Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

monika15
9. máj 2014

@mamartinka super super 🙂))))) obsahocky fakt super 🙂

hasleerka
9. máj 2014

no takže sa nám niektorý vracajú späť...

mamartinka
9. máj 2014

A to sa este Maslak z Nataly rozvedie.

kemonka
9. máj 2014

Baby ako sa volá tá herečka čo hrá Violu?

satanka1
9. máj 2014

@kemonka Táňa Radeva

satanka1
9. máj 2014

@kemonka sory..to hore som sa sekla...že sa pýtaš na tú z Búrlivého vína :-P tá z Paneláku sa volá Lenka Barilíková

ennynka
9. máj 2014

@satanka1 a ja tiez automaticky ze mysli tu z Vina,tu ani neviem ze je daka Viola ale uz viem ktora,stara Dusickova 🙂

eva7780
14. máj 2014

Prečo dnes nie je panelák? Mimo tému, baby neviete kedy dávajú nových profesionálov?

ennynka
14. máj 2014

@eva7780 lebo je hokej-MS

mamartinka
15. máj 2014

@eva7780 Profesionali novy chodia stvrtok.Cize dnes by mali ist.

eva7780
15. máj 2014

@mamartinka nepojde,kvoli suboju narodov,az na druhy tyzden,som pisala na fb 🙂
Televízia JOJ

Dobrý deň, Profesionáli mali dva týždne prestávku kvôli finálovým kolám Súboja národov. O týždeň vo štvrtok už budú v programe

mamartinka
15. máj 2014

Kubko pojde od Hoffy a bude mat havariu.Bude v dost vaznom stave.K Maslakovi necakane pride Nataly a donesie mu rozvodove papiere.Kubka uvedu do umeleho spanku a Ivana zisti ze pocas jazdy telefonoval z Ingrid.Kubko bude mat tazky otras mozgu a na 3 krat zlomenu nohu.

mamartinka
15. máj 2014

@eva7780 tak to som nevedela uz 😉

ask
15. máj 2014

@mamartinka Au:-/

monika15
16. máj 2014

@mamartinka to kedy??

lolitka25
19. máj 2014

@mamartinka a je ta ingrid ozaj tehu?

mamartinka
19. máj 2014

@lolitka25 Myslim ze ano.

sendy182
19. máj 2014

@lolitka25 nie nie je 🙂 🙂 🙂 🙂 .....

sendy182
19. máj 2014

@mamartinka zas havárka?......uff 😀 😀 😀 😀 😀

lenka3007
20. máj 2014

ženy, to co vcera bolo za scenu v bille s tymi ovocnickami ci co to, jak tam stala terezka a nejake dievca, ktore asi malo posobit ako male dievcatko, ale teda ozaj neposobila a bavili sa, ktoreho plysaka ktora chce... Akoze jaka okata reklama, umele, nedobre to bolo, az mne prislo trapne za nich.... 🙄

ennynka
20. máj 2014

@lenka3007 veru aj ja som sa smiala a bolo mi trapne za nich 😀

micak
21. máj 2014

toho Frederika nevedia poslat niekam do kelu? strasne mi lezie na nervy, uz len ked zbadam ten jeho ksicht..

majina.b
21. máj 2014
hasleerka
21. máj 2014

no francúz mi tam tiež neskutočne lezie na nervy ... a kedy sa angie vlastne rozišla s tým údajným petrom či ako sa volal???
ale najlepší sú aj tak stále imre s gejzom ... ony asi strážia to lešenie 😀 😀 😀

