Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

anelehka
3. jan 2012

ahoj baby,ja by som toho Spajtu vykopla,len taky fukot,hajzlik bez chrbtovej kosti 😒 a ten pako Fedor,ze mam to nakukane z filmov...to z coho boli tie dvere usulane z hliny???? 😝 a Kubo,ze vies Ivanka,ze ja chcem len teba,jaky hnup,len ho tresnut panvicou po hlave,aby sa spametal... 😖 nejako som z klazdej casti nahnevana,neviem,ale zda sa mi,ze tam kazdy kazdeho podvadza.... 😝

labelo
3. jan 2012

anelehka
kto je Spajta? 😀

bodka13
3. jan 2012

@labelo nebude to Bajza 😕 😀

anelehka
3. jan 2012

jej baby,jasne ze Spajza,to v tom rozculeni z toho chlapa,ale aj Spajta sa mu hodi,ze???? 😀 😀 😀 😀

mamartinka
3. jan 2012

16.01 Pondelok(Ivana tu už nebýva)Jakub zistí, že Ivana odišla z domu. Ako to dopadne, keď Jančovci varujú Mišku? Dievčatko si z návštevy u susedov odnesie plno pikošiek. Soňa sa necíti na pestúnsku starostlivosť. Ria si po svoje dieťa k Milanovi stále nechodí. Pani Janka už prestáva znášať detský plač od susedov. Angie varuje malú Lauru a zisťuje, že aj ona chce dieťa. Prichádza Ria. Zoberie si dieťa? Alica potrebuje trochu viac životného priestoru. Michal vysvetľuje Betke, prečo musí u nej obmedziť svoje návštevy. Kutil Cinege má fušku – inštaluje bezpečnostnú kameru na panelák. Sestra Klárika obdaruje doktora Matúša. Východniari Fedor a Monika sa chcú v Bratislave zabývať a hľadajú prácu. Monča má perfektný nápad, bude dílerka! Milan získa tip na maséra. Je barman a masér Zlatko gej?

lussy23
3. jan 2012

@zuzitka @lubenka131 neviem v ktorej tej scéne to bolo, ale ja som zachtila, že idú Na Jasnú.

lussy23
3. jan 2012

Inak ja nemôžem z tých prezývok. Že špajta, gambaňa 😀 😀

mamartinka
3. jan 2012

http://medialne.etrend.sk/televizia-spravy/andy...
@lussy23 ano na Jasnu.Vcera to tusim hovorily.

zuzitka
3. jan 2012

@didiana333 no to som si nevšimla 😅 dík za objasnenie ...

aj dali scénku, ked dovolenku spolu vyberali? či načo? 😀

bud zle kukám alebo som slepá 😎 😎

lubenka131
3. jan 2012

@zuzitka áno jasnu spomínali ale neviem vôbec kedy to nejako extrémne preberali.veď len zrazu začala že idú a už aj na druhy deň balila..no neviem kopu vecí je tak zrazu..a toto práve čo povedala miška že pusti ma michal no taku bych jej struhla.. 😠

eva7780
3. jan 2012

Ivanu moc nemusim,ale mala pravdu,ja by ho hnala z domu 😠 Dominika by už mohla vypadnúť na daky kongres a zobrať zo sebou gambanu 😝

zuzitka
3. jan 2012

ten fedor jak má triesku v nohe? on nemal boty, ked rozkopol ta tie dvere? 😎

anelehka
4. jan 2012

ahoj,baby ja nechapem toho Maslaka,bohac jak hovado a on si musi vodit frajerku do bytu,kde ma oproti tu otravu Janku,chapete to???Ved on by mohol ist na hotel,prenajat si byt,atd.A tie dvere no trapas,urcite by boli lepsie ako ta plachta,total nelogicke,Kubo jaky usluzny,ze urobil som vam bagety,je to pako,bez neho by urcite umreli hladom... 😠 Kordiak by mohol tu mleznavu Angie zobrat na romanticky vylet,ale navzdy... 😖

jasminet
4. jan 2012

@anelehka tak toho maslaka nechapem ani ja, este sa za dominou ani dvere nezavreli a on vola tej spate, ze dojdi a ma ju tam do vecera ked tesne po nej dojde zas domca... co si ju niekam nevyvedie. a ona trapka, budem tvoja exkluzivna milenka 😀 😀 😀 ak je toto exkluzivne, tak spanom bohom 😀 😀 😀
a jakub s bagetami, to ivana ani nevie natriet dva rozky na cestu deckam? 😕 😕

