Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

labelo
7. apr 2013

@mamartinka
ja sa tu moc nevyznam ,ale chcem sa spýtať ty si členka skupiny Skalica?

mamartinka
7. apr 2013

@labelo Nie preco.Neviem kto je clen.

labelo
7. apr 2013
mamartinka
7. apr 2013

@labelo nepis to sem.To neni tema nato urcena.Ked tak do temy Skalica to daj.

misik
7. apr 2013

@ssisska ty si asi dokonala tak ta poprosim vysvetlis mi ako sa da nepozerat serial, ale zaroven pilit si usi dialogmi malej Misky zo serialu, ktory vlastne nepozeras? Dost dobre tomu nerozumiem. A ako tu uz bolo spomenute recove vady nie su hanbou, pre mna je skor hanba ked niekto napise taky primitivny prispevok ako ty bez akehokolvek nastudovania si problematiky recovych vad. Ked uz chcem mudrovat do niecoho a nemam s tym vlastnu skusenost tak je asi namieste najprv sa trosku uviest do problematiky.

hasleerka
7. apr 2013

@ssisska to ja teraz akože tiež nechápem čo je na tom že ráčkuje ... ja tiež ráčkujem a dokonca mi bolo povedané od jedného pána že je to sexy ...
presne ako píše limetka nemusíš pozerať ...

sari24
7. apr 2013

@ssisska ja budem mať čoskoro 20 a ráčkujem tiež 😉 od malička. Nešla som k logopédovi, pre mňa to nebolo ani tak potrebné. XY ľudi račkuje aj starších odomňa nie to od Mišky, tak je irelevantne sa nad tým pohoršovať 😕 Mimochodom ak už sme pri tom, mám staršieho brata, ktorý sa zajakava od takych ôsmich rokov. Navštevoval logopéda, ale nezmizlo mu to a teraz ma chudak čo robiť? Nie každý je dokonalý..

@hasleerka Presne toto som počula aj ja od ľudí a najmä od mužov, že je to veľmi sexy a roztomilé 😀 Polichotilo 🙂

ssisska
7. apr 2013

Boze ked som mala 5 rokov som suslala ale navstevovala som logopeda a upravila som si rec.Namiesto r som rozpravala l.A som tu a rozpravam teraz bez akejkolvej recovej vady.Piste si co chcete mne to vadi a hotovo!A ta Misa ma strasne irituje.Je to proste hanba.Kolko ma vlastne uz rokov.Preco nenavstevuje logopeda.Kolko ludi sa pozera na Panelak a musi znasat to jej rackovanie.Je to nechutne a pride mi ako z neakej dediny ,kde rodicom je jedno ze ich dieta ma recovu vadu konkretne rackovanie.Pride mi ako z Hornej Vzdychavi a nie ako detska herecka z Bratislavy.A ako herecka nestoji za nic tiez ,tie jej odrecitovane texty no hroza!

eva7780
8. apr 2013

@ssisska ja som si doteraz nejako nevsimla,ze by nejako extremne rackovala,nie kazde dieta je dokonale,nechapem preco by to mal riesit Kraus.Je mozne ze rodicia to aj riesia ,ale nejde to zo dna na den.A vyvediem ta s omylu,aj na dedine byvaju slusny rodicia,ktory sa staraju o svoje deti,akusi mas mylnu predstavu 🤐

eva7780
8. apr 2013

.... ty ludia,co pozeraju panelak,sa nezameriavaju na take detaily ako ty,ktora to ani nepozeras 😅

misik
8. apr 2013

@ssisska dokonala, prosim ta a ty odkial vies, ze toho logopeda nenavstevuje a ze rodicom to je jedno? Mozno ma recovu vadu, ale vzdy lepsie ako mat rozumovu vadu, ktorou podla obsahu prispevku trpis ty.

sanym
8. apr 2013

@ssisska Neviem či máš deti, ale asi nie keď si schopná napísať na račkovanie 7-ročného dieťaťa, že je to nechutné a hanba. Ja už fakt nechápem, prečo ešte aj v takejto pohodovej téme má niekto potrebu liečiť svoje komplexy takýmto spôsobom. 😠

ssisska
8. apr 2013

Lebo mi to u rackujucich ludi vadi a hotovo.Pride mi to ako zanedbane obdobie pocas detstva ked to rodicia u deti odflakli.Je to moj nazor a nedam si ho zobrat!

misik
8. apr 2013

@ssisska nikto ti tvoj nazor neberie, len zial svedci o tvojej mentalnej /ne/vyspelosti lebo inac by si taku hlupost nemohla nikdy napisat. Pri citani tvojich prispevkov ohladom recovych vad mam nutkanie napisat adminom aby zriadili dalsie pravidlo prispievania do fora a to: neprispievat primitivnym obsahom. Kazde dieta je predsa ine, niekomu staci navsteva logopedie par tyzdnov, ine sa zas pasuje s problemom niekolko rokov a niektorym porucha moze ostat navzdy, kedze pricina moze byt neodstranitelna. Ale ako vravim, to by si asi musela trosku sa zacitat do odbornych clankov, ktore v tvojom pridade vidim ako nad ramec schopnosti pochopenia.

alenka600
8. apr 2013

@misik A hlavne ta cast, ze to je ako nejake dieta z dediny, kde je rodicom jedno, ze ma recovu vadu. Fuuuuha, tak to uz je vazne silne kafe

juliana77
8. apr 2013

@ssisska Ono to nemusí byť o odflaknutí, niekedy ani logopéd neurobí zázraky. A čudujem sa že práve toto je u niekoho problém v seriály, kde sú úplne iné nedostatky, napríklad v správaní a v živote postáv, a to nemá chybu, ako niekto zaškatuľkoval život na Slovensku len na život v Bratislave a ja sedliačka z dediny sa nestačím diviť. 😨

misik
8. apr 2013

@alenka600 presne nad tym sa mi tiez rozum pozastavil, zabudla som sa jej este spytat aky je teda rozdiel medzi hereckou z Hornej Vzdychavy ci akejkolvek inej dediny a hereckou z Bratislavy. Dodnes som naozaj netusila, ze miesto odkial herecka pochadza ma vplyv na jej talent. Ale ako sa vravi, clovek sa ma stale co ucit 😉

mamartinka
8. apr 2013
sari24
8. apr 2013

@ssisska Mne rozum zastal 😀 toľko k tomu...názor si nechaj 🙂

eva7780
8. apr 2013

u dudkovcov akosi zabudli na gargiho 😕

lenka3007
9. apr 2013

zeny moje, vada nevada, mne sa niekedy nepaci ako sa Miška mazná, je o rok starsia od mojho maleho, a ked aj v radiu ju davaju, tak niekedy dost maznavo rozprava, rackovanie mi nevadi, aj moj otec rackuje, ale ja to nepocujem (alebo skor nevnimam), lebo som naucena na neho, ale moj muz hovori, ze rackuje...

ianitka
9. apr 2013

Ono je to niekedy dost vtipne 🙂 ja neznasam Egona, pani Janku, Cinege ma rozculuje, Denisa sa mi zda odveci ako reaguje a necakam, ze ich kvoli tomu zo serialu odstrania 🙂
A ked to tak citam, jednej vadi Terezka, dalsim robotnici, dalsim Ivana, potom Anicka, Kristina, to by tam nikto nezostal, keby kazdy mal byt dokonaly... Ved aj realnych susedov vsetkych nemusim.

mamartinka
9. apr 2013