karol su odstaveny.... hrozne....

monika15
5. jan 2013

@mamartinka no v pondelok startujeme 🙂))
nejaky tie obsahy ;);)????

monika15
5. jan 2013

@majina.b skoda ze len docasne 🙂)))))))))))))))))
mohli nechat kordiaka 🙂 a ju dat het hihiihihih