Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
27. nov 2008

Panelak Streda3.12.(Padla facka.).V Karolovej praci sa dozvedia,o policajnom vysetrovani.Poda na Janu Marek Vasut trestne oznamenie?a dalsia nova tvar.to lucka tam vazne bude hrat?no to bude nieco zasa.nechame a prekvapit.

mamartinka
27. nov 2008

Pozrite si joj sk tv clanky. tam je aj video ze si v panelaku zahra vondrackova.ale az od januara.

bubadlo27
27. nov 2008

pre zvedave 😀

panelak 8.12
Dvaja finančníci Angie má strach, o pomoc požiada Kordiaka. Karolovi sa to prestáva páčiť... O Jakubovu starú škodovku má záujem Patrik Tkáč.

panelak 9.12
Janka a Marienka Švehlovci sú z malej Terezky poriadne unavení. Požiada Ivana o pomoc Jarmilu? Amy sa v bare stretáva s Marekom Vašutom...

panelak 10.12
Pozvanie na rande Michal pozýva svoju neznámu z webu na rande. Ako zareaguje Zuzana? U Blichárovcov je napätá atmosféra. Prichádza k nim nečakaná návšteva...

panelak 11.12
Ring voľný Emil sa zachová ako správny chlap, Jana nevychádza z úžasu. Michal má vo vzťahu so Zuzanou jasno. Ivanu čaká veľké prekvapenie.

panelak 12.12
Krádež Karol má vážne problémy, ide mu o život. Angie sa obráti o pomoc na políciu... Agátin otec začne konať. Pomôže svojej dcére Agáte?

panelak 15.12
Druhá šanca Ku Karolovi a Angie prichádza Betka. Jej zmena v správaní obidvoch šokuje. Uveria jej? Jarmila sa postará o ďalší rozruch u mladých Švehlovcov. Ivana odchádza z domu.

panelak 16.12
Betlehem Milan Kordiak má problémy s úsporami. Pomôže mu otec? Neo a Trinity sa konečne stretnú. Na rande však prichádzajú viacerí...

panelak 17.12
Úspory Ako zareaguje Michal na stretnutie s Trinity? Emil Blichár sa so svojimi teóriami trochu prerátal. Jakub naďalej pátra po Ivane. Nájde ju?

panelak 18.12
Zoznam Straka skupuje akcie od Jakubových klientov. Ako zareaguje Švehla? Kordiak zverí úspory svojmu starému známemu.

panelak 19.12
Vianočný darček Jarmila svojím postojom k Jakubovým problémom príjemne prekvapí aj Ivanu. Luciin plán vyšiel na 100%. V bare sa stretáva zaujímavá spoločnosť...

mamartinka
28. nov 2008

to kde si na tom bola?a ktoze bude ta janka a marienka svehlove?nechapem.ani to neo a trinity.dakujeme.

minkak
28. nov 2008

mamartinka--to bude asi preklep---janka a marienka-bude ivana s jakubom ....
marienka bude asi ta kamaratka pani janky 😉
a neo trinity budi niky-bajzovcov.....to bude asi sranda,uz sa tesim ako sa budu tvarit na tom slepom rande 😅

ashley
28. nov 2008

To Janko a Marienka je asi nazov tej epizody, nie? Tusim tam chybaju bodky. No mame sa na co tesit.

mamartinka
28. nov 2008

a vcera sa vam ako panelak pacil.co hovorite na blicharovcov a Amy.nevestu.bajzovcom prisla navsteva?co.ze kubko,a oni vseci.

ivka07
28. nov 2008

kde nato chodíte o čom budu dalšie časti 😕

zuzitka
28. nov 2008

mna osobne ani vobec nezaujima, o com budu dalsie casti 😝

ale vcera, jak sa chalani nastavali pred Bajzov byt 😀 ze idu chlastat k nemu 😝

slaviq81
28. nov 2008

No Zuzana bude mat radost. A Amy sa stihla nejak rychlo naucit slovensky nie? Tiez by ma zaujimalo ako Kordiak jazdi, ked ma furt pohar s whisky pri ustach.

dadulka19
28. nov 2008

uf,tak dnes to bolo nejaké suché 😖 😖 😖

leva
28. nov 2008

no to teda bolo 😒

maca793
28. nov 2008

mne sa to nezdalo. prečo by bolo? ja som sa aj nasmiala 😀

mamartinka
29. nov 2008

no vcera bolo super.hlavne ty chlapi,imro a blicharovci.uz vieme aj kto je NEO a TRINITY.dobre zamotane. 😀

minkak
30. nov 2008

ahojte 🙂 vikendujeme 😕 kde ste?pozerali ste magazin?
bola o mamicke.....ta ma teda psov 😕 ale nechapem preco tam pri nich tak vyfajcovala....chudacikovia ☹
ale sa mi ratala mala na hlave okuliare a nie jedny ,hned dvoje 😀
a to s tym autom co ma Ivana v panelaku...tak tomu hovorim postreh 😕 😕 😕

zuzitka
1. dec 2008

ja som nevidela ani v piatok a ani magazin .... tak prave zhavim net 😀 😀

panelak.joj.sk

zuzitka
1. dec 2008

ta teta u blicharovcov bola Balazikova???? ale si skocili do vlasov 😅 😅 ze najlepsie kamosky..... a to kvoli Amy sa pohadali 😀 😀

mamartinka
1. dec 2008

baby ako sa da ten panelak magazin pozret v archive?neviete kto este vsetko tam nebol v magazine?v sobotu tam bude Zuzana Bajzova.inak aj ja som si vsimla ze mala mamicka na hlave 2 okulare.prajem pekny dnik.

zuzitka
1. dec 2008

klikni si na

panelak.joj.sk

klikni na EPIZODY ... nacita sa ti obyvacka.... klikni na kalendar, ktory je na stole, zaskrkni magazin, ktory chces vidiet a pusti MODRE DVD

🙂

mamartinka
1. dec 2008

vdaka zuzi len mi to neako seka.

mexx
1. dec 2008

Aky postreh sa to udial s autom, co ma Ivana v Panelaku? 😕

zuzitka
1. dec 2008

vraj to iste auto stoji v garazi aj v relacii Kutyil s r.o. 🙂 .... je to tak, MINKAK? 😉

leva
1. dec 2008

no co skoci,neskoci? 😅 😀

slaviq81
1. dec 2008

Leva, to by aj mna zaujimalo. Asi skoci a bude pokoj. 🤐

leva
1. dec 2008

no som aj myslela ze ci to umrtie nebude ona,no moc tomu neverim.

slaviq81
1. dec 2008

Odkedy sa rozisla s Kordiakom tak jej sviha. Uplne je z toho mimo.

egyptanka
1. dec 2008

ahojte babule, ja som asi nepostrehla, ale Agata bola tehotna? A s kym prosim vas?

slaviq81
1. dec 2008

Egyptanka, bola tehu s Karolom a otec ju nutil ist na potrat. Tiez sa necha ovplyvnovat vsetkymi okolo, to sa nevie sama za seba rozhodnut?