Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

martinabarak
5. jún 2008

A nezda sa vam, ze tie dvojcata uz nic nevyvadzaju? su z nich uz dobre deti... 😕 😨 😕

milhaus
5. jún 2008

ja som na to tiež včera myslela že davno nič neviviedli a už ich ani neni tak často vydiet ako predtym

otrivinkajanka
5. jún 2008

no tie dvojcata tam kludne aj byt nemuseli ti dvaja mi pripadaju ako retardi ani to poriadne nehraju a pozeraju sa niekedy do kamery mne tam ani nechybaju

zuzitka
5. jún 2008

mas pravdu.... len sa otlkaju vzdy vo vytahu alebo pri aute... ale svehlovej uz dlho nic nevyparatili 😀

weja
5. jún 2008

pred koncom skolskeho roku sa musia vsetky deti viac venovat skole ako natacaniu 😀 uz aj Mareka odpratali do ustrania...

zuzitka
5. jún 2008

.. a ten rozhovor Karola a Svehlovej, ked dosiel pytat cislo na majitela toho prazdneho bytu, to bolo nieco.... 😀

martinabarak
5. jún 2008

...Karol je otrasnyyyy... No kvety kupovat vie... 😀

zuzitka
5. jún 2008

je mi cudne ze sa engie mohla donho zalubit.... 😅

mirka
5. jún 2008

no karol, aj mne ide dobre na nervy, to ako sa stále trasie 😀 ale tak ten herec ho super hrá, takisto ako Diana Ivanu 😀 tá je tam fakt najlepšia herečka 🙂 celkove si myslím, že sú tam dobrí herci.

nina81
5. jún 2008

ahojte vcera som si pozerala na www.joj.sk kto je to Zuzana B., takze koho to zaujima nie je to bajzova... on tam mal viac zuzan, tak si ich oznacil Zuzana A., Zuzana B.

mamartinka
5. jún 2008

panelacky tak tady su informacie pre dnesny diel.je zuzana B.z kordiakovho zoznamu zuzana bajzova?mlady blicharovci odchadzaju do australie.ivana svehlova vymisli pomstu pre svokru jarmilu.k svehlovcom volaju sanitku.takze aspon tolko k dnesnej casti.

bibianna
5. jún 2008

zuzi, ja si myslím že Kordiak dostal pohlavnú chorobu od tej pipky, čo s ňou spal.

zuzitka
5. jún 2008

dnes nebol panelak? 😕 kde su nejake prispevky? 😀

dajte strucny obsah..... pjosiiim 😀

jerryjanka
6. jún 2008

ja myslim že pečeňove testy zle boli z alkoholu a tabletiek
a tie stavy čo má tak to má psychické tak uvidíme

melory
6. jún 2008

a ta zuzana b bola bajzova?

minkak
6. jún 2008

zuzana B,nebola bajzova,bola to len druha zuzana v poradi prva bola zuzana A 😀
zuzitka-heracka amy s rodinkou uz odchadzali mali vsetko pekne pobalene a blicharova tam zrazu prisla s 10 igelitkami vecickami a hrackami pre malu -amy si to ani nepozrela len ohrnula nosom a ze si zoberu z toho tak 1vec,potom prisla svehlova s tym svetrikom,ze to posiela mamicka a amy sa isla zblaznit ake je to krasnucke...
blicharovu-(pisem blicharova lebo neviem presne ako sa pise to jej priezvisko)islo roztrhnut-tak sa zavrela do kuchyne a plakaĺa
blichar so svehlom davali puklice na skodovecku sposobom svehla pridrza a blichar kopne 😀 na poslednej mu trafil prst-a tiekla mu krv-vosli do baru ,ze si to schladi a richard odpadol...

minkak
6. jún 2008

enjy povedala karolovi ze rodicia uz vedia odpoved na jeho otazku..,a hypoteka na ten byt je 27000mesacne na 30rokov
bajzova prisla na to preco tam blichar vlastne za nou bol-s tou chulostivou otazkou....
zacala robit od 20-ej do 24-ej tak ju tam chalani vyrusovali....

agata robila soferku otcovi do BA-v bare sa stretla s kordiakom ,ale nerozpravali sa

na koho som este zabudla?

zuzitka
6. jún 2008

minkak ... dikes 🙂

a jakubkova mamicka co na to povedala ked ivanka dala tie vecicky Jessice? 😕

minkak
6. jún 2008

jaj
-no ona este nevie,kde ich dala,len si mysli ze jej ich schovala-prislo jej zle a v ukazkach bolo nieco take ze je v nemocnici a je na tom zle

zuzitka
6. jún 2008

a preco sa vlastne nerozpravaju kordiak a agata? oni sa pohadali pri rozchode alebo co? 😲

weja
6. jún 2008

minkak - si ma teraz rozosmiala, lebo citam co si napisala zuzitke o obsahu a pozeram, ze "heracka Amy" tak ma az zarazilo, ze co ma ta zenska s heroinom 😀
inak tomu, preco sa Kordiak odmieta bavit s Agatou nerozumiem ani ja... 😕

moni1412
6. jún 2008

ahojte, mozem sa pridat? tiez som "divacka" Panelaku 🙂 Kordiak je len smutny a v depke z toho ze Agata odisla. On chcel vo vztahu pokracovat. Preto je taky.... apson podla mna. Viete - muzi 😀
kto hra tu Amy? je mi strasne znama, ale neviem prist na to kto to je 😕

minkak
6. jún 2008

weja-tak tomu som teda dala.-to som si fakt nevsimla 😀 😀 😀
oprava herecka 😀
moni ked na to prides daj vediet-aj ja nad tym dumam 😉

weja
6. jún 2008

minkak 😉 ale na pobavenie to bolo dobreeeee... 😀
mne Amy nic nehovori... ale meno musi byt uvedene aj v titulkoch, ale to vam asi nic nepovie...

minkak
6. jún 2008

a vies ako sa vola?tak mrknem,mozno nam to nieco povie 🙂

zuzitka
6. jún 2008

inak znova fici ta reklama s imrom, ako spi v kamione za volantom 😀
a na prime som videla reklamu s michaelou a nebolo to na becherovku 🙂

minkak... aku odpoved vedia rodicia na karolovu otazku? 😅

minkak
6. jún 2008

zuzitka-no co ju ziadal o ruku 🙂

a aka reklama to bola?

dadulka19
6. jún 2008

zuzitka,že mu dajú Angie za ženu 😉

Tú Michaelu som tiež už zazrela v reklame 😒

monkula
6. jún 2008

Ten herec, čo hrá karola sa volá Róbert Jakab... A ako jednoducho to tam prezentuj ús tými hypoškami, jaaj keby to bolo také že hop na kravu a teľa... 😠

mamartinka
6. jún 2008

jarmilin stav je vazny.zostava v nemocnici.emil blichar ma prekvapenie pre angie a jakuba svehlu.splni gynekolog michal bajza nehoraznu poziadavku svojej byvalej kratkodobej milenky michaely?tot dnesna cast. 🙂