monika15
22. máj 2014

@mamartinka nieco nove hmm 🙂 hjihihi

mamartinka
22. máj 2014

Pondelok 26.05(Nehoda) Hoffa presviedča Jakuba, aby žil s ňou, pretože Ivana ho ťahá za nos a je s ním len z vypočítavosti. Rozzúrený Jakub odchádza od nej autom a havaruje. Zdá sa, že je vo vážnom stave. Ako prvá príde k nemu Hoffa. Maslák roztrhá rozvodové papiere, ale Nataly od neho žiada vysoké finančné odškodnenie za to, že mu venovala kus svojho života. Suma je premrštená a Maslák nesúhlasí. Túra, ktorú organizovala Janka, nedopadla dobre.Emil to opäť prehnal s alkoholom a je v stave, kedy podľa Janky nejaví žiadne známky života. Opil sa s Lackom, ktorý má zlé svedomie, pretože v opitosti niekomu prezradil tajomstvo o Hoffinom tehotenstve, netuší však komu. Egon sa bojí o život, pretože Masláka podvádzal s vyúčtovaním a odstavil ho od biznisu s minerálkou. Inči varuje Renči pred Maslákom ako nebezpečným mafiánom a žiada ju, aby mu na Egona nedonášala informácie, ktoré mu ublížia, lebo ho Marcel zabije. Utorok 27.05(Zradkyňa) Maslák žiada od Renči, aby mu na USB kľúč skopírovala Egonovo účtovníctvo. Renči má z Masláka strach a je odhodlaná Egona zradiť. Jakuba uviedli do umelého spánku, pri havárii mal stredne ťažký otras mozgu, najhoršie je na tom však jeho noha, ktorú má zlomenú na troch miestach. Ivana zistí, že Jakub v čase nehody telefonoval s Ingrid.Jana žiada Violu, aby uviedla Lacka do hypnózy. Chce, aby si Hoffin otec spomenul, komu na túre prezradil tajomstvo o dcérinom tehotenstve. Viole sa Lacka nepodarí uviesť do hypnózy, ale Dušan sa od Zdeňka dozvedá, že Lacko mu na túre povedal tajomstvo, ktoré si on ako gentleman, samozrejme, nechá pre seba. Renči s veľkými výčitkami odovzdáva Marcelovi USB kľúč, na ktorom je Egonovo účtovníctvo. Streda 28.05(Milujem ťa!) Maslák konečne povie Angie z mosta do prosta, že ju miluje. Angie je z jeho otvoreného priznania v šoku. V nemocnici Ivana vyčíta Jakubovi, že počas jazdy, tesne pred autonehodou, telefonoval s Ingrid. Je jasné, že Hoffa tak strašne rozhnevala Jakuba, že si zlosť vybíjal rýchlou jazdou, a preto havaroval. Je to pre Ivanu veľké sklamanie, dokonca ho za to nenávidí a začne ho na lôžku mlátiť, až ju musí upokojiť Jakubov lekár. Na klinike meškajú výplaty a Viola podozrieva väčšinového majiteľa kliniky Masláka z tunelovania firmy. Angie poprosí Frederika, aby za ňou istý čas nechodil. Potrebuje si urovnať v hlave vzťah k nemu a Maslákovi. Angie ukáže Marcelovi pohľadnicu od Aničky, ten je z kariéry svojej sestry nadšený. Pacientka, ktorú Fábry zachránil v Bajzovej ambulancii, sa prišla záchrancovi osobne poďakovať. Chválospevy na jeho robotu si vypočuje Michal a nie je mu to príjemné. Julka má pocit, že Zdeňek je s ňou iba kvôli tomu, aby nestratil kontakt s Ivanou. Stvrtok 29.05(Kto je zradca?) Maslák sa prizná Egonovi, že získal jeho firemné účtovníctvo a dá mu férovú ponuku. Egon mu vráti dlžnú čiastku peňazí aj s úrokmi a Marcel neudá jeho podvody daňovému úradu ani polícii. Egona zaujíma, odkiaľ má Marcel jeho účtovníctvo a kto ho zradil. V okruhu podozrivých sa ocitne aj Violin syn Ondrej. Ivana vyláka Hoffu na stretnutie do parku esemeskou z Jakubovho mobilu a Hoffa na jej trik naletí. Ako dopadne stretnutie dvoch nabrúsených sokýň v láske? K Filipovi prichádza Mária s dcérou. Navrhuje, aby na všetko zabudli a aby sa vrátil k nim, začnú odznova. Imre, Gejza a pani Janka si nacvičli trojhlasný spev a vystúpili na oslave u Dušana Janča. Soňa oznamuje Dušanovi svoje šokujúce podmienky, pod akými bude súhlasiť so striedavou starostlivosťou o Sebastiána. U Egona zvonia policajti.

monika15
22. máj 2014

@mamartinka jeeeeeej super si !!! 🙂))