Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

anickaajanko
21. nov 2008

keby môj muz vravel detom VAJČÁCI tak mu asi odtrhnem hlavu

sirinka
21. nov 2008

no betka dostala co si zasluzila...pinda jedna rozmaznana...len skoda, ze takych je na svete naozaj dost 😠

inac viete co ma trosku na tomto seriali irituje...ze angie stale place, ako nevedia vyzit s peniazmi, ale furt ma na sebe novu tehu bluzku alebo tricko...to z coho si kupuje... 😨 alebo zdedila po mame???

vesi
21. nov 2008

zo sekáča 😀 😀

dadulka19
21. nov 2008

mamička je z domuuu 😀 ,som nečakala,že to pôjde tak ľahko 🙂 ...

sirinka,to som si aj ja všimla 😒 .No možno jej mama kupuje 😝 ...

inak,dnes tam toho konečne moc nepopili 😒 ,lebo väčšinou sa tam furt nalievajú 😖

sirinka
21. nov 2008

juj...ta ja som mala dobry plat, ale kazdy den nova bluzka, to by bolo trosku narocne...a v sekaci nemaju take pekne...

mamicka sa sice odstahovala, ale zrejme tie tel. ucty teraz stupnu 😝 som zvedava, ake budu vysledky krvi...

dadulka19
21. nov 2008

v programe píšu,že"Nastal deň sťahovania.Jarmila vie,ako sa pomstiť Ivane." 😀 to som teda zvedavá 😎

sirinka
21. nov 2008

dadulka tak to aj ja...len skoda, ze treba cakat az do pondelka

asitka
21. nov 2008

no...tusim idem precitat do programu o com bude dalej 😀

monkula
21. nov 2008

a čo bolo? 😀 umývala som riad a telwfonovala so sestrou 😀

mamartinka
22. nov 2008

Panelak na 27.11.(Strajk).Milan sa dozvie,co v skutocnosti robi jeho exmanzelka v rakusku.Informacia o jej praci ho nepotesi.CHlapi z panelaku zacali strajkovat. 😉

mamartinka
22. nov 2008

babynieco pre vas mam.pozerajte na totooooooooooooooooooooooooooooooooooooook.Http://video.joj.sk/videa/predstavujeme-terezku-svehlovu.html.alebo si kuknite joj.sk.uplne dolu su filmy a seriali a este nizsie o riadok je to vydeo.ako prva ju drzi mamicka ma cierne vlasky a moc.karci je polepeny.aj angie tam bude.a kubko ju nosi na rukach.

mamartinka
22. nov 2008

napisem to este raz.neako to tusim nejde.http://video.joj.sk/videa/predstavujeme-Terezku-Svehlovu.html

mamartinka
22. nov 2008

to uz je ono.pozerajte.no pekna je vlasata.

mamartinka
22. nov 2008

a este toto na joj.sk si pozrite viac z televizie a tam je pisane.Vieme kto si zahra dcerku Svehlovcov.Prva pride na svet Terezka.

minkak
22. nov 2008

jeeeej mamartinka, peknucke 😵
baby dali by ste takto svoje dieta na filmovanie-take malinke?

slaviq81
22. nov 2008

ja by som veru nedala, bala by som sa. 😝

sirinka
22. nov 2008

ja neviem...mozno ano....uz sa tesim, kedy to bude v serialy 😵

mamartinka
22. nov 2008

ta terezka tam bude hrat az od 6 tyzdnou.aj ten clanok ste niektora nasli?

mamartinka
22. nov 2008

dnes 18.20 ide panelak magazin.bude tam zuzana svehlova.opakuju to zajtra do obeda.

mexx
22. nov 2008

Dnes som si vsimla v novej Eurotelevizii, ze uz buduci tyzden (teda nie tento, ale ten dalsi) sa Terezka narodi. Tak som zvedava... 🙂

Ale davnejsie niekde Kraus hovoril, ze v najblizsej dobe nas v Panelaku caka jedna svadba (coz boli Angie a Karol), jedna smrt (to neviem, som postrehla len tu nejaku Jankinu kamosku, Emilkovu platonicku lasku) a iba jedno dieta. A kedze Terezka je uz viac-menej ista...zeby Angie nakoniec predsa len potratila? 😕 Som nepostrehla, az ste sa tu o tom uz bavili... 😅

leva
22. nov 2008

No potratit uz urcite nemoze,len ak by prislo k tomu najhorsiemu,nedaj boze 😔

mamartinka
22. nov 2008

no prepacte.sekla som sa.bolo to o emilkovi blicharovi dnes.neviem co pisu.minuly tyzden este mala byt zuzana bajzovka a bol imro.neviem.nabuduce uz urcite viem ze to bude o mamicke.

mamartinka
22. nov 2008

Angie nepotrati.budemat chlapceka a bude ho hrat neaky maly Lukasko.ale panelakove meno bude mat ine.to sa este nevie.Mexx precitaj si na joj ten clanok.Angie porodi neskor ale prva bude ta Svehlovich Terezka.

mexx
22. nov 2008

Jaaj, lebo som nevedela, ze co a ako...ked on vtedy tvrdil, ze decko bude iba jedno... No tak som zvedava, aki budu Angie s Karolom rodicia... 😉

lucinda7
22. nov 2008

jéééj,to je krásnučké vlasaté bábatenko 😝

minkak
22. nov 2008

mexx ,ano uz sa to tu rozeberalo,tiez sme uz vtedy ked ju zobrali do nemocnice rozmyslali ako to bude,ale min.tyzden v magazine bol Karol a hovoril,ze este nevie aky bude otec....ze ako povie kraus, tak taky bude 😉

claudinka
23. nov 2008

sranda, no uz nech porodia, sa neviem dockat toho 😀

mamartinka
24. nov 2008

Takze dievcata pre vas.Panelak od 01.12.Pondelok(Pasca). Michal sa chytil do Zuzaninej pasce.Ivana je prekvapivo butlavou vrbou,pre byvalu Kordiakovu milenku.Pojde karol do basy? Utorok.(Neo a Trinity).Jakub ma opet problemy,s byvalymi klientmi.Jana sa obava potupy svojho syna.Odmietne Amy scenu,v ktorej ma byt znasilnena?zatial Stvrtok (Terezka).Ivane odtiekla plodova voda,Jakub z Michalom su v pohotovosti.Kordiak odchadza s otcom do Rakuska.Daniela je zufala. Piatok (Zmierenie). Emil sa snazi udobrit Svokru s Nevestou.Podari sa mu to?Milan chce pomoct Karolovi,Maslak prichadza z navrhom. to kto je maslak neviem teda. Tak zatial len tolkoto.Stredu doplnim.

mamartinka
24. nov 2008

a kde tato tema zas upada.

lekno
24. nov 2008

mamartinka, to kde na to chodíš? 😉