Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

weja
6. jún 2008

minkak - no praveze neviem ako sa vola 😅 mozme sa k tomu menu dopracovat jedine vylucovacou metodou z tituliek 😀

liliandax
6. jún 2008

herecka co hra Amy sa vola Jana Kolesarova, ale mne to nevravi nic 😒

monkula
6. jún 2008

weja, to by nesmeli tie titulyk tak rýchlo bežať...

weja
6. jún 2008

fakt bezia tak rychlo? este som si nevsimla, doteraz ma netrapili... ale vdaka liliandax uz vieme aj meno, ale mne to stale nehovori absolutne nic...

minkak
6. jún 2008

no ani mne to nic nehovori-tak ja neviem-odkial mi je povedoma

zuzitka
6. jún 2008

no kukla som si reprizu a ked sa na konci opytala engie kordiaka ci zuzana b je naozaj len spoluziacka alebo michalova zena... tak sa divne pousmial 😕

na panelak.joj.sk sa daju titulky zastavit 😉 tiez som pozerala to meno... ale nepoznam tu Amy 😝

liliandax
6. jún 2008

baby, asi to bude nejaka slavna hollywoodska herecka a preto ju tu na slovensku nepozname 😅

martinabarak
6. jún 2008

Lilandax asi hej, aj anglicky rozpravala super 😀 😀 😀 aspon prizvuk....

majina.b
6. jún 2008

Ivana š. už mi ide na nervy, na svoj vek hrozné chovanie

majina.b
6. jún 2008

Kolesárová Jana * 15.2.1976

majka35
6. jún 2008

je košičanka 🙂

zuzitka
6. jún 2008

no ale ta Amy sa fakt chovala tak ... divne, preco si nechcela nic vziat od svokry? aj tu jednu hracku, co jej hodil manzel, tak ju polozila na policku 😝

inak aj agata sa chova doma pred otcom jak rozmaznany fracek .... fajci jednu od druhej, otcovi fukne dym do ksichtu, hodi spak na zem... to sa mi nejak nezda 😝

monkula
6. jún 2008

Mne to je neuveriteľne povedomé... Jana Kolesárová... Kde som to len počula? 😅

zuzitka
6. jún 2008

toto je ten film co ukazovala Amy blicharovcom, ze tam hrala s Jodie Foster

http://www.filmklub.sk/m/movie_cast.php?id=24712

zuzitka
6. jún 2008

... mozno dabuje 🙂 odtial je to meno zname...

monkula
6. jún 2008

ten film so mnedávno pozerala ,bol perfektný, ale "Amy" som si tam nevšimla...

mamartinka
6. jún 2008

baby neuvadza nahodou na jojke pali vam to sutaz blicharovcou syn?mozno sa len milim.

veronicka25
6. jún 2008

ak tu sutaz uvadza peter kocis tak potom ano

minkak
6. jún 2008

martinka ano ved to je kocis-toho snad poznaju vsetci 😉

moni1412
6. jún 2008

martinka aj aj som si myslela ze Kocisa poznaju vsetci 🙂 ja ho poznam uz daaavno z roznych sutazi.... 🙂
Uz viem z kadial poznam asi to "Amy". Asi to bude z toho filmu co pustala u Blicharovcov - (Flightplan (Tajomny let). precitajte si obsah, urcite vam to nieco bude hovorit. Bol to fakt dobry film, aspon podla mna. http://www.fdb.cz/filmy/39999-tajemny-let-fligh...

sestri
6. jún 2008

ja som ten film videla asi 2x a bol zaujímavý.

monkula
6. jún 2008

moni, zuzitka ťa predbehla 😅 😅
Ale film bo lperfektný...

moni1412
6. jún 2008

monkula hmm, vsimla som si 🙂 ale az teraz, asi som to prehliadla 😅 sorrac 😉

monkula
6. jún 2008

nevadí, opakovanie j matkou múdrosti... 😀

mamartinka
6. jún 2008

tak ako sa vam pacilo dnes.mne sa ako jakub viezol mamicku a odletela mu puklica.no normalne ma to rozosmialo.

janka1874
7. jún 2008

no tá návšteva bola fakt u blichárovcov divná ja mať takého syna tak ho normálne asi prefackám šupsnú decko ku starým rodičom ale ani jednu normálnu kávu a pokecanie to nehrozí a ta Amy no ďakujem pekne od nosa si nepozrie ďalej ani na cm a aj tie darčeky to by ma už fakt urazilo a potom sa tam ešte pred Jankou vytešujú tomu svetríku (nehovorím tie svetríky sú super) ale trošku taktnosti by neuškodilo

moni1412
8. jún 2008

janka to vies - svokra 😀 ale fakt to bolo dost divne ked si od svokrovcov nechceli vziat nic a potom ked sa zacali rozplyvat...... no brutal 😒
inak - prve casti Panelaku ma neoslovili, no potom ma to chytilo riadne. Konecne nejaky dobry slovensky serial 😉

zuzitka
9. jún 2008

takze michal urobil ten zakrok michaele? 😒

jakubko s mamickou jak sa hrajkali s vlacikmi..... 😀

moni1412
9. jún 2008

hmm, to bolo velmi smutna scena, apson pre mna. Ked ukazali Michaelu ako ju odvazali po zakroku..... myslim ze aj Michal potom plakal..... 😒