adelaida33
4. jan 2012

veru, veru, z toho masláka je na grc aj mne. a to niežeby mi bola dominika so svojím premudrelým prístupom sympatická..., ale nataly to je fakt špina, čo ju už každý doma povytieral a nie exkluzivita... bleee. a to nehovoriac o tej prihamanej gambani, ja už mám normálne hysterický záchvat, ako vidím jej "prekrásne" reagujúci ksicht a ako je z nej každý hotový, že ešte aj maslák jej povedal, že si zle vybral, idiot.
inak, nestíhala som cez sviatky poctivo pozerať všetky časti a čítať vaše komenty, ale jedna z vás tu písala, že je bajza alfasamec, tak to sa môjmu mm náramne zapáčilo, a ked teraz zbadá bajzu, furt povie: alfasamec a rehoce sa 😀 😀 .

mamartinka
4. jan 2012

@zuzitka to som si aj ja vsimla ze ako mohol mat v nohe triesku ked mal topanky.A najlepsia bola Monca.Senora Nidsnajchrenova 😀 😀

labelo
4. jan 2012

no to s tou triekou už prehanli,robia z nas debilov a my na to čumíme 😒
inak som sa chcela syztat myslite,ze pri tych dialogoch idu podla scenara alebo si aj vymyslaju? 😀

jasminet
4. jan 2012

@labelo obcas to je podla mna improvizacia, sem tam niekomu pri dialogu tak zacuka kutikom 😀

anelehka
4. jan 2012

inak baby ja som si vsimla,ze ked odchadzala exkluzivna milenka,chybala jej jedna nausnica,takze ju pani dr asi najde 😉

labelo
4. jan 2012

že exkluzivna milenka 😀 nech uz ich tie milenky manzelky odhalia, uz sa nemozem dockat,ale Ivany je mi luto Bajza je chrapun

trdielko149
4. jan 2012

ahojte babule! citam vas i ked nie poctivo cez sviatky priznavam ale panelak som pozeravala bud vecer alebo rano nejake veci mi usli ako vzdy ale neva stale viem o com sa krutia 😀 a na alfasamcovi som sa narehotalaaa 😀
spajza ma nasral totalne s tou ich dovolenkou! chuda decka ani sa necudujem ze ta Miska mala mu povedala daj mi pokoj ci pusti ma michal@lubenka131 ..ani ja by som nebola nadsena a to som dospela a to je male dieta ktore to omnoho viacej zamrzi lebo sa viacej tesi ...
a ta natalie prepanaboha kde ju vyhrabali?ze exkluzivna milenka spatna,sprosta joooj ale fakt baby ved vooobec to nie je "kus" je to obycajna vyciciavacka,dievcatko jak kazde druhe ...

jasminet
4. jan 2012

@anelehka ano, presne, chybala jej na lavom uchu. 😉
@labelo mne teda ivany vobec nie je luto, robila presne to iste jakubovi, tak konecne jej mozno docvakne co stvarala. to si veru vychutnaaaaam 😎

paola881
4. jan 2012

ja som len zvedavá ako to urobia s Betkou,či ju vyšachujú úplne alebo nie...

lubenka131
4. jan 2012

Normálne mi je tej miški ľúto ☹ a tu náušnicu sme si s mm všimli aj my 😀@anelehka
ten zlatko mi tam leze na nervy! A podla mna urciteeee improvizuju viac ako idu podla scenara@labelo @jasminet 😀 a betku podla mna vysachuju sak je v 6 mesiaci a v paneláku na začiatku jak to uhrajú?spravia jej predčasný pôrod?
A zas tá dominika dáva "múdre" rady aj matúšovi vrrr! 😠

martinka1981
4. jan 2012

@lubenka131 mne tam Dominika absolutne nesedi.tak mi je nesympaticka až no.
S tou naušnicou to bolo take do oči bijuce až no 😝 každy si to musel všimnuť 😝
och ,cele to ide dolu vodou.

lubenka131
4. jan 2012

@martinka1981 tak tak veru.už to strašne kazia a mi už si potom všímame všetko možné lebo nám to znechucuju ☹

martinka1981
4. jan 2012

@lubenka131 ved prave,neni zaujmavy dej tak sledujeme blbosti a detaily 😝 😀
ešte par dni a pozeram Sultana 😀 aj tak sa v Panelaku nič moc nedeje a ked nepozriem par časti o nič nepridem 😉

lubenka131
4. jan 2012

@martinka1981 no Šak toto 😀 a hovorím to furt už je to celkom ako telenovela!už to tu niekto aj písal že naťahujú to tým že veľa vecí riešia aj 5 časí,ako napr mazák,teraz smetí,dvere na treťom,a podobne.celé zle! 😢 😢 😖